WIZ Wi-Fi BLE Bar Linear Light Single svietidlo


Max.výkon svetelného zdroja: 5.5 W, Spôsob upevnenia: stojan, Napätie: 230 V. Viac info


Cena 54,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,10 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

LED lineárne svietidlo WIZ Wi-Fi BLE Bar Linear Light Single zaujme svojim originálnym trojuholníkovým dizajnom s celkovou dĺžkou 30 cm a skvele doplní každý moderne zariadený interiér. Trojuholníkový tvar svietidla poskytuje výhodu pri nastavení uhla osvetlenia a zároveň uľahčuje horizontálne umiestnenie bez prevrátenia. Svietidlo je ideálnou voľbou na náladové podsvietenie malých a stiesnených priestorov - ako sú rohy a steny miestností, police, skrine, pohovka či televízia v obývacej izbe. WiZ funguje iba na 2.4 GHz Wi-Fi sieti.

Prednastavené režimy

Vyberte si zo širokej škály energizujúcej studenej bielej až po jemnú teplú bielu alebo si jednoducho vyberte z prednastavených režimov, ako je Focus a Relax, aby ste vytvorili tú najlepšiu atmosféru pre svoje aktivity.

Jednoduché pripojenie

WIZ funguje s vaším existujúcim Wi-Fi routerom, nie je potrebná žiadna ďalšia brána. Jednoducho zapojte svoje nové svetlo, stiahnite si aplikáciu WIZ.

Ovládanie pomocou telefónu

Ovládajte svoje svetlá WIZ, nech ste kdekoľvek, pomocou smartfónu. Nemusíte sa obávať, ak ste pred odchodom z domu nechali rozsvietené svetlá. Aplikácia WIZ je dostupná pre iOS a Android.

Milión farieb

Vyberte si z palety miliónov farieb svetla a vytvorte si vo svojom dome úžasnú atmosféru. Vychutnajte si jemné rozdiely, ktoré naše dynamické svetelné efekty rozžiaria vaše prostredie.

Automatizujte svetlo pomocou plánov

Automatizujte svetlá tak, aby vyhovovali vašim denným alebo týždenným rutinám. Naplánujte si zapnutie svetla pred príchodom domov a nechajte ho vypnuté, keď ho nepotrebujete.

Dynamické svetelné režimy

Zmiešajte rôzne farebné a biele režimy osvetlenia, aby ste vytvorili dokonalú svetelnú atmosféru pre váš každodenný okamih. Uložte si ho a zavolajte ho kedykoľvek pomocou aplikácie, WiZmote alebo hlasu.

Hlasové ovládanie

Získajte handsfree ovládanie svetiel pomocou hlasu a Google Assistant, Amazon Alexa alebo skratiek Siri. Pomocou jednoduchých hlasových príkazov môžete zapnúť alebo vypnúť svetlá, rozjasniť a stlmiť, zmeniť farbu a nastaviť vlastné svetelné scény.

Technická špecifikácia WIZ Wi-Fi BLE Bar Linear Light Single

  • Použitie: interiér
  • Farba: biela
  • Materiál: plast
  • Počet spínacích cyklov: 50 000
  • Prúd: 40 mA
  • Svietivosť: 72 lm/W
  • Napätie: 220 - 240 V
  • Životnosť: až 25 000 hodín
  • Stmievateľnosť: áno
  • Trieda ochrany: IP20

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Max.výkon svetelného zdroja 5.5 W
Spôsob upevnenia stojan
Napätie 230 V

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií WIZ Wi-Fi BLE Bar Linear Light Single svietidlo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené