Whirlpool WS5V8CCX/E

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Šírka: 50 cm, Vstavaný displej: Áno, Časovač: Áno, Trieda energ.účinnosti: A, Dizajn skrine: voľnestojací, Systém ovládania: otočné, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Celk.vnútor.kapacita rúry: 60 L, Gril: Áno, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramické, Počet el.varných zón: 4, Umiestnenie ovládania: predné, Typ rúry: Elektrický,


Cena 369,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 399,00 € Zobraziť nápoveď

7,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrický voľne stojaci sporák Whirlpool WS5V8CCX/E so sklokeramickou varnou doskou a multifunkčnou elektrickou rúrou je v nerezovej farbe. Varná doska je vybavená 4 sálavými varnými zónami s rôznymi výkonmi, ktoré sú ovládané otočnými gombíkmi umiestnené spredu. Rúra ponúka automatické programy a viacúrovňové pečenie. Elektricky sporák Whirlpool WS5V8CCX/E má objem rúry 57 l.

 

 

Využitie sporáka

Šikovný elektrickýsporák Whirlpool WS5V8CCX/E je praktický a elegantný spotrebič, ktorý si nájde miesto v každej kuchyni. Sporák ponúka rôzne funkcie, vďaka ktorým budete variť s radosťou a potešením. Tento typ je vyrobený v nerezovej farbe a jeho vzhľad doplňuje tmavá rúra, ktorej dvierka sú zo skla. Sklokeramická doska je čierna a skvele dopĺňa vzhľad spotrebiča. Vzhľadom je tento model vhodný do moderných aj klasicky zariadených kuchýň. 

Varná doska

Sklokeramická varná doska je vybavená 4 sálavými varnými zónami. Vďaka tomu, že doska má úplne hladký povrch tak ju môžete využiť aj ako odkladnú či pracovnú plochu. Varné zóny sa zahrejú na najvyššiu teplotu behom niekoľkých sekúnd a tak je varenie na zónach rýchlejšie a zároveň lacnejšie.

  • Priemer prednej ľavej zóny 180 mm/Výkon prednej ľavej zóny/ Booster 1800 W
  • Priemer zadnej ľavej zóny 145 mm/Výkon zadnej ľavej zóny/ Booster 1200 W
  • Priemer zadnej pravej zóny 180 mm/Výkon zadnej pravej zóny/ Booster 1800 W
  • Priemer prednej pravej zóny 145 mm/Výkon prednej pravej zóny/ Booster 1200 W

Ovládanie výkonu

Kombinovaný sporák ponúka tiež 10 režimov varenia s asistenciou. Ovládač má rozšírenú rotáciu o  290° a 10 nastaviteľných bodov. Umožňuje priradiť jednotlivé úrovne nastavenia teploty ku konkrétnemu režimu pečenia.

Samočistenie katalýzou

Čistenie vnútorného povrchu rúry je veľmi jednoduché a účinné. Nečistota a mastnota sa aborbujú katalytickými panelmi, ktoré sú umiestnené na stranách a na zadnej stene rúry na pečenie. Katalýza sa aktivuje pri vysokejteplote v priebehu pečenia.

Jednoduché čistenie dverí

Rovnako aj dvierka rúry je možné čistiť veľmi jednodcuho. Špeciálny systém umožňuje jednoducho a rýchlo vytiahnuť sklenené dvierka. Stačí zatlačiť, zatiahnuť a dvierka uvoľniť. Následne môžete sklenený panel vyčistič vhodným čistiacim prostriedkom alebo pohodlne v umývačke riadu.

*Obrázok je ilustračný.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na jednej úrovni. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Rýchly predohrev

Vďaka funkcii rýchleho predhriatia je možné ušetriť vzácny čas. Funkcia spustí všetky vyhrievacie prvky, pokým rúra na pečenie nedosiahne požadovanú teplotu. Takto je možné ušetriť až 50 % času potrebného na predohrev.

Praktický úložný priestor

V dolnej časti sporáka je praktická priestranná zásuvka. Pohodlne je v nej možné skladovať všetky potrebné pomôcky ako napríklad plechy, pekáče a drobné pomôcky.

Varte ako profesionál

Sprievodca varením vám navrhne tú správnu funkciu, teplotu aj polohu, kam je potrebné uložiť plech na pečenie pre každý typ pokrmu, tak aby ste dodržali najvhodnejšie nastavenie pre daný program rúry. Výsledky pečenia budú dokonalé.

Rúra

Rúra sporáku je elektrická, ponúka automatické programy a umožňuje piecť až na dvoch úrovniach naraz. Vďaka ventilátoru je teplo rozvádzané dokonale rovnomerne po celom vnútrajšku rúry. Ovládanie je jednoduché, všetko si navolíte za pomoci ovládacích gombíkov. Celkový objem rúry je 57 l. 

  • Autoprogramy, štandardné funkcie: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril a ich kombinácie
  • špeciálne funkcie: časovač dĺžky pečenia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 50 cm
Vstavaný displej Áno
Časovač Áno
Trieda energ.účinnosti A
Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania otočné
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 60 L
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umiestnenie ovládania predné
Typ rúry Elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WS5V8CCX/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené