Whirlpool WQ9I MO1L


Americká chladnička, Energetická trieda F, Čistá kapacita chladničky: 355 l, Čistá kapacita mrazničky: 237 l, Ročná spot. energie: 435 kWh, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Smart ovládanie mobilom, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 90,8 cm, Výška: 187,6 cm. Viac info


Cena 1 719,00 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 1 999,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 34,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Americká chladnička Whirlpool WQ9I MO1L v nerezovej farbe je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Úžitkový čistý objem až 592 litrov (chladnička/mraznička - 355/ 237 litrov). Vo vnútornej časti sa nachádzajú odkladacie plochy z bezpečnostného skla, 1x lahôdková zásuvka, 2x zásuvky na zeleninu, odkladacie poličky vo dverách, úložné boxy v mraziacej časti a kompaktný výrobník ľadu. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému LED osvetleniu.

Whirlpool WQ9I MO1L

Americká chladnička Whirlpool WQ9I MO1L je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Úžitkový čistý objem až 592 litrov (chladnička/mraznička - 355/ 237 litrov). Vo vnútornej časti sa nachádzajú odkladacie plochy z bezpečnostného skla, 1x lahôdková zásuvka, 2x zásuvky na zeleninu, odkladacie poličky vo dverách, úložné boxy v mraziacej časti a kompaktný výrobník ľadu. 

 

Triple No Frost

Americká chladnička Whirlpool WQ9I MO1L  má tri nezávislé chladiace systémy, ktoré vytvárajú optimálnu teplotu a úroveň vlhkosti. Tým zabraňujú miešaniu pachov v troch oddeleniach (chladnička, mraznička a konvertibilný priestor). Pomocou invertorového kompresora 6. ZMYSEL a množstvu funkcií udržiava potraviny dlhšie čerstvé.

6. ZMYSEL Precision Control

Technológia 6. ZMYSEL PrecisionControl uskutočňuje neustálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, odpovedajúc tak na teplotné výkyvy a rýchlo prispôsobuje vhodné podmienky pre skladovanie jedla v chladničke aj v mrazničke. Potraviny, ovocie a zelenina zostávajú dlhšie čerstvé a nič zbytočne nevyhodíte.

Fresh Box+

Americká chladnička Whirlpool WQ9I MO1L ponúka 2 Fresh boxy, ktoré slúžia práve pre uskladnenie ovocia a zeleniny a jednu zásuvku pre skladovanie vášho delikátneho jedla.

Rýchle chladenie a rýchle rozmrazovanie

Funkcia rýchleho chladenia zaručuje dlhšiu čerstvosť potravín, ktoré práve dorazili z obchodu, a to vďaka tomu, že za omnoho kratší čas obnoví optimálnu teplotu vo vnútri chladničky. Proces zmrazenia sa zrýchľuje len stlačením tlačidla, čo umožňuje lepšie uchovanie obľúbených jedál.

 

Dávkovač vody a ľadu

Zásobník na vodu a ľad ponúka ľahký prístup k čerstvo vyrobenému ľadu. Môže vyrobiť 1,65 kg ľadu denne a skladovať 1,62 kg. Môžete si vybrať medzi dvomi druhmi ľadu: kockami alebo rozdrteným ľadom. Táto varianta tiež umožňuje jednoduché naplnenie vodou z dverí bez nutnosti zaberať miesto na policiach fľašami, aby ste si mohli vychutnať čerstvú pitnú vodu. Zásluhou špeciálneho vodného filtru, ktorý znižuje obsah chlóru, pachov, sedimentov, nečistôt a hrdze, budú voda a ľad dokonale filtrované pre lepšiu kvalitu a chuť.

Dotykový displej pre ovládanie chladničky

Pomocou dotykobého displeja môžete ľahko zmeniť pravú časť mrazničky na chladničku, aby ste získali viac miesta pre ovocie, mäso alebo dokonca víno a použili ho ako vínnu komoru. 

Konektivita na diaľku

Vďaka aplikácii 6. ZMYSEL môžete svoj spotrebič zmeniť na inteligentný. Konektivita ponúka diaľkové ovládanie vášho spotrebiča, pomáha s uložením potravín a tiež vám môže navrhnúť použitie ľadu, napríklad pre vaše obľúbené nápoje s jej receptami.

Ozonizátor

Hygiena, s inovatívnym zariadením uvoľňujúcim ozón, ktorý znižuje zápach a zabraňuje šireniu baktérií vo vnútri chladničky, čím zlepšuje kvalitu vzduchu pre lepšie prostredie.

Nastaviteľné police

Zjednodušená nastaviteľnosť hornej a strednej police pre 4 rôzne výškové kombinácie pomocou úchytiek. Rýchle a pohodlné používanie bez nutnosti vyberania police alebo odstraňovania predmetov.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90.8 cm
Výška 187.6 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Celkový čistý objem 592 L
Čistá kapacita chladničky 355 L
Čistá kapacita mrazničky 237 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool WQ9I MO1L

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

František

21. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon
  • cena

super