WHIRLPOOL WBE 3335 NFC W, Kombinovaná chladnička

Predaj tohto produktu bol ukončený

Popis produktu

 

 

 

Praktická kombinácia

Voľne stojaca kombinovaná chladnička Whirlpool WBE 3335 NFC W je praktickým spotrebičom do každej domácnosti. Vďaka kombinácii chladiaceho a mraziacej priestoru predstavuje šikovný spotrebič 2v1. Biele prevedenie nijako nenaruší interiér vašej kuchyne.

6. zmysel Freshcontrol

Chladnička Whirlpool WBE 3335 NFC W je vybavená unikátnou technológiou 6. zmysel Freshcontrol. Táto technológia aktívne kontroluje vlhkosť s cieľom zachovať jej ideálnu úroveň 70 až 85%, ktorá je základom dlhodobej sviežosti Vďaka tejto technológii sa 5x rýchlejšie obnovuje správna teplota po každej zmene a 4x predlžuje doba skladovania oproti bežnej chladničke. 6. zmysel vytvára dokonalé prostredie pre sviežosť v celom vnútornom priestore chladničky.

No Frost

Beznámrazový systém No Frost je založený na nútenej cirkulácii vzduchu. Tým je zabezpečené optimálne rozdelenie chladu v celom vnútornom priestore chladničky. Vďaka tomu sa znižuje vnútorná vlhkosť a nevzniká námraza. Mrazničku už nemusíte nikdy ručne odmrazovať!

Energeticky úsporná

Chladnička Whirlpool je zaradená do energetickej triedy A + a vďaka tomu šetrí nielen životné prostredie, ale aj vašu peňaženku. Ročná spotreba energie je 312 kWh. Chladnička je tiež vybavená úsporným LED osvetlením.

Super chladenie

Vo výbave nechýba ani funkcia Super chladenie. Tú oceníte predovšetkým po veľkom nákupe, kedy potrebujete naraz vložiť do chladničky viac potravín. Funkcia zabráni krátkodobému prudkému zníženiu teploty.

Veľký objem

Celkový objem chladničky Whirlpool WBE3335 NFC W je 320 litrov. Chladiaca časť ponúka 223 litrov a mraziacu časť 97 litrov priestoru pre vaše obľúbené potraviny.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka balenia: 64 mm
Hĺbka balenia: 71 mm
Výška balenia: 194,5 mm

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno

Ostatné

Kód produktu: 850520911000

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore