Xiaomi Buds 4 Pro zlaté

  • Zľava 20 %

Android roka 2023 Wearables - slúchadlá

Android roka 2023 Wearables - slúchadlá

3. miesto


Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón, Výdrž batérie: 9 h, Výdrž batérie s puzdrom: 36 h, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Dosah: 10 m, Aktívne tlmenie hluku, Frekvenčný rozsah: 20 - 40000 Hz, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 159,99 €

Zľava 20 % z predchádzajúcej ceny: 199,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Xiaomi Buds 4 Pro disponujú Hi-Res certifikáciou, krytím IP54, aktívnym potlačením hluku, transparentným režimom, technológiou Bluetooth 5.3 s podporou audio kodekov LDAC, SBC a AAC, multi-point pripojením, puzdrom s podporou bezdrôtového nabíjania a výdržou až 9 hodín (36 hodín s nabíjacím puzdrom).

Kvalitné spracovanie slúchadiel Xiaomi Buds 4 Pro

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Buds 4 Pro sa môžu pochváliť nízkou hmotnosťou a mäkkými silikónovými koncovkami do uší, ktoré poskytujú bezpečné uchytenie v uchu. Nabíjacie puzdro upúta svojím elegantným dizajnom a jeho úložný priestor je navrhnutý tak, aby ste hneď po otvorení videli celé slúchadlá a mohli ich ľahko vybrať. Vo vnútri sa tiež nachádzajú magnety, vďaka ktorým je možné slúchadlá bezpečne zaistiť. Bezproblémové fungovanie v nepriaznivom počasí zabezpečí odolnosť voči vode a prachu podľa stupňa krytia IP54.

Skvelý zvuk bez ohľadu na druh hudby

Slúchadlá využívajú 11mm meniče s dvoma magnetmi, ktoré zabezpečia vysokokvalitný zvuk s jasnými výškami, decentnými basmi a nízkym skreslením. Nechýba ani certifikácia Hi-Res Audio Wireless a podpora audio kodeku LDAC, ktorý dokáže prenášať 96 kHz/24 bitové audio súbory pri rýchlosti až 990 kb/s.

Výkonné potlačenie hluku

Vďaka trom mikrofónom a funkcii aktívneho potláčania hluku dokážu slúchadlá potlačiť okolitý hluk až o 48 dB. Rovnako dobre identifikujú a potláčajú zvuk vetra. Túto funkciu oceníte pri prechádzke v rušnom meste, na vlakovej stanici či v lietadle. Celkovo máte na výber 6 režimov ANC, takže si môžete vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Adaptívne potláčanie hluku zasa analyzuje zvuky z okolia a automaticky prepína medzi 3 nastaveniami.

Čistý a zreteľný zvuk počas hovoru

Špeciálne navrhnutá konštrukcia v kombinácii s tromi mikrofónmi a AI algoritmom dokážu počas hovoru účinne eliminovať okolitý hluk vrátane vetra s rýchlosťou až 32,4 km/h. Výsledkom je, že druhá strana vás počas telefonovania bude počuť jasne a zreteľne.

Buďte vždy v obraze

Transparentný režim vám umožní počúvať vašu obľúbenú hudbu a zároveň vnímať, čo sa deje vo vašom okolí, vďaka čomu budete vždy v obraze. To ocenia najmä tí, ktorí pracujú v kancelárii.

Dlhé hodiny zábavy

Vstavaná batéria slúchadiel poskytuje až 9 hodín prehrávania hudby na jedno nabitie. Pri použití nabíjacieho puzdra sa tento čas predĺži až na 38 hodín. Už len 5-minútové vloženie slúchadiel do puzdra vám poskytne dostatok energie na ďalšie 3 hodiny. Okrem nabíjania cez port USB-C podporuje nabíjacie puzdro aj bezdrôtové nabíjanie Qi. Pre smartfóny so systémom Android je dostupná aplikácia Xiaomi Earbuds, pomocou ktorej si môžete prispôsobiť množstvo nastavení.

Intuitívne ovládanie

Slúchadlá Xiaomi Buds 4 Pro možno pripojiť až k dvom zariadeniam. To vám umožní počúvať hudbu a popri tom vybavovať telefónne hovory. O bezstarostné pripojenie k smartfónu sa postará funkcia Google Fast Pair, ktorá je dostupná pre Android 6.0 a novší. Pomocou dotykového ovládania môžete prepínať skladby, nastavovať hlasitosť hudby, prijímať hovory a prepínať medzi transparentným režimom a ANC.

Zážitok ako z koncertu

Vychutnajte si pohlcujúci 3D zážitok z počúvania vašej obľúbenej hudby vďaka dimenzionálnemu zvuku a snímaču, ktorý dokáže identifikovať a dynamicky sledovať polohu vašej hlavy. Táto technológia je k dispozícii pre podporované Xiaomi/Redmi zariadenia vrátane Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13, Xiaomi 13 Lite, Xiaomi 12X, Mi 11i, Mi 11, Mi 11 Ultra.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 9 hod.

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2023 Wearables - slúchadlá

Android roka 2023 Wearables - slúchadlá

3. miesto

0,0 / 5

0 recenzií Xiaomi Buds 4 Pro zlaté

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami