Zvážte aj tento produkt

Moderný fitness náramok Beurer AS 87 v elegantnom čiernom prevedení s vodotesnosťou 3 ATM umožňuje sledovať počet krokov, vzdialenosť, spotrebu kalórií alebo analýzu spánku bezplatnou aplikáciou HealthManager. Disponuje funkciou Selfie, pomocou ktorej je možné obsluhovať fotoaparát. Je vybavený batériou s kapacitou na cca 15 dní. K dispozícií tiež integrovaná funkcia vyhľadávania, zobrazovanie správ, volajúceho, času a dátumu.

Základné parametre

  • Funkcie: krokomer, notifikácie, monitoring spánku
  • Vodovzdornosť: vodotesný

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Spoločník, ktorého si obľúbite

Xiaomi Mi Band 3 je fitness náramok, ktorý je medzi používateľmi mimoriadne obľúbeným modelom. Nielen pre svoju prijateľnú cenu, ale najmä spracovaniu a funkciám, ktoré ponúka. Hlavnou prednosťou je batéria s kapacitou 110 mAh, vďaka čomu vydrží v pohotovostnom režime až 20 dní. 

 

Príjemné vstávanie

Zásluhou mnohých senzorov, ktorými je náramok vybavený, spoľahlivo monitoruje srdcový tep a každý váš pohyb. Je potom jednoduchšie rozpoznať, v akej fáze spánku sa práve nachádzate. Xiaomi Mi Band 3 preto vždy počkajú na správny moment zobudenia, čím sa váš deň začne s úsmevom na tvári. Prostredníctvom mobilnej aplikácie si viete grafy spánku pohodlne sledovať, porovnávať a vyhodnocovať. S hmotnosťou len 7 gramov vás pri používaní, ani pri spánku nebude nijako výrazne rušiť. 

 

Vždy v dobrej kondícii

Fitness náramok je vhodný pre všetkých, ktorí preferujú zdravý životný štýl, prípadne pre tých, ktorí by chceli svoj život zlepšiť. To, či splníte svoje ciele vám fitness náramok ľahko zodpovie. Senzory pohybu presne informujú o krokoch, následne na čo viete výsledky zdieľať aj na sociálnych sieťach. V pohybe tak môžete motivovať aj svojich najbližších.

 

Stále v spojení

Dobre čitateľný OLED displej s uhlopriečkou 0,78" a rozlíšením 128 x 80 pixelov informuje o prichádzajúcich hovoroch alebo SMS správach. Nemusíte sa teda obávať, že by vám niečo uniklo. Podporuje rovnako operačný systém Android i iOS. Zobrazuje ďalej počet prejdených krokov, spálené kalórie, srdcový tep alebo čas. Krycie sklo navyše chráni displej pred poškodením, poškriabaním či odtlačkami prstov. 

 

Konštrukcia

S certifikáciou IP67 je fitness náramok odolný voči prachu a zásluhou vodeodolnosti 5 AMT hravo zvládne ponor až do hĺky 50 m. Pokojne s ním tak môžete športovať, sprchovať sa či umývať ruky. Kvalitný materiál je pevný a príjemný na dotyk, čím zaručuje dlhú životnosť. Uvoľnenia zo zápästia sa tak obávať nemusíte. 

Obsah balenia

Xiaomi MiBand 3
Nabíjacia kolíska pre MiBand s USB konektorom pre nabitie

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer
Výdrž batérie: 20 Dni
Vodovzdornosť: vodeodolný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 17,9 mm
Výška: 46,9 mm
Hmotnosť: 20 g
Hĺbka: 12 mm

Funkcie

iGPS: Nie
Ant+: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: uživateľská príručka

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: OLED

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer
Aktivita: turistika, fitness, beh
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodeodolný
Materiál remienku: plast

Batérie

Výdrž batérie: 20 Dni

Ostatné

Kód produktu: 18415

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore