Xiaomi Mi True EarBuds Basic čierne

Cena:
29,90 €

Pôvodná cena 38,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá do uší Xiaomi Mi True EarBuds Basic v modernom čiernom prevedení disponujú podporou Bluetooth s dosahom 10 metrov. Podľa certifikácie IPX4 sú odolné voči vode a potu. Sú vybavené batériou s kapacitou 40 mAh, čo zaručí prehrávanie hudby po dobu 4 hodín. Predĺžiť prehrávanie až o 12 hodín je možné prostredníctvom nabíjacieho puzdra s kapacitou 350 mAh. Slúchadlá disponujú dotykovou plochou, čo umožňuje regulovať hlasitosť, vypnutie/zapnutie, pozastavenie/zapnutie prehrávania a keďže sú vybavené integrovaným mikrofónom, tak aj prijať/odmietnuť hovor. Samozrejmosťou sú štuple v rôznych veľkostiach.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 23 %
Popis produktu

Elegantný dizajn s certifikáciou IPX4

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Mi True EarBuds Basic v štýlovom čiernom prevedení s hmotnosťou 35,4 g sú ľahké, vďaka čomu vám zaručia komfort počas celého nosenia. Čo nepochybne oceníte je to, že v balení sa nachádza hneď niekoľko ďalších šputľov do uší v rôznych veľkostiach. Slúchadlá sa vyznačujú hladkým a guľatým telom, čo vám poskytne pevné držanie v uchu. Podľa certifikácie IPX4 odolné voči striekajúcej vode a potu.

 

Kvalitná reprodukcia zvuku a jednoduché ovládanie

Slúchadlá do uší s podporou technológie Bluetooth 5.0 vám poskytnú kvalitnú reprodukciu zvuku. Disponujú dotykovou plochou, ktorá vám umožňuje rýchle a jednoduché ovládanie. Kedykoľvek tak môžete regulovať hlasitosť, pozastaviť/zastaviť prehrávanie hudby alebo vypnúť/zapnúť slúchadlá. Samozrejmosťou je integrovaný mikrofón, zásluhou čoho môžete prijať alebo odmietnuť hovor.
 

 

Bezdrôtové nabíjanie a výdrž batérie

Xiaomi Mi True EarBuds Basic sú vybavené batériou s kapacitou 40 mAh, ktorá postačí na to, aby ste ich mohli počúvať hudbu po dobu 4 hodín. Na skladovanie slúchadiel môžete využiť praktické nabíjacie puzdro z kapacitou 350 mAh, ktoré predĺži životnosť slúchadiel až o 12 hodín

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 35,4 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 12 hod.

Ostatné

Kód produktu: 6934177709968

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore