YI Home IP 1080p

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Interierová IP kamera YI Home AMI295 má elegantné biele vyhotovenie. Je vybavená čipom Ambarella S2LM a 28 nm CMOS snímačom. Objektív disponuje svetelnosťou f/2.0 a uhlom záberu 130°. Kamera v bielom vyhotovení má infračervené LED diódy, pohybový senzor, možnosť obojsmernej komunikácie, detekciu známych osôb a detského plaču. Video s rozlíšením 1920x1080 obrazových bodov ukladá na microSD kartu alebo cloud. Záznam si môžete prehrať aj v aplikácii YI Home, do ktorej budete dostávať aj upozornenia na narušenie sledovaného priestoru. Pripojenie k sieti zabezpečuje technológia Wi-Fi.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

IP kamera D-Link DCS-8100LH v bielej farbe vám poskytne bezpečie vo vnútornej miestnosti. Zabezpečí jednoduché, spoľahlivé a nenápadné sledovanie domácnosti či kancelárie. Vytvára záznamy v HD rozlíšení pri 30fps. Disponuje 4x digitálnym zoomom a širokým pozorovacím uhlom 180° horizontálne aj diagonálne. Nahrávky ukladá do formátu H.264 a jpeg na microSD kartu. Pýši sa integrovanými mikrofónmi, ktoré dokážu detekovať zvuk. Ponúka možnosť nočného videnia do hĺbky 5 metrov a IR-cut. K dispozícii má pripojenie Wi-Fi a audio výstup.

Základné parametre

  • Rozlíšenie: 1280x720
  • Spôsob použitia: interná
  • Nočné videnie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kvalitný obraz

Interiérová IP kamera Yi Home 2 AMI295 nahráva obraz s rozlíšením 1920x1080 pixelov. Uloží ho na microSD kartu alebo cloud. Chod kamery má na starosti čip Ambarella S2LM, ktorý spolupracuje s 28 nm CMOS snímačom. Objektív s 130° uhlom záberu ponúka svetelnosť f/2.0. Infračervené LED diódy dokážu dostatočne osvetliť sledovaný priestor neviditeľným svetlom.

Obojsmerný prenos zvuku a upozornenia v aplikácii

Vďaka integrovanému mikrofónu a reproduktoru, kameru využijete aj na komunikáciu s vašimi blízkymi. Stačí ak si do smartfónu stiahnete aplikáciu YI Home. Do nej budete tiež dostávať upozornenia na narušenie priestoru. Kamera má pohybový senzor, detekuje známe tváre a detský plač. Pripojenie k sieti zabezpečuje bezdrôtová technológia Wi-Fi.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iRozlíšenie: 1920x1080
Spôsob použitia: interná
Nočné videnie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yi
iSmart: Áno
Spôsob použitia: interná
Záznam na pam.kartu: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 70 mm
Výška: 122 mm
Hmotnosť: 135 g
Hĺbka: 59 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Display/Grafika

iRozlíšenie: 1920x1080

Konektivita

Rozhranie: Wifi

Objektív

Otočný objektív: Nie

Nočné videnie

Nočné videnie: Áno

Funkcie

Pohybový senzor: Áno

Fotoaparát

Funkcie kamery: detekcia pohybu, Vstavaný reproduktor

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: WiFi

Ostatné

Kód produktu: AMI295

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore