Whirlpool WQ9 E1L

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 100 € na vybrané chladničky Whirlpool po registrácii

Cena:
939,00 €

Cena s Cashback
839,00 €
Len do 31. 08. 2020
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 999,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 18,78 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Americká chladnička Whirlpool WQ9 E1L v nerezovej farbe je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Úžitkový čistý objem až 591 litrov (chladnička / mraznička - 384 / 207 litrov). Vďaka úspornému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+. Vo vnútornej časti sa nachádzajú odkladacie plochy z bezpečnostného skla, zásuvka na zeleninu, odkladacie poličky vo dverách a úložné boxy v mraziacej časti. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. 

Zobraziť celý popis

Vystavené v 2 predajniach

 • Doprava zdarma
 • Zľava 6 %
 • Cashback 100,00 €

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Samsung RS67N8211S9/EF Samsung RS67N8211S9/EF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 2000 € na vybrané produkty Samsung po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (1)

Americká True No Frost chladnička Samsung RS67N8211S9/EF v nerezovom prevedení je zaradená v energetickej triede A++. Teplotu ovládate pomocou modrého vnútorného LED dipleja. Dvojdverová americká má dvojitým chladiaci systém Twin Cooling Plus. Objem chladiacej časti dosahuje 407 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 4 sklenené police, 4 dverové priehradky, 2 zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny, priehradka na vajcia a mliečne výrobky, LED vnútorné osvetlenie, pohlcovač pachu. Mraziaca časť s objemom 202 litrov má 4 sklenené poličky, 2 zásuvky a 3 dverové priehradky a Metal Cooling. Nechýba dávkovač ľadu a vody zabudovaný vo dverách a vnútorné LED osvetlenie. Maximálna hlučnosť americkej chladničky Samsung RS67N8211S9/EF dosahuje 39 dB.

Základné parametre

 • Šírka: 91,2 cm
 • Výška: 178 cm
 • Hĺbka: 71,6 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vlastnosti

Hlavnou prednosťou  americkej chladničky Whirlpool WQ9 E1L je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladnička má 4 dvere. Na vrchu sa nachádza chladiaca časť s celkovým objemom 384 litrov. Disponuje sklenými policami a  poličkami vo dverách chladničky, zásuvkou na uskladnenie zeleniny a ovocia. Mraziaca časť v spodnej časti s objemom 207 l je vybavená  plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita mrazničky je 10 kg/24 hodín. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Invertorový kompresor s 20 ročnou zárukou na kompresor optimalizuje spotrebu energie a znižuje výkyvy teplôt, vďaka čomu je možné potraviny skladovať dlhšie a kvalitnejšie.

Prispôsobí sa potrebám

Americká chladnička umožňuje nastaviť si správnu teplotu v mrazničke podľa toho, aké potraviny do nej ukladáte.

 • Jemné mrazenie -7 °C: bez potreby rozmrazovania, ideálne pre potraviny, ktoré spotrebujete do 1 týždňa od vloženia. Potraviny môžete použiť z mrazničky priamo do hrnca.
 • Stredné mrazenie -12 °C: je ideálne pre skladovanie zmrzliny a dezertov pri teplote ideálnej pre servírovanie. (skladovanie 1-2 mesiace)
 • Hlboké mrazenie -18 °C: potraviny si uchovajú nutričné hodnoty dlhšie (max. 12 mesiacov).

*Obrázok je ilustračný.

Total NoFrost

Technológia Total NoFrost šetrí energiu aj čas. Inteligentné senzory v chladničke neustále sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy. Zabezpečená je tak optimálna teplota pre skladovanie potravín. Technológia Total NoFrost automaticky vysušuje vzduch v mrazničke, vďaka čomu už sa nebudete musieť zdržovať s odmrazovaním. Mrazené potraviny sa neprichytávajú k stenám, štítky ostanú čitateľné a vnútorný priestor bude nepretržite čistý.

Fresh Box+ s posuvným ovládaním vlhkosti

Praktická zásuvka Fresh Box+ s posuvným ovládaním umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie vlhkosti v interiéri zásuvky. Zelenina a ovocie si tak zachovajú omnoho dlhšie svoju čerstvosť, vzhľad aj nutričné hodnoty.

Dizajn W Collection    

Americká 4 dverová chladnička s dizajnom W Collection je elegantným a moderným kúskom, ktorý zaručene ocenia aj náročnejší zákazníci. Špičkový dizajn v spojení s pokročilým výkonom tejto rady je navrhnu s unikátnym štíhlym  výzorom aby dokonale ladil v modernej kuchyni s ostatnými spotrebičmi alebo nábytkom. Spotrebič naviac získal ocenenie Red Dot pre výrobky s najlepším dizajnom a výkonom v medzinárodnej súťaži.

Obrovská kapacita so skvelým usporiadaním

Vnútorný priestor s objemom 591 l ponúka nezvyčajne veľkú kapacitu a lepšie usporiadanie vnútorného priestoru. Ten je možné upravovať podľa vlastných potrieb vďaka priestranným a prispôsobeným policiam a boxom s nastaviteľnou teplotou pre skladovanie objemnejších potravín. Usporiadanie je naviac praktické a prehľadné.

Mraziaca časť

Mraznička s odmrazovaním NoFrost ponúka flexibilný úložný priestor v objeme 207 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 14 hodín. Vnútornú výbavu tvoria 4 priestranné plastové zásuvky a 2 výsuvné poličky. Špeciálne plytké police je možné vysúvať, vďaka čomu máte prehľad o uložených potravinách. Prístup k najčastejšie využívaným potravinám je s nimi jednoduchší.

Inteligetné rozmrazovanie

Inteligentné senzory v prietore chladničky sledujú teplotu a automaticky aktivujú režim rozmrazovania vždy, keď je to potrebné.

Technológia 6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL FreshLock v priestore chladničky a 6. ZMYSEL FreezeLock v mrazničke automaticky riadi rozdelenie vzduchu medzi chladiace a mraziace priestory. Technológia minimalizuje kolísanie teploty v obidvoch oddeleniach, poskytuje optimálnu vlhkosť v chladiacom priestore, ktoré zaručuje lepšie zachovanie chuti, výživové vlastnosti a farbu výrobkov.

Rýchle chladenie a zmrazenie

Voľba rýchle chladenie rýchlo znižuje teplotu chladničky. Zvoľte rýchle ochladenie po naplnení chladničky čerstvými potravinami, aby sa rýchlo ochladili. Táto možnosť pomáha znižovať výkyvy teploty súvisiace s nakladaním chladničky s veľkým množstvom potravín, ktoré majú vyššiu teplotu, ako potraviny nachádzajúce sa v chladničke. Americká chladnička ponúka ale i možnosť rýchleho zmrazenia čerstvých potravín v mrazničke. Rýchle zmrazovanie znižuje tvorbu suchých miest na povrchu potravín.

 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine WQ9 E1LSK (stiahnuť) [*.pdf, 786.27 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 90,9 cm
Výška: 187,4 cm
Hĺbka: 69,8 cm
Maximálna hlučnosť: 37,5 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A+
Celkový čistý objem: 591 L
Čistá kapacita chladničky: 384 L
Čistá kapacita mrazničky: 207 L
Ročná spotreba energie: 475 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Nie
Celkový hrubý objem: 677 L
Zásobník vody: Nie
Počet kompresorov: 1
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 90,9 cm
Výška: 187,4 cm
Hĺbka: 69,8 cm
Hmotnosť: 118 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37,5 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 475 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 591 L
Celkový hrubý objem: 677 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Nie

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 384 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 207 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991541710

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore