Xbox Series X

Xbox Series X od spoločnosti Microsoft je ten najrýchlejší a najvýkonnejší Xbox všetkých čias. Tešte sa na realistický obraz a 3D zvuk, vďaka ktorým budete mať pocit, že ste priamo v strede príbehu, plynulosť a maximálne rýchle načítavanie. Od špičkového zážitku z hry vás už nebude nič rušiť.

Kategórie produktov

O kategórii

Xbox Series X pre špičkový pôžitok z hry

Tejto hernej konzole sa nevedeli dočkať hráči na celom svete. Xbox Series X predstavuje to najlepšie, s čím doteraz Microsoft prišiel. Zamilujete si ho vďaka novému výkonnejšiemu SSD disku, 4K rozlíšeniu, technológii HDR (z anglického High Dynamic Range – farba, kontrast, jas) a plynulému hraniu, ktoré prinesie frekvencia 120 snímok za sekundu.

Cieľom Microsoftu bolo priviesť s koncom roku 2020 na trh hernú konzolu, ktorá bude vedieť využiť technologické vychytávky na maximum, a vtiahnuť tak hráčov do hry. To sa podarilo aj vďaka:

-       3D zvuku, ktorý budete počuť všade okolo seba,

-       technológii Ray Tracing, ktorá sa postará o ešte realistickejšie osvetlenie a tiene,

-       architektúram Zen 2 a RDNA vytvárajúce dynamické a živé svety.

Poteší aj rýchle prepínanie medzi hrami bez načítania a 4K UHD Blu-ray mechanika (ktorá u menšej a plno digitálnej hernej konzoly Xbox Series S chýba). Špeciálny SSD disk zaistí, že hra pobeží rýchlo, bez načítania alebo spomalenia.

Hry na Xbox Series X – Staňte sa súčasťou herného sveta

Na Xbox Series X si zahráte kopu čerstvých noviniek podporujúcich rozlíšenie 4K. Okrem toho na vás čakajú stovky starších hier, ktoré vďaka spätnej kompatibilite pobežia aj na novej konzole. V hernej knižnici Xbox Game Pass nájdete všetky herné tituly (vrátanie hier na Xbox One).

Prezrite si všetky hry pre Xbox Series X, medzi najobľúbenejšími hrami exkluzívne pre Xbox nájdete:

  • Halo Infinite
  • Forza Motosport 8
  • Forza Horizon 4
  • Gears 5
  • As Dusk Falls
  • Everwild
  • Rush: A Disney Pixar Adventure

 

TIP: Ak nepotrebujete 4K rozlíšenie a zaváži u vás cena, preskúmajte aj kompaktnú, plno digitálnu sesterskú konzolu Xbox Series S.