Whirlpool WFNF 81E OX 1

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.5 cm, Výška: 188.9 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F,


Cena 399,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Whirlpool WFNF 81E OX 1 v nerezovom prevedení. Chladiaca časť má objem 223 litrov, mraziacia časť v spodnej časti má 97 litrov. Mrazák za 24 hodín zmrazí 4 kg potravín, v prípade výpadku dosahuje výdrž 16 hodín. Automatické odmrazovanie vďaka NoFrost technológii. Hlučnosť pri prevádzke je 42 dB. Klimatická trieda: SN-T. Rozmery (VxŠxH): 188,9 x 59,5 x 65,5 cm.

Priestor pre vaše potraviny

Kombinovaná chladnička Whirlpool v nerezovom prevedení s integrovaným horizontálnym madlom má výšku 188,9 cm. Do chladničky s objemom 223 litrov sa zmestí nákup pre celú vašu rodinu. Vo vnútri chladničky nájdete 4 police a jeden box ideálny pre uskladnenie ovocia a zeleniny. Vo dverách chladničky nájdete ešte ďalšie 3 poličky. 

Mraznička

V mrazničke s objemom 97 litrov sa nachádzajú 3 priehľadné zásuvky. Mraziaci výkon mrazničky je 4 kg/24 hodín. V prípade poruchy alebo výpadku prúdu je akumulačná doba až 16 hodín takže sa nemusíte obávať rozmrazenia a pokazenia potravín. Aj mraznička sa môže pochváliť modernou a užitočnou funkciou NoFrost.

Total No Frost

Inteligentné senzory vo vnútri chladničky sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy, aby bola zaručená optimálna úroveň pre skladovanie potravín. Technológia NoFrost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničke, vďaka čomu ušetríte nielen energiu ale aj čas. Manuálne odmrazovanie mrazničky nie je nutné. Mrazené potraviny neprimŕzajú na steny, etikety zostanú čitateľné a skladovací priestor vždy čistý.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 188.9 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WFNF 81E OX 1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené