Whirlpool WIO 3T223 PFG E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
419,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,38 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavná umývačka riadu Whirlpool WIO 3T223 PFG E so senzorovou technológiou 6.zmysel Power Clean je zaradená do energetickej triedy A++. Kapacita umývačky je 14 obedových súprav. Ovládanie umývačky je umiestnené zhora pomocou tlačidiel doplnených malým čierno-bielym grafickým displejom. Maximálna hlučnosť pri umývaní dosahuje 43 dB. Ponúka 3 umývacie teploty a 10 programov pre umývanie s možnosťou odloženia štartu až o 12 hodín. Vo výbave nájdete prepínač tablety/prášok, 2 umývacie ramená + sprchu + PC. Vnútorné vybavenie tvorí: príborová zásuvka, vyberateľný horný kôš s nastaviteľnou výškou, dolný kôš, nerezový filter a samovyvažovacie dvierka. Z bezpečnostného hľadiska umývačka Whirlpool WIO 3T223 PFG E disponuje systémom Aquastop a Aquasafe. Nechýba kontrolka nedostatku soli, kontrolka nedostatku leštidla, svetelný lúč pre zobrazenie zostatkového času umývania a zvuková signalizácia na konci cyklu. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 16 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch SMV46TX02E Bosch SMV46TX02E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Balíček Finish ako darček po registrácii

5 (3)

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV46TX02E v energetickej triede A+++ s kapacitou 14 jedálenských súprav. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu 1 - 24 hodín, program starostlivosti o umývačku a 3 špeciálne funkcie: VarioSpeed Plus, polovičná náplň, Extra sušenie. Disponuje motorom EcoSilence Drive s maximálnou hlučnosťou 43 dB. Ovládanie je umiestnené zhora prostredníctvom tlačidiel s LED indikátormi. K dispozícii je elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla s akustickým signálom konca programu doplnených displejom a InfoLight, ukazovateľ zostatkového času. Vnútorné vybavenie pozostáva z XXL VarioFlex Pro systému košov a príborovej zásuvky Vario Pro. Horný kôš je nastaviteľný do 3 polôh a má 6 sklopných priehradiek a priehradku 2 výklopné etažéry na malé hrnčeky, dolný kôš má 8 sklopných priehradkok na taniere, 2 x odkladaciu priehradku na hrnčeky a špeciálny držiak na poháre. Pre bezpečnosť pred pretetečím je umývačka Bosch SMV46TX02E vybavená funkciou Aqua stop. Šírka 60 cm.

Základné parametre

 • Šírka: 59,8 cm
 • Typ displeja: LCD
 • Maximálna hlučnosť: 42 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Senzorová umývačka

Vstavaná umývačka riadu Whirlpool WIO 3T223 PFG E so senzorovou technológiou 6. zmysel. Senzory automaticky merajú stupeň znečistenia vody a prispôsobujú podľa toho parametre umývacieho programu, aby bola spotreba vody, energie a času čo najoptimálnejšia. Pomocou tejto unikátnej technológie ušetríte nielen ča ale aj váš rodinný rozpočet. V úspornej energetickej triede A++, so šírkou 60 cm na jeden umývací cyklus dokáže umyť 14 obedových súprav riadu pri nízkej spotrebe vody, ktorá je iba 9,5 l / cyklus. Disponuje elektronickým indikátorom soli, ktorý vás svojim rozsvietením upozorní na doplnenie soli. Doplnenie leštidla vám zase pomocou rozsvietenia pripomenie indikátor leštiaceho prostriedku. Samovyvažovacie dvere umývačky riadu ostanú stáť v každej polohe a samovoľne sa nezatvoria. Samozrejmosťou sú nastaviteľné nožičky. Navyše umožňuje aj umývanie polovičnej dávky riadu. Už nebude potrebné čakať, kým sa naplní celá kapacita umývačky. Program pre polovičné naplnenie umožňuje umývanie aj pár kúskov riadu, ktoré sú voľne umiestnené v oboch košoch a pritom šetrí čas aj energiu.

Umývacie programy

Multizónové umývanie vám umožní umývať riad podľa potreby. V prípade, že potrebujete umyť iba malé množstvo riadu umožňuje umývanie buď iba v hornom alebo v dolnom koši. Umývačka ponúka odloženie štartu až o 12 hodín.

 • Umývacie teploty: 3
 • Počet programov umývania 10: Studené predumývanie, Sklo, Rýchle, Eco umývanie, Denné umývanie, Nočný program pre umývačky riadu, Intenzívne 65 °C, Antibakteriálny oplach, Samočistenie umývačky, Zónové umývanie horný/dolný kôš.

Technológia 6 .Zmysel

Umývačky Whirlpool s technológiou 6. Zmysel sa pri plnej náplni môžu pochváliť energetickou triedou A++. Ak patríte k ľuďom, ktorí chcú pri umývaní menšieho množstva riadu vaša umývačka spotrebovala menej energie a vody je pre vás ako stvorená. Technológia 6. zmysel Power Clean je jedinečnou kombináciou dvoch technológií. Účinne odstraňuje hrubé nečistoty z riadov. Špeciálne trisky sa automaticky aktivujú, keď senzory vyhodnotia príliš znečistený riad. Pri slabo znečistenom riade sa umývanie tlakovými tryskami neaktivuje.

Multinzónové umývanie

Umývačka riadu umožňuje aj multizónové umývanie. Nebude potrebné už viac čakať, kým bude umývačka naplnená špinavým riadom. Funkcia Multizone umožňuje umývať aj pár kúskov riadu kedykoľvek. Stačí naložiť riad, zvoliť si v ktorom koši chcete umývať a spotrebič vám ušetrí nielen elektrinu a vodu ale aj drahocenný čas.

Odstráni škvrny

Umývanie a namáčanie, či oplachovanie veľmi znečisteného riadu už vďaka PowerClean nebude potrebné. Jednoducho nastavíte PowerClean Pro, ktorý sa postará vďaka presne riadenému prúdu vody zo špeciálnych dýz o zašpinené panvice či zapekacie misy.

Sveteľná signalizácia

Sveteľný lúč, ktorý je premietaný na podlahu vám uľahčí každodennú prevádzku. Vďaka LED signalizácii budete vždy vedieť či je umývačka ešte v prevádzke.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke riadu. Košové vybavenie tejto plne integrovanej umývačky riadu pozostáva z horného koša, ktorý je výškovo nastaviteľný, dolného koša a príborovej zásuvky. Horný kôš je idaálny pre ukladanie, pohárov, šálok alebo menších kusov riadu. Vínové poháre umožuje uložiť bezpečne do sklápacích klapiek, uchytením stopky do príslušnej štrbiny. Dolný kôš je vhodný pre ukladanie hrncov, pokrievok, tanierov alebo šalátových mís. Je vybavený oporami proti prevráteniu, ktoré sú sklopné. V dolnom koši sa nachádza aj Power Clean, ktorý používa špeciálne trysky v zadnej časti dutiny pre intenzívnejšie umývanie. Tretím košom je príborová zásuvka. Je vybavená aj dvomi bočnými posuvnými košmi. Ponúka extra miesto pre optimálne ukladanie riadu.

Funkcia AquaStop

Systém AquaStop zabezpečuje vnútornú aj vonkajšiu ochranu umývačky. Zabraňuje úniku vody v prípade poškodenia prívodnej hadice. V prípade úniku vody do havarijnej nádoby systém úplne zastaví činnosť umývačky.

Antibakteriálny program

Veľmi jednoducho pomocou jedného tlačidla si môžete vybrať program pre dezinfekciu. Tento program trvá 90 minút s umývacou teplotou 65ºC. S pridaním antibakteriálneho umývania zabezpečí hygienickú čistotu pre váš riad.

Program samočistenia

Špeciálny program samočistenia je ideálny pre údržbu umývačky riadu. Prostredníctvom horúcej vody vyčistí vnútorný priestor umývačky. Pracuje s vodou s teplotou  65°C, čím zabezpečí čisté vnútro a odstráni nepríjemný zápach.

Sušenie NatrualDry

Konvenčný systém sušenia NaturalDry automaticky otvorí dvierka počas alebo po fáze sušenia, a zabezpečí tak dokonalé výsledky sušenia. Dvierka sa otvoria len pri teplote, ktorá je bezpečná pre kuchynský nábytok. Pre doplnkovú ochranu pred parou je umývačka riadu dodávaná so špeciálne navrhnutou ochrannou fóliou (závisí od typu modelu).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
iTyp displeja: LED
Maximálna hlučnosť: 43 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 10
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 220 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Nie
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie
Model: WIO 3T223 PFG E
Dĺžka hadice: 1,55 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,5 cm
Výška: 82 cm
Hĺbka: 57 cm
Hmotnosť: 35,5 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,3 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 10
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 220 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Nie
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 859991057150

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore