Xbox Series X

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 17 %

Herná konzola, Základná frekvencia procesora: 3,8 GHz, Kapacita: 1000 GB, Operačná pamäť RAM: 16 GB, Počet HDMI portov: 1, Počet USB 3.0 portov: 3, Počet gamepadov v cene: 1. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

42×

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

42 + nakupů

Zobraziť 42 recenzií

Popis produktu

Herná konzola Xbox Series X v čiernom prevedení prináša oproti predchádzajúcej generácii vyšší výkon a rýchlejšie spracovanie. Ten zabezpečuje 8-jadrový procesor s frekvenciou 3,8GHz využívajúci architektúru AMD Zen 2 a RDNA 2, ktorý ponúkne výkon až 12 TFLOP. Priestor pre ukladanie hier poskytne SSD disk s kapacitou 1TB, ktorú je možné rozšíriť vložením samostatne predajnej 1TB rozširovacej karty. Konzola disponuje 4K UHD Blu-Ray mechanikou a rozhraním HDMI 2.1, pričom podporuje výstup 4K@60FPS s podporou až do 120FPS. Súčasťou balenia je vylepšený bezdrôtový ovládač Xbox.

 

 

Smart Delivery

Získajte ju ihneď. Vďaka funkcii Inteligentné doručenie si stačí podporovanú hru kúpiť raz a vždy budete mať k dispozícii najlepšiu dostupnú verziu pre ľubovoľnú konzolu, na ktorej hráte.

Hrajte sa

Tisíce obľúbených hier zo štyroch generácií konzol Xbox najlepšie vyzerajú a hrajú sa na konzole Xbox Series X - od budúcich dobrodružstiev cez aktuálne hry, ktoré hráte do nemoty, až po klasické tituly.

 

12 teraflopov výkonu

12 teraflopov výpočtového výkonu skrytého v systéme na čipe (SOC) spolupracuje s architektúrami Zen 2 a RDNA od spoločnosti AMD, vďaka čomu vznikajú svety, ktoré si treba pozrieť zblízka.

 

Vyzerá lepšie. Hrá sa lepšie.

Vďaka technológii Zen 2 a architektúre RDNA od spoločnosti AMD poskytuje metóda sledovania lúča DirectX realistické osvetlenie, tiene a presné odrazy, čím vytvára dynamické a živé svety.

 

Počúvajte, všade naokolo je zvuk

3D priestorový zvuk je ďalšou vývojovou fázou v odvetví zvukovej technológie a využíva pokročilé algoritmy na vytváranie pútavých a veľmi realistických svetov, ktoré vás vtiahnu do centra diania.

 

Hranie v rozlíšení true 4K

Prostredníctvom vysokého dynamického rozsahu prináša konzola Xbox Series X fantasticky plynulú frekvenciu snímok až 120 snímok za sekundu. Ponorte sa do deja pomocou ostrejších postáv, jasnejších svetov a neskutočných detailov s úžasne realistickým rozlíšením 4K. Všetky tituly od pôvodných klasík, ako je Halo: Combat Evolved, až po budúce obľúbené hry, napríklad Halo: Infinite, vyzerajú aj sa hrajú najlepšie na konzole Xbox Series X.

 

Vytvorené na dosahovanie rýchlosti

Nový systém na čipe (SOC) a architektúra Xbox Velocity Architecture vám prinášajú rýchlosť na dosah ruky a vďaka 1TB vlastnému SSD disku a procesoru budete mať ovládanie pevne pod kontrolou, takže môžete vyraziť z 0 na 60 rýchlosťou až 120 snímok/s.

 • Rýchlejšie načítavanie. Rýchly ťah. - Hry sa načítajú podstatne rýchlejšie s vlastným SSD diskom v konzole Xbox Series X.
 • Zmeňte hru. - S funkciou Rýchle obnovenie môžete bez problémov prepínať medzi rôznymi titulmi a okamžite pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Rozšírený inventár. Ničím neobmedzený výkon.

1 TB karta na rozšírenie úložiska Seagate pre Xbox Series X|S sa zapája v zadnej časti konzoly do vyhradeného rozširujúceho portu a replikuje funkcie vlastného SSD disku konzoly, čím poskytuje dodatočný herný ukladací priestor s nezmeneným výkonom. V predaji samostatne.

Vyladený výkon ovládača

 • Nový bezdrôtový ovládač pre Xbox dopĺňa dobre známu a obľúbenú konzolu o elegantný dizajn, vylepšené pohodlie a okamžité zdieľanie.
 • Ste víťaz - Predveďte sa. Ťuknutím na tlačidlo zdieľania môžete svoje víťazstvo navždy zapísať do histórie.
 • Majte všetko pevne v rukách - Textúrované spúšte a predné tlačidlá sa držia pevne, aby nekĺzali.
 • Zo všetkých strán - Vynovené vo všetkých ohľadoch. Nový hybridný smerový ovládač umožňuje robiť skvelé kombinácie bez kríženia prstov.
 • Konzola Xbox Series X je kompatibilná s vaším herným príslušenstvom pre Xbox One a prináša rýchlejšiu odozvu ako kedykoľvek predtým.

 

Technické vybavenie

Navrhnuté zvnútra von

Elegantný jednoliaty dizajn konzoly Xbox Series X je výsledkom kombinácie hardvérových a softvérových inovácií a cieleného inžinierstva s cieľom priblížiť sa k limitom rýchlosti a výkonu.

Kanály na prívod vzduchu

Architektúra Xbox Parallel Cooling Architecture je skonštruovaná s tromi kanálmi na prívod vzduchu, ktoré rovnomerne distribuujú teplotu generovanú pokročilými vnútornými komponentmi a konzola sa vďaka tomu nezahrieva a je tichá.

 • Rozdelená základná doska - Rozdelená základná doska udržiava konštantnú teplotu vnútorných komponentov konzoly, čo umožňuje ešte vyšší výstupný výkon.
 • Heat – sink - Heat-sink šasi je jedinečný neelektronický komponent, ktorý spája paralelné chladenie s jedinečným dizajnom a zvyšuje tak spoľahlivosť výkonu.
 • Parná komora - Parná komora konzoly Xbox Series X umožňuje rovnomerné šírenie teploty v jadre.
 • Tichý ventilátor - Vertikálny systém prúdenia vzduchu zabezpečuje bezproblémové používanie konzoly a tiché chladenie.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvencia procesora 3.8 GHz
Kapacita 1000 GB
Typ vnútornej pamäte GDDR6
Platforma Xbox Series X

Hodnotenie

5,0 / 5

42 recenzií Xbox Series X

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Vladimír

25. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMatej

2. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Vynikajúca, tichá, rýchla
 • Nič

Výborná konzola, pokoj na pár rokou


Ladislav

10. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Doporučujem dokúpiť Xbox Game Pass Ultimate a máte o hry/zábavu postarané.


Roman

27. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca