Whirlpool WSFO 3O23 PF X

Cena:
369,00 €

Pôvodná cena 449,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Umývačka riadu Whirlpool WSFO 3O23 PF X v nerezovej farbe s čiernym ovládacím panelom, senzorovou technológiou a 6.Zmyslom s PowerClean v šírke 45 cm. Umývačka má kapacitu pre 10 súprav riadu. Ovládate ju pomocou tlačidiel umiestnených vpredu, doplnených malým displejom s ukazovateľom zostatkového času. Ponúka 7 programov umývania, zónové umývanie (horný/dolný kôš) s možnosťou posunutia štartu o 24 hodín a PowerClean. Umývačka Whirlpool WSFO 3O23 PF X má vnútorné košové vybavenie pozostávajúce z prepínača použitia umývacieho prostriedku (prášok/tablety), vyberateľného horného koša s výškovým nastavením a dolný kôš. Dvierka umývačky sú samovyvažovacie. Pre kontrolu úniku vody je k dispozícii Aquastop. Nechýbajú kontrolky nedostatku soli a leštidla, zvuková signalizácia konca programu. Hlučnosť 43 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %

Zvážte aj tento produkt

Umývačka riadu Siemens SR256I00TE v nerezovom prevedení v energetickej triede A++ s povrchovým prevedením proti zanechávaniu otlačkov prstov. Kapacita pre 10 jedálenských súprav. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu 1 - 24 hodín a 3 špeciálne funkcie: VarioSpeed Plus, intensiveZone, Extra sušenie a program pre starostlivosť o umývačku. Disponuje motorom iQDrive s maximálnou hlučnosťou 44 dB. Ovládanie je umiestnené v predu prostredníctvom tlačidiel doplnených displejom. K dispozícii je elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla. Vnútorné vybavenie pozostáva z VarioFlex Pro systému košov a priehradky Vario Pro. Horný kôš je nastaviteľný do výšky pomocou 3 násobného rackMaticu, sklopné priehradky (3 x). Dolný kôš má 4 sklopné priehradky na taniere, odkladaciu plochu na hrnčeky a špeciálny držiak na poháre. Pre bezpečnosť pred pretetečím je umývačka Siemens SR256I00TE vybavená funkciou Aqua stop. Disponuje možnosťou elektronickej deaktivácie tlačidiel. Šírka 45 cm.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 44 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A++
  • Počet programov: 6

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Senzorová umývačka riadu

Umývačka riadu Whirlpool WSFO 3O23 PF X v úspornej energetickej triede A++, so šírkou 45 cm na jeden umývací cyklus dokáže umyť 10 obedových súprav riadu pri nízkej spotrebe vody, ktorá je iba 9 l / cyklus. Senzorová technológia 6. zmysel monitoruje stupeň znečistenia vody a na základe toho si upraví priebeh programu, tak aby spotreba vody a energie bola čo najnižšia. Pomocou tejto unikátnej technológie ušetríte nielen čas ale aj váš rodinný rozpočet.  Disponuje indikátorom soli, ktorý vás svojim rozsvietením upozorní na doplnenie soli. Doplnenie leštidla vám zase pomocou rozsvietenia pripomenie indikátor leštiaceho prostriedku. Samovyvažovacie dvere umývačky riadu ostanú stáť v každej polohe a samovoľne sa nezatvoria.

Technológia 6 Zmysel Power Clean

Táto jedinečná technológia v sebe spája dve technolétgie pre účinné odstraňovanie hrubých nečistôt z riadu. Špeciálne trysky sa automaticky aktivujú vo chvíli, keď senzory vyhodnotia, že riad v umývačke je príliš znečistený. V prípade, že riad je málo znečistený sa umývanie pomocou tlakových trysiek neaktivuje.

Multinzónové umývanie

Umývačka riadu umožňuje aj multizónové umývanie. Nebude potrebné už viac čakať, kým bude umývačka naplnená špinavým riadom. Funkcia Multizone umožňuje umývať aj pár kúskov riadu kedykoľvek. Stačí naložiť riad, zvoliť si v ktorom koši chcete umývať a spotrebič vám ušetrí nielen elektrinu a vodu ale aj drahocenný čas.

Odstráni škvrny

Umývanie a namáčanie, či oplachovanie veľmi znečisteného riadu už vďaka PowerClean nebude potrebné. Jednoducho nastavíte PowerClean Pro, ktorý sa postará vďaka presne riadenému prúdu vody zo špeciálnych dýz o zašpinené panvice či zapekacie misy.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke riadu. Košové vybavenie tejto plne integrovanej umývačky riadu pozostáva z horného koša, ktorý je výškovo nastaviteľný, dolného koša a príborovej zásuvky. Horný kôš je idaálny pre ukladanie, pohárov, šálok alebo menších kusov riadu. Vínové poháre umožuje uložiť bezpečne do sklápacích klapiek, uchytením stopky do príslušnej štrbiny. Dolný kôš je vhodný pre ukladanie hrncov, pokrievok, tanierov alebo šalátových mís. Je vybavený oporami proti prevráteniu, ktoré sú sklopné. V dolnom koši sa nachádza aj Power Clean, ktorý používa špeciálne trysky v zadnej časti dutiny pre intenzívnejšie umývanie. Tretím košom je príborová zásuvka. Je vybavená aj dvomi bočnými posuvnými košmi. Ponúka extra miesto pre optimálne ukladanie riadu.

Funkcia AquaStop

Systém AquaStop zabezpečuje vnútornú aj vonkajšiu ochranu umývačky. Zabraňuje úniku vody v prípade poškodenia prívodnej hadice. V prípade úniku vody do havarijnej nádoby systém úplne zastaví činnosť umývačky.

Antibakteriálny program

Veľmi jednoducho pomocou jedného tlačidla si môžete vybrať program pre dezinfekciu. Tento program trvá 90 minút s umývacou teplotou 65ºC. S pridaním antibakteriálneho umývania zabezpečí hygienickú čistotu pre váš riad.

Program samočistenia

Špeciálny program samočistenia je ideálny pre údržbu umývačky riadu. Prostredníctvom horúcej vody vyčistí vnútorný priestor umývačky. Pracuje s vodou s teplotou  65°C, čím zabezpečí čisté vnútro a odstráni nepríjemný zápach.

Umývacie programy

Multizónové umývanie vám umožní umývať riad podľa potreby. V prípade, že potrebujete umyť iba malé množstvo riadu umožňuje umývanie buď iba v hornom alebo v dolnom koši.

  • Umývačka ponúka programy: Autosenzor, Studené predumývanie,Sklo, Rýchle, Eco umývanie, Intenzívne 65 °C, Antibakteriálny oplach, Samočistenie umývačky, PowerClean, Zónové umývanie horný/dolný kôš, Tlačidlo štart/pauza, Posun štartu umývania

Pripojené súbory

Whirlpool WSFO 3O23 PF X, návod [*.pdf, 5.1 MB] Návod v slovenčine WSFO 3O23 PF XSK (stiahnuť) [*.pdf, 5.92 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 43 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 7
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 45 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 39,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 9 L
Celková spotreba: 0,74 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 212 kWh
Ročná spotreba vody: 2520 L

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 7
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 240 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 10
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 869991553070

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore