Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 779,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart umývačka riadu Whirlpool WFF 4O33 DLTGX v nerezovej farbe s MySmart ovládacím panelom s farbebným displejom 4,5" so slovenskou navigáciou má šírku 60 cm. Ovládať ju, je možné aj na diaľku pomocou aplikácie 6th Sense Live prostredníctvom mobilného zariadenia s pripojením Wi-Fi. Je zaradená do energetickej triedy A+++. Smart umývačka riadu Whirlpool WFF 4O33 DLTGX ponúka kapacitu umývania pre 14 súprav riadu. Ponúka 11 programov umývania s možnosťou posunutia štartu o 24 hodín. Senzorový program monitoruje znečistenie vody a podľa toho upravuje priebeh programu, pre zníženie spotreby vody. K dispozícii je aj vnútorné LED osvetlenie. Technológia 6.ZMYSEL PowerClean Pro účinne odstraňuje hrubé nečistoty z riadov a špeciálne trysky sú automaticky aktivované, keď senzory vyhodnotia veľmi zašpinený riad. Pre kontrolu úniku vody je k dispozícii Aquastop. Nechýbajú kontrolky nedostatku soli a leštidla, zvuková signalizácia konca programu. Hlučnosť 43 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 23 %

Zvážte aj tento produkt

Siemens SN278I36TE Siemens SN278I36TE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Voľne stojaca 60 cm smart umývačka riadu Siemens SN278I36TE bude spoľahlivým spotrebičom v každej domácnosti. Svojim nerezovým, lakovaným prevedením s úpravou antiFingerPrint sa bude hodiť do mnohých kuchýň. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 13 obedových súprav. Vďaka systému šetrného umývania sa nemusíte báť o krehký riad. Z funkcií nemožno opomenúť vzdialené zapnutie Home Connect, IntensiveZone, VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Shine & Dry. Nemusíte sa obávať ani veľkého hluku, pri prevádzke je hluk nameraný maximálne na úrovni 46 dB. Samozrejmosťou je technológia aquaStop = doživotná záruka na škody spôsobené vodou.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 42 dB
 • Trieda energ.účinnosti: A +++
 • Počet programov: 8

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktická smart umývačka

Smart umývačka riadu Whirlpool WFF 4O33 DLTGX v úspornej energetickej triede A+++ na jeden umývací cyklus dokáže umyť 14 obedových súprav riadu. Senzorová technológia 6. zmysel umývania monitoruje stupeň znečistenia vody a na základe toho si upraví priebeh programu, tak aby spotreba vody a energie bola čo najnižšia. Pomocou tejto unikátnej technológie ušetríte nielen čas ale aj váš rodinný rozpočet. Ovládať smart umývačku riadu je možné aj na diaľku pomocou aplikácie 6th Sense Live prostredníctvom mobilného zariadenia s pripojením Wi-Fi. Navyše umožňuje aj umývanie polovičnej dávky riadu. Už nebude potrebné čakať, kým sa naplní celá kapacita umývačky. Program pre polovičné naplnenie umožňuje umývanie aj pár kúskov riadu, ktoré sú voľne umiestnené v oboch košoch a pritom šetrí čas aj energiu.

Ovládanie na diaľku

Inteligentnú umývačku riadu je možné ovládať nadiaľku cez mobilné zariadenie. Tablet alebo smartfón s pripojením Wi-Fi umožňuje ovládanie a kontrolovanie smart umývačky pomocou aplikácie 6th Sense Live. Pri používaní aplikácie na ovládanie inteligentnej umývačky riadu na diaľku máte možnosť

 • skontrolovať umývačku a aktivovať možnosti na diaľku
 • mať prístup k ďalším funkciám, napr. k režimu inteligentnej energie
 • optimalizovať spotrebu energie využitím najlepšej sadzby za elektriku
 • mať prístup k ďalším informáciám o najlepšom spôsobe využitia umývačky
 • dostávať spätnú väzbu o stave spotrebiča v prípade výstrah

Senzorová technológia 6.ZMYSEL

S touto umývačkou riadu môže byť umývanie riadu radosť. Vďaka programu 6.ZMYSEL a pokrokovej technológii dokáže odstrániť aj odolné škvrny, zasušené zvyšky potravín či mastnotu. Senzorovy programu zvolia teplotu, čas a intenzitu umývania za vás. Zakaždým vyberiete z umývačky čistý a žiarivý riad.

Multinzónové umývanie

Umývačka riadu umožňuje aj multizónové umývanie. Nebude potrebné už viac čakať, kým bude umývačka naplnená špinavým riadom. Funkcia Multizone umožňuje umývať aj pár kúskov riadu kedykoľvek. Stačí naložiť riad, zvoliť si v ktorom koši chcete umývať a spotrebič vám ušetrí nielen elektrinu a vodu ale aj drahocenný čas.

Odstráni škvrny

Funkcia Power Clean využíva špeciálne vodné dýzy v zadnej časti smart umývačky pre intenzívne umývanie veľmi znečisteného riadu. Po uložení riadu proti komponentu Power Clean je potrebné na ovládacom paneli aktivovať túto funkciu. Ideálne je aby boli hrnce a nádoby naklonené smerom k vodným dýzam. Účinne odstraňuje hrubé nečistoty z riadov a špeciálne trysky sú automaticky aktivované, keď senzory vyhodnotia veľmi zašpinený riad. Pri menej znečistenom riade sa dýzy neaktivujú.

Skvelé výsledky sušenia

Funkcia PowerDry v umývačke riadu zabezpečí dokonalé výsledky sušenia za krátky čas. Uzavretý cyklus a inovatívne technológie umožňujú otvoriť umývačku po skončení cyklu bez toho abyi ihneď po jej otvorení unikalo množstvo pary.

Vlastnosti

Inteligentná umývačka disponuje množstvom technológií zabezpečujúcich komfort pri umývaní riadu. Jej 11 programov ako napr. funkcia odloženého štartu, si nastavíte podľa potreby. Spotrebič diponuje tiež predným ovládacím panelom s farbebným displejom 4,5" so slovenskou navigáciou. Pre lepší prehľad o prevádzke je dostupný indikátor zostatkového času. Umývačka má ideálnu spotrebu elektrickej energie 238 kWh za rok, 9,5 l vody pre umývací cyklus. Hlučnosť umývačky dosahuje 43 dB. Šírka 60 cm. Smart umývačka riadu ponúka aj praktické mulitzónové umývanie. V prípade, že vašu inteligentnú umývačku nenaplníte celú na displeji stlačte tlačidlo "Multizone" a potvrdťe "OK". Pri tejto možnosti si môžete vybrať, či chcete umývať v hornom alebo dolnom koši.

 • ECO – pre normálne znečistený riad. Štandardný program, najefektívnejší, čo sa týka kombinácie spotreby energie a vody.
 • 6.ZMYSEL – program pre normálne znečistený riad so zasušenými zvyškami jedla. Sníma úroveň znečistenia riadu a podľa toho nastavuje program.
 • 1H wash & dry – program pre mierne až bežne znečistený riad. Každodenný program vhodný na riad bez zasušených zvyškov, zabezpečuje čistý a suchý riad behom 60 minút.
 • Intenzívny – Tento program je vhondý pri silne znečistenom riade, vhodný je najmä na umývanie panvíc a hrncov (neodporúča sa na krehký riad).
 • Rýchly 30‘ – Program možno použiť na mierne znečistený riad bez zaschnutých zvyškov jedla.
 • Sklo– Program na krehké kusy riadu, ktoré sú citlivejšie na vysoké teploty, napríklad poháre a šálky.
 • Každodenný – ideálny pre bežne znečistený riad. Každodenný cyklus, ktorý zabezpečuje optimálny výsledok umývania v kratšom čase.
 • Tichý – program vhodný na nočnú prevádzku umývačky. Optimálny výkon je zabezpečený.
 • Úvodné umývanie – program pre predumytie riadu. Pri tomto programe sa nepoužíva umývací prostriedok.
 • Dezinfekcia – Normálne až silne zašpinený riad s dodatočným antibakteriálnym opláchnutím.
 • Autočistenie – Program sa používa na údržbu umývačky. Horúcou vodou vyčistí vnútro spotrebiča.

Vnútorné košové vybavenie

Smart umývačka riadu ponúka 2 praktické umývacie koše a príborovnú zásuvku. Horný kôš je ideálny pre uloženie krehkých a ľahkých nádob ako sú poháre, šálky, šalátové misky a podobne. Má oporu proti prevráteniu a tiež sklápacie držiaky s nastaviteľnou polohou pre optimálne uloženie riadu. Navyše je horný kôš výškovo nastaviteľný, aby bolo do spodného koša možné umiestniť aj objemnejšie kusy riadu. Výšku koša sa odporúča nastavovať, keď nie je naplnený. Dolný kôš je vhodný pre umývanie tanierov, pokrievok alebo hrncov. Je tiež vybavený oporami proti prevráteniu, ktoré je možné použiť v zvislej polohe pri ukladaní tanierov alebo v horizontálnej pre ľahšie uloženie mís alebo panvíc. V spodnom koši sa nachádza špeciálne príslušenstvo, ktoré slúži pre uloženie pohárov na stopkách. Zlepší výsledky umývania a sušenia a poháre budú uložené stabilne. Pri otvorení dvierok sa vo vnútornom priestore rozsvieti LED osvetlenie, ktoré svieti po dobu 10 minút, potom sa automaticky vypne.

Vnútorné LED osvetlenie

 Pri otvorení dvierok sa vo vnútornom priestore rozsvieti LED osvetlenie, ktoré svieti po dobu 10 minút, potom sa automaticky vypne. Tento systém spraví vašu umývačku riadu nielen elegantnou ale umožní aj jednoduchšie nakladanie a vykladanie riadu.

Funkcia AquaStop

Systém AquaStop zabezpečuje vnútornú aj vonkajšiu ochranu umývačky. Zabraňuje úniku vody v prípade poškodenia prívodnej hadice. V prípade úniku vody do havarijnej nádoby systém úplne zastaví činnosť umývačky.

Antibakteriálny program

Veľmi jednoducho pomocou jedného tlačidla si môžete vybrať program pre dezinfekciu. Tento program trvá 90 minút s umývacou teplotou 65ºC. S pridaním antibakteriálneho umývania zabezpečí hygienickú čistotu pre váš riad.

Program samočistenia

Špeciálny program samočistenia je ideálny pre údržbu umývačky riadu. Prostredníctvom horúcej vody vyčistí vnútorný priestor umývačky. Pracuje s vodou s teplotou  65°C, čím zabezpečí čisté vnútro a odstráni nepríjemný zápach.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine WFF 4O33 DLTGXSK (stiahnuť) [*.pdf, 6.74 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 43 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 11
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 47 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,83 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 238 kWh
Ročná spotreba vody: 2660 L

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 11
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 240 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 869991540880

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore