Xiaomi Yeelight duálne senzorové svietidlo

Cena:
36,90 €

Pôvodná cena 49,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,74 €

POPIS PRODUKTU

Stropné svietidlo Xiaomi Yeelight LED je vybavené infračerveným senzorom, ktorý automaticky rozsvieti svetlo pri identifikácií pohybu. Po rozsvietení zostane svietidlo v prevádzke po dobu 60 sekúnd. Svietidlo prináša jas s intenzitou 670 lm. Svietidlo je skonštruované tak, aby do jeho vnútra nemohol vniknúť žiaden hmyz. Kryt osvetlenia je vyrobený z ekologického akrylového skla, ktoré výborne prepúšťa svetlo. Kryt osvetlenia je vyrobený z ekologického akrylového skla, ktoré výborne prepúšťa svetlo.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 26 %
Popis produktu

Automatické rozsvietenie

Stropné svietidlo Xiaomi Yeelight LED tvare kruhu s priemerom 25 cm je výbornou voľbou pre osvetlenie balkóna, terasy, alebo vstupnej haly domu. Svietidlo je vybavené infračerveným senzorom, ktorý automaticky rozsvieti svetlo pri identifikácií pohybu. Svietidlo využíva špeciálny svetelný senzor, ktorý dokáže rozpoznať, či je tma, alebo vidno. Ak identifikuje pohyb v tme, svetlo automaticky rozsvieti, za denného svetlo sa svietidlo nerozsvieti.  

Moderná LED technológia

Po rozsvietení zostane svietidlo v prevádzke po dobu 60 sekúnd. Potom sa opäť samo vypne. Svietidlo využíva modernú LED technológiu, ktorá vám prinesie vždy spoľahlivé osvetlenie. Svietidlo prináša jas s intenzitou 670 lm. 

Odolná konštrukcia

Svietidlo je skonštruované tak, aby do jeho vnútra nemohol vniknúť žiaden hmyz. Konštrukcia je napevno uzavretá, takže komáre, mušky ani mory nemajú šancu. Kryt osvetlenia je vyrobený z ekologického akrylového skla, ktoré výborne prepúšťa svetlo.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Druh pätice: nemá
Napätie: 220-240

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi
Max.výkon svetelného zdroja: 10 W
Druh pätice: nemá
Životnosť žiarovky: 25000 hod.

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 25 cm
Hmotnosť: 930 g
Výška: 7,1 cm
Dĺžka: 25 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2x samorezná skrutka, hmoždinka, silikón. tesnenie

Lampy

Svetelný zdroj: LED pásik

Energetické údaje

Napätie: 220-240

Ostatné

Kód produktu: XD092-white

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore