Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Bezchybný dizajn 

Elegantný dizajn a kompaktné rozmery tohto bezdrôtového reproduktora Yamaha ISX-18 DAB potešia každého z Vás. V interiéri pôsobí nenápadne, no zároveň neprehliadnuteľne. Bude doslova umeleckým dielom, ktorý osloví rovnako dámy i pánov. Systém pre zavesenie na stenu je veľmi jednoduchý a intuitívny, preto z neho nemusíte mať žiadne zbytočné obavy. 

Dokonalý spoločník v každom interiéri

Prostredníctvom neho vyjadríte svoj názor a vkus a prinesiete do priestoru podstatne viac relaxácie. Svojou farbou a textúrou všetkých nadchne. Čelný panel lemovaný oceľovým rámom Vás očarí na prvý pohľad. Svojim minimalistickým vzhľadom (vyrobený z jedného kusu oceľového pletiva) je navyše šetrný k prírode. Je tak zárukou pevnosti a stability. 

MusicCast kompatibilita 

Všetky funkcie budete môcť používať a ovládať z jednej aplikácie. Ide o naozaj intuitívny spôsob obsluhy, ktorý si okamžite získa Vašu pozornosť i nadšenie. S aplikáciou Control App získate kontrolu nad všetkými audio zariadeniami i hudbou vo Vašej domácnosti. Celková prevádzka je obzvlášť veľmi jednoduchá. Zorientujete sa v nej naozaj rýchlo. 

Konštrukcia 

Tento 2-kanálový systém je osadený jedným 2,5 cm (1“) tweterom a 5 cm (2“) wooferom. Nemožno opomenúť ani basový reproduktor, ktorý využíva neodýmový magnet. Nenechajte sa zmiasť malými rozmermi. Aj napriek kompaktnému prevedeniu ponúka ohromnú odozvu basov. Svojim prevedením je výsledkom skúseností a technológií spoločnosti Yamaha. 

Bluetooth alebo AirPlay

S podporou modernej bezdrôtovej technológie Bluetooth je synchronizácia obzvlášť jednoduchá. Takáto prevádzka je pohodlná, pričom prepojenie Vám zaberie len niekoľko pár sekúnd. Veď presvedčte sa sami. Následne na to viete streamovať hudbu z rôznych hudobných aplikácií, playlistu alebo z YouTube. Aby ste nerušili osoby okolo Vás, stačí využiť konektor pre slúchadlá. Nemožno opomenúť ani AirPlay funkciu, ktorú ocenia predovšetkým užívatelia Apple zariadení. 

DAB / DAB + tuner

S vylepšenou verziou DAB+ (Digital Audio Broadcasting) ponúka naozaj široký výber rozhlasových staníc s vysokou kvalitou zvuku, čo ocenia mnohí z Vás. Sme si tak istí, že si vyberie každý poslucháč. Navyše disponuje automatickým ladením z dostupných staníc a informáciami ako napríklad názov stanice. Už spomínaná aplikácia MusicCast umožňuje nastaviť budík, hlasitosť, ale aj iné funkcie.  

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Yamaha
iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Zvukové formáty: ALAC, wav, aac, wma, flac, mp3
iAirplay: Áno
Počet reproduktorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
iAirplay: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 19,5 cm
Výška: 19,5 cm
Hĺbka: 6 cm
Hmotnosť: 1,1 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Zvukové formáty: ALAC, wav, aac, wma, flac, mp3

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Áno

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Reproduktory

Počet reproduktorov: 1

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa

Ostatné

Kód produktu: AISX18DBL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore