WIZ Wi-Fi BLE Mobile Portable Light stolné svietidlo


Max.výkon svetelného zdroja: 13.5 W, Napätie: 230 V. Viac info


Cena 98,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prenosná stolné svietidlo WIZ Wi-Fi BLE Mobile Portable Light zaujme svojim elegantným oblým dizajnom, ktorý skvele doplní každý moderne zariadený interiér. Vydrží svietiť cca 1 hodinu pri dennom svietení a približne 10 hodín pri nočnom svietení. Medzi jej veľké výhody patrí zabudované dvojzónové svetlo, ktoré vytvára zaujímavé svetelné efekty, svetlo šedé gumové držadlo na jednoduché prenášanie, detský zámok, dotykové ovládanie a indikátor stavu batérie. Na jej vrchu je umiestnené tlačidlo M, pomocou ktorého si zvolíte jeden zo štyroch obľúbených módov svietenia a taktiež slider tlačidlo pre plynulé stmievanie. Zároveň tu nájdete modrý indikátor, ktorý nás informuje o zapnutí, vypnutí či párovaní. Jej robustné telo je zhotovené z kvalitných materiálov s bielou povrchovou úpravou. WiZ funguje iba na 2.4 GHz Wi-Fi sieti.

Jednoduché pripojenie

WIZ funguje s vaším existujúcim Wi-Fi routerom, nie je potrebná žiadna ďalšia brána. Jednoducho zapojte svoje nové svetlo, stiahnite si aplikáciu WIZ.

Ovládanie telefónom

Nech ste kdekoľvek, lampy WiZ môžete ovládať prostredníctvom smartfónu. Zabudli ste pri odchode vypnúť svetlo? Žiaden problém. Aplikácia WiZ je dostupná pre iOS a Android.

Prednastavené režimy

Môžete vytvoriť denný alebo týždenný automatický program. Nakonfigurujte si ho tak, aby sa svetlá rozsvietili skôr, ako sa vrátite, alebo zhasli, keď ich nebudete potrebovať.

Dynamické svetelné režimy

Zmiešajte rôzne farebné a biele režimy osvetlenia, aby ste vytvorili dokonalú svetelnú atmosféru pre váš každodenný okamih. Uložte si ho a zavolajte ho kedykoľvek pomocou aplikácie, WiZmote alebo hlasu.

Hlasové ovládanie

Získajte handsfree ovládanie svetiel pomocou hlasu a Google Assistant, Amazon Alexa alebo skratiek Siri. Pomocou jednoduchých hlasových príkazov môžete zapnúť alebo vypnúť svetlá, rozjasniť a stlmiť, zmeniť farbu a nastaviť vlastné svetelné scény.

Technická špecifikácia WIZ Wi-Fi BLE Mobile Portable Light

  • Príkon: 13,5 W
  • Napätie: 230 V
  • Typ zdroja: integrovaný LED zdroj
  • Svetelný tok: 400 lm
  • Funkcie: mení farby, stmievateľnosť
  • Životnosť: až 25 000 hodín
  • Materiál: plast
  • Farba: biela

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Max.výkon svetelného zdroja 13.5 W
Napätie 230 V

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií WIZ Wi-Fi BLE Mobile Portable Light stolné svietidlo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené