Xbox One X

Xbox One X je v súčasnosti najvýkonnejšou hernou konzolou na svete. A bude ňou až do príchodu novej generácie konzol. Na Xboxe One X vám hry pobežia plynulejšie a rýchlejšie – čo zaistí reálne vykreslenie herného sveta. Okrem výkonnosti vás ku kreslu prikuje aj 4K rozlíšenie, s ktorým si konzola bez problémov poradí. Vďaka týmto vlastnostiam budete mať pocit, ako keby ste boli priamo v hre.

Filtrovať

Cenové rozpätieHodnotenie

iPočet HDMI portov

Počet gamepadov v cene

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 2 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

 

Poďme sa na jednotlivé výhody Xbox One X pozrieť zblízka. Prečo by ste si mali zvoliť práve túto konzolu?

  • 8-jadrový procesor AMD s frekvenciou 2,3 GHz a 12 GB grafickej pamäti GDDR5: Čo to pre vás znamená? Rýchlejšie načítavanie, plynulejšiu hernú interakciu a väčšie herné svety so vzdialenejšími obzormi.
  • Super grafika, HDR + hranie v 4K rozlíšení: Aby malo hranie správnu hĺbku. Táto kombinácia vám zaistí maximálnu reálnosť hry. A to aj pred veľkou televíziou. Aj keď budete sedieť priamo pred obrazovkou. S technológiou HDR pre väčší kontrast medzi svetlými a tmavými bodmi si užijete herné svety v ešte bohatších a jasnejších farbách.
  • Priestorový zvuk Dolby Atmos a Windows Sonic: Pretože hranie nie je iba o obraze. Buďte v centre diania svojej hry. Vďaka 3D priestorovému zvuku vás hra skutočne vtiahne do deja.

Čo sa týka hier, aj tu Xbox vyložil na stôl svoje najlepšie karty. Nielen hry pre 4K (NBA 2K20, Forza Horizon 4, Star Wars Jedi: Fallen Order™, Gears 5 a Cyberpunk 2077) si zahráte v najlepšej možnej kvalite iba na Xboxe One X. Posledným dôvodom pre nákup je aj služba Xbox Live, ktorá ponúka hernú komunitu, hry zdarma aj super online battles.

Jednoducho povedané – Xbox One X je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zážitok z hrania posunúť na maximum!

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore