Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 čierna

  • Doprava zadarmo
  • Akcia

Nay Techbox roka 2021 INOVÁCIA

Nay Techbox roka 2021 INOVÁCIA

Nominácia


Hmotnosť: 13.2 Kg, Kapacita batérie: 7.65 Ah, Výkon motora: 300 W,


Cena 389,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 469,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie a jedno ocenenie

Popis produktu

Štýlová elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 v čiernom prevedení slúži ako moderné vozidlo pre deti i dospelých. Zaistí nielen rýchly pohyb po meste, ale hlavne si s ňou užijete veľa zábavy. Vďaka pevnej a odolnej konštrukcii z leteckého hliníka zaručí pohodlnú jazdu aj na nerovnom povrchu. Tretia generácia tohto modelu prináša vyšší výkon, vylepšený skladací mechanizmus a novú zadnú kotúčovú brzdu s dvoma brzdovými doštičkami. Disponuje motorom s výkonom 300 W a jej maximálna rýchlosť je až 25 km/h. Na jedno plné nabitie zvládne až 30 km dojazd, ktorý závisí od hmotnosti jazdca a poveternostných podmienok. Navyše je kolobežka vybavená systémom KERS, ktorý spočíva v rekuperácii brzdnej energie, tým sa zvyšuje samotný dojazd kolobežky.

 

Motor kolobežky Mi Electric Scooter 3

Bezpečnú a pohodlnú jazdu na kolobežke Xiaomi Scooter 3 zabezpečuje výkonný 300 W elektromotor, ktorý by mal postačiť aj pri jazde prudšími svahmi so stúpaním až do 16°. Ten ponúkne 3 režimy jazdy s rýchlosťou do 5 km/h, 20 km/h a do 25 km/h. Zaujímavosťou je takzvaný režim chôdze, v ktorom sa môžete pohybovať na chodníku maximálnou rýchlosťou 5 km/h, vďaka čomu sa vyhnete nepríjemným kolíziám s okolím.

Hmotnosť jazdca, členitosť terénu ako aj poveternostné podmienky môžu ovplyvňovať rýchlosť a dojazd elektrickej kolobežky.

Nový vstavaný displej

Priamo na riadidlách Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je pomerne veľký a dobre čitateľný displej. Vďaka integrácii priamo do rámu vám nebude prekážať pri ovládaní kolobežky. Balenie obsahuje okrem samotnej kolobežky aj príslušenstvo ako napájací adaptér, imbusový kľúč, sadu skrutiek a jednu náhradnú pneumatiku s dušou.

Jazdné vlastnosti

8,5" pneumatiky s vynikajúcou priľnavosťou a absorpciou nárazov zaisťujú maximálny komfort a bezpečnú jazdu. Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je vybavená aj výkonnou kotúčovou brzdou s dvojpiestikovým strmeňom.

Aplikácia Mi Home

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 môžete jednoducho pripojiť k svojmu mobilnému telefónu pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth. V mobilnej aplikácii Mi Home si môžete skontrolovať kapacitu batérie a hodnotu aktuálneho dojazdu. Zobrazujú sa tu aj informácie o prejdenej vzdialenosti a maximálnej dosiahnutej rýchlosti. Xiaomi Electric Scooter 3 má k dispozícii tiež funkciu uzamknutia.

Vylepšený skladací mechanizmus

Kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 sa môže pochváliť kompaktným skladacím dizajnom a nízkou hmotnosťou, takže v prípade potreby stačí uvoľniť riadidlá a sklopiť ich k zadnému kolesu. Sklopením riadidiel získate praktické držadlo pre ľahké prenášanie kolobežky Xiaomi, vďaka ktorému si ju môžete vziať so sebou napríklad do verejnej dopravy, školy alebo kancelárie, alebo ju pohodlne uložiť do kufra auta. Zloženie zaberie približne 3 sekundy.

Používaj vyznačené cyklistické trasy

Ak je to možné, použi trasu a cestu vyznačenú pre bicykle, ak nie, jazdi na okraji vozovky. Rešpektuj všetky dopravné predpisy. Nepoužívaj na jazdu chodník, iba ak by ti to umožňovali dopravné predpisy. Rovnako ako pri bicyklovaní, aj tu je najlepšie vždy nosiť prilbu pri jazde.

Vždy dodržuj dopravné predpisy

Nezabudni, že pre teba platia dopravné predpisy rovnako ako pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto sleduj všetky dopravné značenia, vodorovné dopravné značky a semafory. Ber ohľad na chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky na križovatkách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 13.2 Kg
Kapacita batérie 7.65 Ah
Výkon motora 300 W

Ocenenie a hodnotenia produktov

Nay Techbox roka 2021 INOVÁCIA

Nay Techbox roka 2021 INOVÁCIA

Nominácia

5,0 / 5

2 recenzie Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 čierna

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Pavol

11. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáRøbert

14. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • cena, výkon, dizain
  • plastový podbeh na baterku, môže sa poškodiť pri aktívnom používaní

testujem