Yamaha CD-S700 (strieborný)

  • Zľava 67 %

CD prehrávač, Typ média: CD, CD-RW, CD-R, USB port, Analógový výstup, 1 × analógový výstup, 2 × digitálny výstup, Prehrávanie CD-R, Prehrávanie CD-RW, Zvukové formáty: mp3, cda, wma. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

HiFi CD prehrávač YAMAHA CD-S700 SL je schovaný v elegantnom veľmi odolnom tele, ktoré je odolné proti vibráciám. Čelný panel je prevedený z hliníka a je vybavený tlačidlom funkcie Pure Direct a tiež veľmi praktickým USB portom. Ten umožní pripojiť pamäťové USB zariadenia (USB flash disk) a prehrávať ich digitálny obsah. S jeho pomocou pripojíte aj váš iPod. Vstupné konektory sú pozlátené pre dokonalý prenos signálu. CD-S700 SL sa snaží hlavne o kvalitný zvuk a maximalizuje zážitok z počúvania CD a obsahu USB zariadení.

YAMAHA CD-S700 SL je prehrávač kompaktných diskov ponúkaný spoločnosťou Yamaha. Na prvý pohľad upúta čistými klasickými líniami, jednoduchým ovládaním aj vybavením displejom. Prehrávač disponuje exkluzívnym systémom vkladania, navrhnutým spoločnosťou Yamaha, ktorý je veľmi tichý s vysoko presnou CD jednotkou. Prehrávač obsahuje kvalitné diely, vrátane diferenčného D/A prevodníka pre vysokú presnosť konverzie s malým šumom.

Pure Direct

Populárnou funkciou modelov Yamaha je funkcia Pure Direct. Pure Direct je špeciálny režim počúvania, ktorý zaisťuje najvyššiu kvalitu analógového audio výstupu. Jedným stlačením tlačidla na prednom paneli alebo na diaľkovom ovládači, Pure Direct vypne digitálny audio výstup a vypne displej, čím sa dosiahne najnižšie možné rušenie šumu.

USB port na prednom paneli

Prehrávač YAMAHA CD-S700 SL je vybavený USB portom, ktorý vám umožní vychutnať MP3 a WMA zvukové súbory z pamäťového USB zariadenia (USB flash disk). Digitálne pripojenie umožňuje rýchly a bezstratový prenos signálu. Pomocou USB môžete tiež pripojiť váš iPod a okamžite prehrávať jeho obsah cez audio systém.

Spoločnosť Yamaha sa už viac ako 125 rokov špecializuje na vývoj a výrobu kvalitných zvukových komponentov, reproduktorov, receiverov, CD prehrávačov, mikrosystémov a ďalších súčastí, ktoré zapadnú a kvalitne doplnia vaše systémy domáceho kina. Hlavným cieľom je dosiahnuť vysokú kvalitu reprodukovaného zvuku, ktorý vás vtiahne do deja filmu alebo hudobného koncertu. Zvuk vás pohltí a obklopí, prenikne nie len k vašim ušiam ale celým telom. Ďalšou prednosťou je krásny elegantný dizajn, za ktorý sa nebudete musieť hanbiť, ale naopak ho hrdo vystavíte na obdiv a stane sa súčasťou vašich domovov.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

USB port Áno
Zvukové formáty mp3, wma, cda

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Yamaha CD-S700 (strieborný)

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

K.

10. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Solidna konstrukcia
  • Vyborne ako CD transport
  • Odpojitelny napajaci kabel
  • Kvalitna CD mechanika
  • Zvuk