XYZ PRINTING Da Vinci Color Mini

Popis produktu

Kompaktná farebná 3D tlačiareň XYZ PRINTING da Vinci mini umožní vytváranie kvalitných 3D modelov, na ktoré využíva plastový filament PLA s priemerom 1,75 mm. Tryska so šírkou 0.4 mm pracuje v priestore 130 x 130 x 130 mm s rýchlosťou pohybu max. 170 mm/s. Tlačiareň je vybavená 5“ dotykovou obrazovkou, ktorá umožní nastavovať tlačové úlohy a sledovať ich priebeh. Na pripojenie k zariadeniam poslúži USB kábel alebo WiFi 802.11. Kompatibilná s OS Windows 7/8/8.1/10 a macOS 10.12 / 10.13 / 10.14.

Navrhnuté pre váš priestor a rozpočet

Vďaka elegantnému čiernemu dizajnu a hmotnosti iba 24,5 kg sa XYZ PRINTING da Vinci Color zmestí kamkoľvek od vašej pracovnej stanice po obývaciu izbu. Plnofarebná tlač nikdy nebola taká cenovo dostupná.

Nápady na plnofarebnú realitu

Použitím novej atramentovej technológie nanáša farba XYZ PRINTING da Vinci Color mini atrament CMY na špeciálny PLA absorbujúci farby a vytvára tak milióny farebných kombinácií. Môže tiež tlačiť čiernobielo, čo vám dáva väčšiu flexibilitu pre vaše návrhy a výtlačky.


NFC čip pre optimalizované profily materiálov

Náš čip druhej generácie, ktorý je pripevnený k cievkovému krúžku s vláknom, ktorý prenáša údaje týkajúce sa materiálu, na 3D tlačiareň. Týmto sa automaticky nastaví optimalizovaný profil vášho materiálu a dá vám vedieť, koľko vlákna zostáva.


 

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií XYZ PRINTING Da Vinci Color Mini

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené