YAMAHA CD-S300 Black

Zobraziť

Zľava 7 %
Doprava zadarmo

USB port: Áno, Zvukové formáty: mp3, wma, cda, Frekvenčný rozsah (Hz): 20000 Hz,


Cena 249,00 €

Zľava 7% z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

4,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

YAMAHA CD-S300 Black je prehrávač kompaktných diskov s príjemným vonkajším prevedením, ukrytý v čiernom obale. Telo je veľmi odolné proti vibráciám. Čelný panel je vybavený ovládacími prvkami, medzi ktorými nechýba tlačidlo funkcie Pure Direct a tiež veľmi praktický USB port. Ten umožní pripojiť pamäťové USB zariadenia (USB flash disk) a prehrávať ich digitálny obsah. S jeho pomocou pripojíte aj váš iPod. Kompatibilita so súbormi MP3 a WMA a tiež so zariadeniami iPod.

YAMAHA CD-S300 Black je HIFI CD prehrávač ponúkaný v čiernej farbe. Prehrávač ponúka extrémne sofistikované obvody, obsahuje kvalitné komponenty, vrátane diferenčného D/A prevodníka pre vysokú presnosť konverzie s malým šumom. Je tak výrazne znížená cesta audio signálu a teda aj znížená možnosť elektromagnetického rušenia.

Pure Direct

Populárnou funkciou modelov Yamaha je funkcia Pure Direct. Pure Direct je špeciálny režim počúvania, ktorý zaisťuje najvyššiu kvalitu analógového audio výstupu. Jedným stlačením tlačidla na prednom paneli alebo na diaľkovom ovládači, Pure Direct vypne digitálny audio výstup a vypne displej, čím sa dosiahne najnižšie možné rušenie šumu.

USB port na prednom paneli

Prehrávač je opatrený USB portom, ktorý vám umožní vychutnať MP3 a WMA zvukové súbory z pamäťového USB zariadenia (USB flash disk). Digitálne pripojenie umožňuje rýchly a bezstratový prenos signálu. Pomocou USB môžete tiež pripojiť váš iPod a okamžite prehrávať jeho obsah cez audio systém.

Spoločnosť Yamaha sa už viac ako 125 rokov špecializuje na vývoj a výrobu kvalitných zvukových komponentov, reproduktorov, receiverov, CD prehrávačov, mikrosystémov a ďalších súčastí, ktoré zapadnú a kvalitne doplnia vaše systémy domáceho kina. Hlavným cieľom je dosiahnuť vysokú kvalitu reprodukovaného zvuku, ktorý vás vtiahne do deja filmu alebo hudobného koncertu. Zvuk vás pohltí a obklopí, prenikne nie len k vašim ušiam ale celým telom. Ďalšou prednosťou je krásny elegantný dizajn, za ktorý sa nebudete musieť hanbiť, ale naopak ho hrdo vystavíte na obdiv a stane sa súčasťou vašich domovov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

USB port Áno
Zvukové formáty mp3, wma, cda
Frekvenčný rozsah (Hz) 20000 Hz

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia YAMAHA CD-S300 Black

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené