Whirlpool WQ9 B2L

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 029,00 €

Pôvodná cena 1 199,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 20,58 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Americká chladnička Whirlpool WQ9 B2L v nerezovej farbe je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Úžitkový čistý objem (chladnička / mraznička - 388 / 206 litrov). Vo vnútornej časti sa nachádzajú odkladacie plochy z bezpečnostného skla, zásuvka na zeleninu, odkladacie poličky vo dverách a úložné boxy v mraziacej časti. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. 

Zobraziť celý popis

  • Zľava 14 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

AEG RMB86111NX AEG RMB86111NX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Americká chladnička (Side by Side) AEG RMB86111NX vďaka energetickej úspornosti patrí do energetickej triedy G. Využiteľný objem, ktorý dosahuje až 571 l, pričom objem mrazničky je 196 l a chladničky až 375 l. Výhodou je LED osvetlenie, ktoré vám umožní lepší prehľad v chladničke. Samozrejmosťou je tiež tichý chod 44 dB a dlhá životnosť. Ak potrebujete potraviny rýchlo schladiť či zmraziť, uvítate funkcie Coolmatic a Frostmatic. O ich nastavení i o ďalších funkciách či teplotných hodnotách vás informuje prehľadný vonkajší LED displej. Vo dverách je zabudovaný praktický dávkovač pomocou ktorého sa ľahko dostanete k osviežujúcej vode, či k čistému ľadu.

Základné parametre

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 178 cm
  • Maximálna hlučnosť: 44 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vlastnosti

Hlavnou prednosťou  americkej chladničky Whirlpool WQ9 B2L je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladnička má 4 dvere. Na vrchu sa nachádza chladiaca časť s celkovým objemom 388 litrov. Disponuje sklenými policami a  poličkami vo dverách chladničky, zásuvkou na uskladnenie zeleniny a ovocia. Mraziaca časť v spodnej časti s objemom 206 l je vybavená  plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita mrazničky je 10 kg/24 hodín. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Invertorový kompresor s 20 ročnou zárukou na kompresor optimalizuje spotrebu energie a znižuje výkyvy teplôt, vďaka čomu je možné potraviny skladovať dlhšie a kvalitnejšie.

Prispôsobí sa potrebám

Americká chladnička umožňuje nastaviť si správnu teplotu v mrazničke podľa toho, aké potraviny do nej ukladáte.

  • Jemné mrazenie -7 °C: bez potreby rozmrazovania, ideálne pre potraviny, ktoré spotrebujete do 1 týždňa od vloženia. Potraviny môžete použiť z mrazničky priamo do hrnca.
  • Stredné mrazenie -12 °C: je ideálne pre skladovanie zmrzliny a dezertov pri teplote ideálnej pre servírovanie. (skladovanie 1-2 mesiace)
  • Hlboké mrazenie -18 °C: potraviny si uchovajú nutričné hodnoty dlhšie (max. 12 mesiacov).

*Obrázok je ilustračný.

Total NoFrost

Technológia Total NoFrost šetrí energiu aj čas. Inteligentné senzory v chladničke neustále sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy. Zabezpečená je tak optimálna teplota pre skladovanie potravín. Technológia Total NoFrost automaticky vysušuje vzduch v mrazničke, vďaka čomu už sa nebudete musieť zdržovať s odmrazovaním. Mrazené potraviny sa neprichytávajú k stenám, štítky ostanú čitateľné a vnútorný priestor bude nepretržite čistý.

Fresh Box+ s posuvným ovládaním vlhkosti

Praktická zásuvka Fresh Box+ s posuvným ovládaním umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie vlhkosti v interiéri zásuvky. Zelenina a ovocie si tak zachovajú omnoho dlhšie svoju čerstvosť, vzhľad aj nutričné hodnoty.

Dizajn W Collection    

Americká 4 dverová chladnička s dizajnom W Collection je elegantným a moderným kúskom, ktorý zaručene ocenia aj náročnejší zákazníci. Špičkový dizajn v spojení s pokročilým výkonom tejto rady je navrhnu s unikátnym štíhlym  výzorom aby dokonale ladil v modernej kuchyni s ostatnými spotrebičmi alebo nábytkom. Spotrebič naviac získal ocenenie Red Dot pre výrobky s najlepším dizajnom a výkonom v medzinárodnej súťaži.

Obrovská kapacita so skvelým usporiadaním

Vnútorný priestor s objemom 591 l ponúka nezvyčajne veľkú kapacitu a lepšie usporiadanie vnútorného priestoru. Ten je možné upravovať podľa vlastných potrieb vďaka priestranným a prispôsobeným policiam a boxom s nastaviteľnou teplotou pre skladovanie objemnejších potravín. Usporiadanie je naviac praktické a prehľadné.

Mraziaca časť

Mraznička s odmrazovaním Frost-free ponúka flexibilný úložný priestor v objeme 207 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. Vnútornú výbavu tvoria 4 priestranné plastové zásuvky a 2 výsuvné poličky. Špeciálne plytké police je možné vysúvať, vďaka čomu máte prehľad o uložených potravinách. Prístup k najčastejšie využívaným potravinám je s nimi jednoduchší.

Technológia MultiFlow

Technológia MultiFlow zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke a mrazničke aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

Inteligetné rozmrazovanie

Inteligentné senzory v prietore chladničky sledujú teplotu a automaticky aktivujú režim rozmrazovania vždy, keď je to potrebné.

Rýchle chladenie

Voľba rýchle chladenie rýchlo znižuje teplotu chladničky. Zvoľte rýchle ochladenie po naplnení chladničky čerstvými potravinami, aby sa rýchlo ochladili. Táto možnosť pomáha znižovať výkyvy teploty súvisiace s nakladaním chladničky s veľkým množstvom potravín, ktoré majú vyššiu teplotu, ako potraviny nachádzajúce sa v chladničke.

 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine WQ9 B2LSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.74 MB] IL_SK_2051114 [*.pdf, 48.15 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 90,9 cm
Výška: 187,4 cm
Maximálna hlučnosť: 37 dB
Celkový čistý objem: 591 L
Čistá kapacita chladničky: 388 L
Čistá kapacita mrazničky: 206 L
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 90,9 cm
Výška: 187,4 cm
Hĺbka: 69,8 cm
Hmotnosť: 118 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Funkcie

iDetská poistka: Nie
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Nie
Teplotný alarm: Ne

Dizajn

Celkový čistý objem: 591 L
Celkový hrubý objem: 667 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Nie

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 388 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 206 L
Počet zásuviek v mrazničke: 6

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 338 kWh
Klimatická trieda: ST, N, T, SN
Mraziaci výkon: 10 kg/24h
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ostatné

Kód produktu: 859991613880

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore