Xiaomi Mi AloT AX3600

Zobraziť


Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Frekvencia: 5 GHz, LAN: 3, Typ modemu: DSL,


Cena 99,00 €

Zľava 29 % z pôvodnej ceny: 139,00 € Zobraziť nápoveď

1,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Wi-Fi router Xiaomi Mi AloT AX3600 v čiernej farbe poskytuje bezdrôtové pripojenie s podporou štandardu Wi-Fi 6. Pre rýchly prenos dát má k dispozícii 2 pásma na ktorých dokáže posielať rýchlosťou až 2402 Mb/s. Konektivitu zaistia rozhrania 3x LAN a 1x WAN. Spoľahlivé pripojenie zabezpečuje 7 externých antén. Podporuje IPv6, nastavenie rodičovskej kontroly a bezpečnostné šifrovanie. Router jednoducho nastavíte a nainštalujete do vašej siete.

Šesťjadrový čip Qualcomm pre stabilnejšiu prevádzku

Profesionálny čip Qualcomm IPQ8071A - poháňaný štvorjadrovým 64-bitovým procesorom A53 s dvojjadrovým sieťovým akceleračným procesorom A53 - ponúka oveľa lepšie možnosti DMIPS ako iné čipové riešenia výrobcov smerovačov Speed ​​so zvýšeným výpočtovým výkonom a stabilnejšou prevádzkou.

Rýchlosť Wi-Fi až 3 000 Mb/s

Xiaomi Mi AIoT Router AX3600 ponúka dve pásma 2,4 GHz a 5 GHz, každé s technológiou 802.11ax a bez vzájomného rušenia. Tieto dve pásma ponúkajú kombinovanú dvojpásmovú rýchlosť bezdrôtového pripojenia až 2976 Mb/s . Frekvenčné pásmo 2,4 GHz ponúka dlhší prenos pre lepšie pokrytie a lepší výkon prieniku cez stenu. Frekvenčné pásmo 5 GHz poskytuje nízke rušenie a vysokú rýchlosť pre plynulé prehrávanie videa HD a plynulejší zážitok pri hraní veľkých online hier.

6-kanálový externý vysoko výkonný zosilňovač signálu

Dva a štyri externé vysoko výkonné zosilňovače signálu (PA a LNA) sú nainštalované v pásme 2,4 GHz, respektíve 5 GHz. PA (zosilňovač výkonu) účinne zvyšuje výkon prenášajúci signál, čo umožňuje smerovaču prenášať signály ďalej a silnejšie cez steny. LNA (Low Noise Amplifier) ​​zvyšuje citlivosť príjmu signálu, čo umožňuje smerovaču prijímať slabší signál z väčšej vzdialenosti.

512 MB pamäte, čo umožňuje až 248 zariadení pripojiť sa súčasne

Vlajková loď smerovača je komplexné prostredie, ktoré musí byť schopné podporovať viac ľudí hrajúcich hry, rodinné stretnutia a domáce večierky s viacerými zariadeniami. Router Xiaomi AX3600 má 512 MB pamäte a podporuje až 248 súčasne pripojených zariadení, čo z neho robí jednoduché riešenie pre rôzne miesta.

Inteligentná anténa AIoT

Ak máte inteligentnú anténu AIoT, otvorte aplikáciu Mi Home a objavte neinicializované inteligentné zariadenia Mi . Pripojte sa k sieti a získate prístup k širokej škále inteligentných funkcií stlačením jediného tlačidla. Pomôcť rodičom môžete rýchlo nakonfigurovať ich nové zariadenia, aj keď nie ste doma.

Wi-Fi 6 v celom dome

Vychutnajte si vysokorýchlostné Wi-Fi 6 v celom dome. Namiesto riešenia mŕtveho bodu z jedného smerovača môže viac skupín sietí  ľahko zvládnuť všetky druhy zložitých usporiadaní domov, aby bez problémov pokryli celý dom. Vysokorýchlostné pripojenie Wi-Fi 6 si navyše môžete vychutnať kdekoľvek s podporou protokolu 802.11k/v. Skutočná skúsenosť závisí od skutočného prostredia a schopností koncového zariadenia používateľa.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Frekvencia 5 GHz
LAN 3
Typ modemu DSL

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Xiaomi Mi AloT AX3600

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Erik

16. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • Super výkon
  • Možnosť zvlášť ovládať domácnosť
  • Režim návštevy
  • Bez možnosti predĺženia záruky.

Patrí medzi najvýkonnejší wifi routery.<br /> Veľa možností doladenie, nastavenia ovládania aj cez app.