Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 biele

Zabudovaný mikrofón: Áno, NFC: Nie, Štýl nosenia: do uší, Výdrž batérie: 4 hod.. Viac info

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 v bielej farbe sú vhodným príslušenstvom k vášmu smartfónu. Minimalistický dizajn a menšie prevedenie slúchadiel vám umožní počúvanie hudby kdekoľvek. Jednoduché spárovanie pomocou Bluetooth 5.0. Slúchadlá s duálnymi mikrofónmi reprodukujú kvalitný zvuk a eliminujú zvuky z okolia. Ovládajú sa intuitívne pomocou dotyku alebo hlasu. Dodávane v praktickom puzdre s funkciou nabíjania. Výdrž slúchadiel sa pohybuje okolo 4 hodín, s nabíjacím puzdrom až 14 hodín. Puzdro sa nabíja cez port USB-C.

Intuitívne ovládanie

Jednoduché a rýchle prepojenie slúchadiel s telefónom. Stačí len vybrať slúchadlá z puzdra a oni sa automaticky pripoja k vášmu mobilnému telefónu prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth 5.0. Bezdrôtové slúchadlá môžete ovládať hlasom alebo dotykom prsta, čo vám napríklad uľahčí nastavenie hlasitosti alebo výber skladby v playliste.

Čistý zvuk bez šumov

S bezdrôtovými slúchadlami môžete počúvať hudbu každý deň, napríklad na ceste do školy, do práce alebo pri cestovaní. Ergonomicky tvarované slúchadlá sa prispôsobia vášmu uchu. Zapnite si obľúbenú hudbu a užívajte si kvalitný a čistý zvuk bez šumov z okolia. Pri rozhovoroch s priateľmi stačí len vybrať slúchadlo z ucha a prehrávanie sa zastaví. 

Praktické nabíjacie puzdro

V puzdre sú slúchadlá bezpečne uložené, čím sa zabráni ich poškodeniu. Oceníte ho aj pri prenose napr. v taške alebo kabelke. Vďaka bielemu prevedeniu ich rýchlo nájdete.Okrem toho puzdro má aj nabíjaciu funkciu. V prípade samotných slúchadiel je výdrž 4 hodiny. Ak ich však používate s nabíjacím puzdrom ich výdrž sa predĺži až na 14 hodín. Samotné nabíjanie trvá 1 hodinu.

Špecifikácie:

  • Bezdrôtové slúchadlá do uší

  • Bluetooth 5.0

  • Kvalitný zvuk bez šumov

  • Hlasové a dotykové ovládanie

  • 14,2 mm meniče

  • Frekvencia: 20-20 000 Hz

  • Citlivosť: 108 dB

  • Impedancia: 32 Ohm


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 4 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami