Yamaha EPH-WS01 modré

Zobraziť

  • Výpredaj

Citlivosť slúchadiel: 96 dB, Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-40000 Hz, Citlivosť: 96 dB, Impedancia: 16 ohm, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší, Ovládanie hlasitosti: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Nie, Odnímateľný kábel: Nie Viac info


Cena 31,12 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,62 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


1,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Už na prvý pohľad je vidieť že ide o kvalitné športové slúchadlá, ktoré sú dokonca odolné proti potu a vode. Yamaha EPH-WS01 sú bezdrôtové slúchadlá s diaľkovým ovládaním, frekvenčným rozsahom 20 - 40 000 Hz, citlivosťou 96 dB a impedanciou 16 ohmov.

Držiak pre väčšie pohodlie počas nosenia pri športe

Yamaha EPH-WS01 športové slúchadlá vybavené ušnými háčiky, ktoré im dávajú pri behu a tréningu pevnú pozíciu pri počúvaní. Aj po dlhej dobe počúvania zaisťuje háčik pohodlie a komfort, ktorý umožňuje plné sústredenie na dosiahnutie vašich športových cieľov.

Ochrana proti vode a potu

Slúchadlá sú potiahnuté špeciálnou ochrannou vrstvou proti kvapalinám. Preto pot a voda nemôžu presakovať do slúchadiel a spôsobiť poškodenie. Počúvajte svoju obľúbenú hudbu pri športe s radosťou!
* Bluetooth jednotka EPH-WS01 nemá túto ochrannú vrstvu

Novo vyvinutá 8mm jednotka meniča a membrána s presnou tangenciálnou technológiou

Špeciálne navrhnutá jednotka meniča používa silné neodýmové magnety a okrem toho membrána jedinečnú tangenciálnej technológiu Yamaha. kombinuje tuhosť a pružnosť v jedinečnom tvare pre zaistenie optimálneho pohybu membrány, preto má EPH-WS01 mimoriadne silné basy a podrobnú a prirodzenú reprodukciu stredov.

Funkcia Bluetooth pre vysoko kvalitné bezdrôtové prehrávanie zvuku a hands-free volanie

Funkcie Bluetooth v EPH-WS01 vám umožní vychutnať si hudbu bezdrôtovo pri pripojení k Bluetooth kompatibilným šikovným telefónom alebo mobilným telefónom. Okrem toho, kompatibilita s formátom aptX® vám umožní vychutnať si ešte vyššiu kvalitu zvuku. Základné ovládacie prvky, ako je prehrávanie hudby a zastavenie, rovnako ako pri telefonovaní je možné vykonávať bezdrôtovo. A čo viac, multi-párovanie je možné až s ôsmimi registrovanými zariadeniami a simultánny multi-point spojenie s až dvoma zariadeniami, takže si môžete pohodlne použiť rôzne pripojené zariadenia, buď vo vnútri, alebo mimo domova.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Citlivosť slúchadiel 96 dB
Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-40000 Hz
Citlivosť 96 dB
Impedancia 16 ohm
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší
Ovládanie hlasitosti Áno
Aktívne tlmenie hluku Nie
Odnímateľný kábel Nie

Hodnotenie

1,0 / 5

1 recenzia Yamaha EPH-WS01 modré

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marek

4. 12. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn

Produkt som vratil lebo som bol nespokojny nedalo sa sparovat z tabvletom ani z laptopom