Popis produktu

4 režimy asistovanej jazdy

Xiaomi Mi QiCycle skladací elektrobicykel s asistovaným pohonom má zabudované štyri jazdné režimy, ktoré možno ľahko prepínať pomocou palubného počítača umiestneného na riadidlách. V každom režime je k dispozícii odlišný elektrický výkon tak, aby čo najlepšie vyhovoval aktuálnym jazdným požiadavkám. Asistovaná jazda poskytne dojazd až na vzdialenosť 45 km na jedno nabitie s lítiovou batériou.

Režim fitness
Bez elektrického príkonu, koleso funguje len ako bežný bicykel, poháňaný iba silou cyklistov. Vhodné pre cvičenie a fitness.

Ekonomický režim
Elektrický výkon prirodzene dopĺňa šliapania vyvíjanej cyklistom. "Navýšenie" o 50%, úspora energie. Nízka spotreba, dlhá dojazd.

Vyvážený režim
Elektrický výkon prirodzene dopĺňa šliapania vyvíjanej cyklistom. "Navýšenie" o 100%, elektrický príkon a vykonávanú sila cyklistov sú v rovnováhe.

Režim so zvýšeným elektrickým príkonom
Elektrický príkon prirodzene dopĺňa vynakladanú silu cyklistov. "Navýšenie" o 150%, vhodné pre jazde do vrchu. Vhodné v kopcovitom Terno, či pre rýchlu jazdu.

Torzný sensor tlaku do pedálov

Elektrický motor umožňuje asistovanú jazdu skladacieho bicykla a je vybavený torzným sensorom "TMM Torque Sensing Technology". Automaticky dochádza k snímaniu sily, ktorú cyklista pri šliapaní vynakladá a systém uvoľňuje zodpovedajúce množstvo elektrickej energie pre asistovanú jazdu. Pripadáte si, ako keby sa sila vašich nôh naraz umocnila. Zásah asistovaného šliapania je pritom hladký a prirodzený, rovnako ako riadenie je citlivé a jednoduché. Jednoduchá jazda potom pre vás bude zakaždým zábavou.

250 W bezkartáčový motor

Výkonný motor, poháňajúci predné koleso. V porovnaní s obyčajnými motormi má vysokootáčkový 250 W bezkartáčový motor vysoký krútiaci moment. Magnetický odpor je nízky, zrýchlenie nastupuje rýchlejšie, hmotnosť je nižšia a jazda proti vetru je ľahšie.

Palubný počítač

Palubný počítač umožňuje cyklistovi nielen prepínať medzi 4 rozsahmi asistovanej jazdy, ale aj v reálnom čase zobrazuje údaje o jazde: výkon, rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, spotrebované kalórie atď. Cyklista si potom môže údaje o jazde zaznamenávať a synchronizovať s mobilným telefónom alebo si ich uložiť na cloudové úložisko, kde si ich potom môže kedykoľvek vyhľadať.

Sledovanie údajov jazdy

Skladací elektrobicykel má zabudovaný modul pre záznam dát, zobrazovanie aktuálnej rýchlosti, prejdenej vzdialenosti, aktuálneho výkonu na pedáloch, spotreby kalórií a ostatných údajov na displeji palubného počítača, ktorý je umiestnený na riadidlách.

Výkonná lítiová batéria môže zabezpečiť dojazd až 45 km*

Xiaomi Mi QiCycle skladací elektrobicykel používa výkonnú 20 článkovú lítiovú batériu typu 18650, ktorá umožňuje dojazd cca 45 km, čo spĺňa požiadavky na bežné denné dochádzanie. Batérie je uložená v hornej rúrke hlavného rámu bicykla a konštrukcia držiaku umožňuje jej vybratie pre dobíjanie mimo bicykel.
* Údaje sa uvádza pre asistovanej šliapanie v ekonomickom režime, so záťažou 75 kg, pri rovnomernej rýchlosti 20 km/h a na mestskej vozovke s tvrdým povrchom.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna nosnosť: 100 Kg
Max. rýchlosť: 20 km/hod.
Dojazd: 45 km
Kapacita batérie: 209 Wh
Typ bicykla: Mestský
Výkon motora: 250 W
Typ baterie: Li-ion

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi
iSmart: Áno
Maximálna nosnosť: 100 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 20 km/hod.
Dojazd: 45 km
Veľkosť kolies: 16 "
Typ bicykla: Mestský
Výkon motora: 250 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 124,7 cm
Výška: 92,8 cm
Hĺbka: 55,6 cm
Hmotnosť: 14,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjačka, batéria

Batérie

Doba nabíjania: 3 hod.
Kapacita batérie: 209 Wh

Ďalšie parametre

Typ baterie: Li-ion
Display: Nie

Ostatné

Kód produktu: 17333

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore