Xiaomi Yeelight Portable LED Lamp (Rechargable)

Cena:
46,90 €

Pôvodná cena 58,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,94 €

POPIS PRODUKTU

Stolná nabíjacia lampa Xiaomi Yeelight Portable so zaujímavým dizajnom disponuje jedinečnou technológiou pamäte kovu. Lampu môžete točiť v rozsahu 360°. Samozrejmosťou je možnosť nastaviť jas a teplotu farieb podľa svojich predstáv. Môžete si vyberať zo škály od 2700 do 6500 K. Hlavný svetlomet je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozptýlil svetlo. Súčasťou lampy je batéria s kapacitou 2000 mAh, ktorá vydrží až 5 hodín bez nabíjania.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 20 %
Popis produktu

Minimalistický dizajn, elegantný vzhľad

Svietidlo Xiaomi Yeelight je navrhnuté s ohľadom na minimalizmus, krásu a praktickosť. Svietidlo má elegantný krk s väčšou hlavou lampy, ktorá maximalizuje jeho svietivosť bez obetovania estetiky.

Flexibilná a odolná

Stolná lampa so zaujímavým dizajnom disponuje jedinečnou technológiou pamäte kovu. 360 stupňová flexibilita krku lampy umožňuje dokonalý uhol osvetlenia podľa vášho výberu. Kov je potiahnutý silikónovou povrchovou úpravou, ktorá zaisťuje hladký, pohodlný dizajn na dotyk a zachováva si svoju pôvodnú kvalitu aj po tisícoch ohyboch.

Jas a teplota podľa vaších predstáv

Samozrejmosťou je možnosť nastaviť jas a teplotu farieb podľa svojich predstáv. Môžete si vyberať v 5 stupňoch od 2700 do 6500 K. Rovnako tak si môžete nastaviť aj jas v rozsahu od 20 až do 100 %. To všetko možno vykonať na dotykovom paneli pomocou ovládacích prvkov. Hlavný svetlomet je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozptýlil svetlo.


Vysoká výdrž

Súčasťou lampy je integrovaná batéria s kapacitou 2000 mAh, ktorá vydrží svietiť až 5 hodín bez nabíjania. Po vybití batériu nabijete prostredníctvom konektora micro USB. 
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Max.výkon svetelného zdroja: 5 W
Spôsob upevnenia: stojan
Napätie: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi
Max.výkon svetelného zdroja: 5 W
Životnosť žiarovky: 25000 hod.
Spôsob upevnenia: stojan

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 33,7 cm
Hmotnosť: 650 g
Výška: 35,1 cm
Dĺžka: 15 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kábel micro USB

Lampy

Svetelný zdroj: LED pásik

Energetické údaje

Napätie: 5

Ostatné

Kód produktu: TD021

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore