Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 čierne

Cena:
24,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,50 €

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Mi True Basic 2 v čiernom prevedení ponúkajú pohodlné počúvanie hudby alebo telefonovanie. Nemusíte ich spájať káblom so zariadením. Stačí ich spárovať prostredníctvom funkcie Bluetooth 5.0 /dosah 10 m/, ktorá zabezpečuje plynulé počúvanie hudby alebo telefonovanie bez prerušovania. Párovanie slúchadiel je pri ďalšom používaní automatické. Slúchadlá je možné používať spoločne alebo jednotlivo /mono režim/. Pohodlný ergonomický tvar a nízka hmotnosť slúchadiel poskytuje stabilné nosenie počas celého dňa. Ovládanie hudby a hovorov je možné tlačidlami na tele slúchadiel. Dvojitým stlačením sa aktivuje hlasový asistent. Disponuje vstavaným mikrofónom. Výdrž slúchadiel na jedno použitie predstavuje 4 hodiny. S nabíjacím puzdrom ich možno používať až 12 hodín.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Prispôsobia sa vášmu uchu

Slúchalá Xiaomi Mi True Basic 2 sú navrhnuté tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili tvaru ucha a poskytli čo najpohodlnejšie nosenie počas celého dňa. Sloboda bez obmedzujúcich káblov a nízka hmotnosť slúchadiel /jedno slúchalo váži len 4,1 g/ prispieva k ešte väčšiemu pohodliu pri ich nosení. Vybrať si môžete navyše aj veľkosť z troch veľkostí chráničov sluchu /S, M, L/, ktoré zabezpečia stabilné nosenie v každej situácii.

Eliminujú okolitý šum

So slúchadlami môžete telefonovať kdekoľvek bez toho, aby vás rušili zvuky z okolia. Či už cestujete alebo ste v hlučnom prostredí, vďaka technológii znižovania hluku sa tieto rušivé faktory odfiltrujú a vy si tak môžete vychutnávať pôžitok z nerušeného rozhovoru. 


Dokonale jasný zvuk a ľahké ovládanie

Zážitok z počúvania hudby a čistotu zvuku prináša 7,2 mm audio prevodník. O spracovanie zvukového signálu sa stará digitálny procesor DSP. Ovládanie hudby a telefónnych hovorov je zabezpečené pomocou tlačidiel, ktoré sa nachádzajú na tele slúchadiel. Hlasový asistent sa aktivuje dvojitým stlačením. 

Až 12 hodín počúvania hudby

Výdrž slúchadiel sú 4 hodiny na jedno nabitie. Túto dobu môžete predĺžiť až na 12 hodín. Stačí ich vložiť do nabíjacieho puzdra s kapacitou 300 mAh, ktoré je súčasťou balenia. Puzdro slúži aj na bezpečné uskladnenie slúchadiel počas doby ich nepoužívania. Po vybratí slúchadiel z puzdra sa automaticky spárujú cez funkciu Bluetooth 5.0 so zariadením /po prvom nastavení/.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 35,4 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 12 hod.

Ostatné

Kód produktu: 28592

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore