Whirlpool WHC20 T593 P


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 212 l, Objem mrazničky: 68 l, Ročná spot. energie: 177 kWh, Maximálna hlučnosť: 32 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 193,5 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 870,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 999,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,42 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool WHC20 T593 P v energetickej triede D s objemom chladničky 212 l a mrazničky 68 l. Vybavená technológiou Total NoFrost, 6. Zmysel, Superchladenie a Multi-Flow.

Whirlpool WHC20 T593 P

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool WHC20 T593 P s objemom 212 litrov vám umožní uložiť veľké množstvo potravín. Potraviny uložíte na pevné sklenené police. Má až 3 prehľadné zásuvky: Fresh Box, Multi Frex Box a Deli Box. Vo dverách sú umiestnené ďalšie priehľadné poličky ideálne na uloženie vajíčok, nápojov alebo iných menších surovín. 

Mraziaca časť

Spodná časť vstavanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 68 litrov. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 7 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 6 hodín.

Technológia 6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL zabezpečuje neustálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, ihneď reaguje na výkyvy a rýchlo prispôsobí vhodné podmienky pre uchovanie potravín v chladničke i v mrazničke. Potraviny, ovocie a zelenina zostávajú dlhšie čerstvé, zachovávajú si svoju prirodzenú farbu, výživovú hodnotu a nič nevyjde nazmar.

Total No Frost

Inteligentné senzory vo vnútri chladničky sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy aby bola zaručená optimálna úroveň pre skladovanie potravín. Technológia NoFrost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničke, vďaka čomu ušetríte nielen energiu ale aj čas. Manuálne odmrazovanie mrazničky nie je nutné. Mrazené potraviny neprimŕzajú na steny, etikety zostanú čitateľné a skladovací priestor vždy čistý. 

Systém Multiflow

Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi.

Multi Fresh Box s reguláciou vlhkosti

Priehľadka Multi Fresh Box s reguláciou vlhkosti umožňuje prispôsobiť stupeň vlhkosti posunutím ovládača. Na uloženie ovocia a zeleniny poslúži Fresh Box zásuvka, vďaka čomu tak zostanú dlhšie čerstvé. DeliBox je priestor na oddelené uloženie najjemnejších delikátnych jedál pre bezpečné zachovanie ich chuti a tvaru.

Rýchle chladenie

Funkcia Rýchle chladenie zabezpečuje dlhšiu čerstvosť práve nakúpených potravín. V chladničke je v rýchlo dosiahnutá optimálna teplota pre ich schladenie. 

Tlačidlo Rýchle zmrazenie

Chladnička ponúka ale i možnosť rýchleho zmrazenia čerstvých potravín v mrazničke. Rýchle zmrazovanie znižuje tvorbu suchých miest na povrchu potravín.

Tichá prevádzka

Vstavaná kombinovaná chladnička značky Whirlpool sa radí medzi tiché spotrebiče práve vďaka Invertorovému kompresoru. Jej hlučnosť dosahuje len 32 decibelov. Pri príprave jedla alebo pri pohybe v kuchyni vás nebude prevádzka chladničky rušiť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 193.5 cm
Maximálna hlučnosť 32 dB
Celkový čistý objem 280 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

4 recenzie Whirlpool WHC20 T593 P

90% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Eva

6. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Nemusí byť veľká kuchyňa a ak vyberieš vhodný spotrebič čo ušetrí miesto a slúži rovnako dobre ako hociktoré iné chladničky bude každý spokojný.PS: Je to chladnička vhodná pre vysších ľudí alebo schodíky si treba kúpiť


Marian

17. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Energetická trieda
  • Veľkosť úložného priestoru
  • Rôzne sekcie kde sa dá prispôsobiť vlhkosť, prístup studeného vzduchu atd
  • Viaceré variácie priehradok
  • Zapasovala do skrine ako sa očakávalo
  • Možnosť prehodit si dvere
  • Rezonancia, zvuky - ešte som si nezvykol na zvuky
  • Keďže je to vstavaná chladnička, ma väčšiu cenu za priemernú energetickú triedu

Eva

23. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • rozmery, kompatknosť

rýchlosť dodania


Juraj

11. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Velky priestor