Xiaomi Mi Band 6 NFC čierny

  • Výpredaj

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Nominácia


Fitness náramok, Amoled displej, Počet dní výdrže baterie: 14, Bluetooth, NFC, Vodovzdornosť: vodeodolný, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info


Cena 51,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,04 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

7 + nakupů

Zobraziť 7 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 6 NFC disponuje 1,56" AMOLED displejom a podporou technológie NFC. Je vodeodolný podľa certifikácie 5 ATM až do 50 m.

Vodeodolnosť podľa certifikácie 5 ATM a podpora NFC

Náramok v elegantnom čiernom prevedení ponúka 1,56" AMOLED displej s rozlíšením 152x486 pixelov so svetelnosťou 450 nitov. Komfortné používanie bez nadmerného tlačenia vám zaručí vďaka remienku, ktorý je vyrobený z kvalitného silikónového materiálu. Čo nepochybne oceníte je certifikácia 5 ATM, zásluhou čoho je vodeodolný do hĺbky až 50 metrov. Vďaka podpore NFC môžete váš náramok využiť aj pri bezhotovostných platbách. 

 

Batéria s podporou magnetického nabíjania

O to, aby ste mohli fitness náramok používať bez obmedzení sa postará batéria s kapacitou 125 mAh a výdržou na jedno nabitie cca 14 dní. Nabíjanie prebieha pomocou magnetickej nabíjačky. V prípade, že sa náramok vybije postačí ho len priložiť k nabíjačke, ktorá je súčasťou balenia.

 

Váš osobný tréner priamo na zápästí

Fitness náramok je ideálnym spoločníkom pri celodenných aktivitách, ale aj počas odpočinku. Dokáže totiž monitorovať váš spánok vrátane fáz REM a poskytne vám tak dostatok informácií o jeho kvalite. So Xiaomi Mi Band 6 budete mať prehľad aj o počte prejdených krokov a vzdialenosti či spálených kalóriách. K dispozícii je až 30 rôznych športových režimov, ako napríklad strečing, HIIT, fitness, box, pilatess, tanec, zumba, basketbal, tenis, badminton, korčuľovanie alebo street dance. Náramok automaticky rozpozná a zaznamená 6 typov aktivít. Samozrejmosťou je tiež upozornenie na pohyb pri dlhej nečinnosti.

 

Skórovací systém PAI a monitorovanie okysličenie krvi SpO2

Disponuje tiež praktickou funkciou monitorovania periférneho okysličenia krvi (SpO2), ktorá vám poskytne informácie o prípadných problémoch s transportom kyslíka do tkanív, čo môžete detekovať stress a dýchanie. Náramok vás tak pri športe upozorní kedy je vhodné si na chvíľu oddýchnuť. K dispozícii je aj skórovací systém Personal Activity Intelligence (PAI), ktorá na základe údajov o srdcovej frekvencii vypočíta osobné skóre a ukáže vám, koľko aktivity potrebujete, aby ste zostali v zdraví.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Výdrž batérie v dňoch 14
Vodovzdornosť vodeodolný

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Nominácia

4,6 / 5

7 recenzií Xiaomi Mi Band 6 NFC čierny

93.3% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Gábor

21. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaĽuboš

13. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Pekne

Marian

8. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Na NFC zabudnite, neviete načítať kartu keby ste stým chceli platiť nepodporuje eú trh. A aj keby sa aj tak je je s tým Baračka kým natukate bezpečnostný kód na odomikanie

Ing. Jozef

11. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca