Popis produktu

Staňte sa majstrom za 3 minúty

Xiaomi Ninebot Mini je navrhnutý tak jednoducho, aby ste nemuseli tráviť dlhé hodiny nácvikom a mohli začať hneď. Proste sa na neho postavte a počas niekoľkých minút z vás bude profík. Ergonomický dizajn tohto vozidla v sebe zahŕňa veľa precíznych senzorov, ktoré zachytia aj najjemnejšie pohyby, a to až 200-krát za sekundu, a postarajú sa tak, aby ste zostali celú dobu v rovnováhe. Inovatívny riadiaca jednotka Leansteer, ovládaná kolenami vám umožní ľahko a presne Ninebot riadiť, takže sa stabilitou nebude najmenší problém.

Ľahký a kompaktný hoverboard

Váži iba 12,8 kg a ľahko sa vám zmestí do kufra auta. Bude prenosný a skladný, aby sa vám ľahko niesol. Jeho dizajn je starostlivo premyslený do posledného detailu - riadiaca jednotka, ktorou sa so Ninebot Mini ovláda, vám tiež poslúži ako pohodlné držadlo pri jeho prenášanie. Takže máte ďalšie zámienku, prečo si ho vziať so sebou na víkend alebo si ho uložiť do auta, aby ste ho mali vždy po ruke.

4 x rýchlejší ako chôdza

Ninebot Mini je možno malý, ale svojím výkonom predčí všetky očakávania. Dokáže ísť rýchlosťou až 16 km/h, čo je 4-násobok rýchlosti bežnej chôdze. Môžete s ním dokonca vyjsť až 15° svah a poradí si aj s rozličnými podmienkami na ceste, a to bez toho, aby stratil čokoľvek zo svojej bezpečnosti či stability. Ninebot vás prekvapí svojou stabilitou a výkonom, ktorý je zabezpečovaný dvomi motormi s celkovým výkonom 700 W a okamžitým výkonom až 2000 W. Výkonom sa môže skoro rovnať motorke, ale s oveľa nižšou úrovňou hluku a tiež oveľa jednoduchšie údržbou.

Odomknutie aj ovládanie pomocou vášho telefónu*

Ninebot Mini možno ľahko ovládať cez Bluetooth z vášho telefónu. Telefón vám neslúži len ako kľúč - akonáhle sa zamknutý Ninebot Mini niekto pokúsi ukradnúť, spustí sa alarm vozítka a výstražné upozornenia príde tiež na váš telefón. Pozrite sa na obrazovke prístrojovej dosky na svoju aktuálnu rýchlosť alebo Ninebot použite ako obrie auto na diaľkové ovládanie. Má tiež vstavaný diagnostický mechanizmus, ktorý vás upozorní na akékoľvek nájdené odchýlky a navrhne vhodný spôsob riešenia. Pravidelne vám budú chodiť aktualizácie firmvéru a nastavení si môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií.
*Aplikácia pre Ninebot Mini je kompatibilný len so zariadeniami s operačnými systémami Android 4.3 alebo vyšším a iOS 7.0 a vyššie.

Protišmykové pneumatiky a ráfiky zo zliatiny horčíka

Pre bezpečie a pohodlie užívateľov sú kvalitné pneumatiky a ráfiky zásadné. Ninebot Mini má 10,5" kolesá s dušovými pneumatikami plnenými vzduchom, zaisťujúcimi prvotriednu odolnosť voči nárazom. Tieto pneumatiky majú tiež špeciálne navrhnutý vzorku, ktorý pri jazde skvele vyrovnáva nárazy a pohlcuje otrasy. V porovnaní s jazdou na typicky používaných 6" alebo 8" kolesách je tak jazda oveľa hladšia s viditeľne lepšími tlmiacimi účinkami.

Rám vyrobený zo zliatiny horčíka

Ninebot Mini je vyrobený zo zliatiny horčíka, bežne používanej v letectve, pretože je ultra ľahká a veľmi odolná. Samotný rám z horčíkovej zliatiny váži len 0,6 kg, skvele pohlcuje nárazy, je pružný, výborne rozkladá teplo a zvládne odolať ešte vyšším záťažiam než zliatiny hliníkové. Rám je tiež natretý ochrannou vrstvou, ktorá je odolná voči korózii a bez problémov tak prežije akúkoľvek cestu.

Ľahko sa prispôsobí ceste

S vozidlom Ninebot Mini Vás pri každej ceste čakajú nové dobrodružstvá. Ľahko zdolá svah so sklonom až 15° aj drobné prekážky. Samotný motor by na zabezpečenie celkovej stability a bezpečia nestačil, preto má špeciálne navrhnutý algoritmus dynamického výkonu, ktorý automaticky identifikuje podmienky a terén, na ktorom sa pohybujete, a dynamicky potom danej situácii prispôsobí váš okamžitý výkon. Keď sa priblížite k prekážke, výkon sa okamžite zvýši. Tým sa zvýši aj stabilita Ninebot Mini, takže môžete cez prekážku bez problémov prejsť. Vozidlo má 9 cm vysoký podvozok a starostlivo skonštruované podložky absorbujúce nárazy, čo výrazne znižuje náhlej otrasy. Ninebot tiež získal certifikát stupňa krytia IP54, čo zaručuje, že na ňom môžete jazdiť aj v daždi.

Kombinuje v sebe bezpečnosť a skvelý vzhľad

Automatický systém rozsvietenie farebných LED svetiel sa skladá z predných svetiel a koncových LED svetiel. Celý systém svietenia bol navrhnutý pre vašu bezpečnosť, ale je aj nečakane vizuálne pôsobivý. Predné svetlá s dosvitom až 5 m vám posvieti na cestu. 2 zadné svetla pri predvolenom nastavení svieti na modro. Pri brzdení sa ale farba zmení na červenú a pri zatáčaní doľava alebo doprava na žltú. Nastavte si zadné svetlá podľa svojho želania - na výber máte z viac než 16 miliónov farebných odtieňov a kombinácií.

Jazda bez vodiča

Vďaka Bluetooth si s ním môžete hrať, akoby sa jednalo o obrie auto na diaľkové ovládanie. Ovládajte Ninebot Mini dvoma rôznymi spôsobmi. Postavte sa na neho a rozbehnite sa, alebo ho ovládajte diaľkovo cez Bluetooth na vašom telefóne. Otočte ho o 360° a ľahko nastavte rýchlosť i smer pomocou telefónu. 

Výdrž batérie až na 22 km

Ninebot Mini má batériu s neuveriteľnou výdržou až na 22 km jazdu. Táto predĺžená výdrž nie je zabezpečovaná iba batérií samotnú, ale tiež vďaka šikovnému systému správy jednotky batérií. Ten monitoruje stav nabitia každej batérie v konkrétnom okamihu a ďalej rozkladá záťaž, ak sa niektorá batéria začína vybíjať. Tiež vám automaticky odošle na telefón varovanie, aby ste boli pri každej jazde v bezpečí. Takže s Ninebot Mini pôjdete ďalej, dlhšie a bezpečnejšie.

Samoučiaci mechanizmus

Zatiaľ čo vy si zdokonaľujeme svoje vodičské umenie, Ninebot Mini sa priebežne učí tiež, aby vám jazdu ešte viac uľahčil. Tento šikovný samoučiacou algoritmus je výsledkom kombinácie znalostí nazhromaždených firmami Ninebot aj Segway za viac ako 10 rokov pôsobenia v odbore. K snímanie pohybu vášho tela vozidlo využíva zabudované senzory, ktoré presne zachytávajú váhu, pohyb, rýchlosť, teplotu a výkon, a tieto informácie potom spracováva v algoritme, ktorý sa vám plne prispôsobí. Jazdite lepšie a bezpečnejšie vďaka spoločníkovi, ktorý vám úplne rozumie.

Hlavné výhody:

 • 3 minúty na osvojenie ovládania
 • 4 x rýchlejší ako chôdza
 • Zdolá sklon 15°
 • Výdrž batérie 22 km
 • Automatické osvietenie, LED svetlá
 • Dva vysoko výkonné motory 2 x 350 W
 • Maximálna rýchlosť 16 km/h
 • Maximálny krútiaci moment 70 Nm
 • Pri zdvihnutí sa zastaví
 • Zastaví sa pri páde na zem
 • Protišmykové pneumatiky
 • Chybové hlásenie a čierna skrinka
 • Inteligentný systém správy batérií
   

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna nosnosť: 85 Kg
Kapacita batérie: 18,65 Ah
Max. rýchlosť: 16 km/hod.
Dojazd: 22 km
Výkon motora: 700 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi
iSmart: Áno
Maximálna nosnosť: 85 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 16 km/hod.
Dojazd: 22 km
Výkon motora: 700 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 54,8 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 26 cm
Hmotnosť: 12,8 Kg

Batérie

Doba nabíjania: 4 hod.
Kapacita batérie: 18,65 Ah

Ďalšie parametre

Svetlá: Áno
Display: Nie
Odporúčaný vek: 16-50

Ostatné

Kód produktu: 20048

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore