Yamaha MCR-N570 strieborný

Cena:
599,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Doprajte si špičkový zvuk kedykoľvek budete mať chuť aj náladu s elegantným a výkonným mikro systémom Yamaha MCR-N570D v striebornom prevedení. Svoju obľúbenú hudbu si môžete jednoducho dopriať z akéhokoľvek zdroja vďaka širokej škále možností prehrávanie. Za týmto účelom môžete využiť zabudovaný CD prehrávač, USB port, prenos zvuku cez rozhranie Bluetooth či Wi-Fi alebo si môžete pustiť vaše obľúbené rádio. Neobmedzujte sa v pohodlí domova a vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu v tej najvyššej kvalite. Mikrosystém MCR-N570D je zložený z komponentu CRX-N470 a reproduktorov NS-BP182 (čierny lesk). V balení sú aj mriežky pre reproduktory a reprokabeláž 2 × 2 metre.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Mikro systém s CD Yamaha MCR-N570

Mikro systém Yamaha disponuje širokou škálou možností pre prehrávanie hudby. Môžete využiť zabudovaný CD prehrávač, FM tuner, DAB +, USB port alebo sieťové služby MusicCast, technológiu Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, DLNA a vTuner. Zariadenie prehráva hudobné formáty: MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, MPEG 4. Samozrejmosťou systému je dokonalé spracovanie a zvuk, jednoduché ovládanie, praktický displej a diaľkový ovládač.

Rozhranie Bluetooth

Púšťajte si svoju obľúbenú hudbu z vášho počítača, tabletu alebo telefónu cez mikro systém. Vďaka rozhraniu Bluetooth môžete tento systém jednoducho spárovať s akýmkoľvek zariadením a prehrávať si tak vašu obľúbenú hudbu. Všetko je jednoduché a pohodlné. Dosah pri použití BT je do 10 m.

Variabilné možnosti počúvania

Systém disponuje CD prehrávačom na súbory Audio CD, MP3 a WMA, FM tunerom a tunerom DAB + a tiež USB portom, cez ktorý k nemu môžete pripojiť mp3 prehrávače, čítačku kariet alebo flash USB kľúč. V zadnej časti obsahuje konektory na pripojenie externých zdrojov signálu cez konektory CINCH a 3,5mm JACK, výstup na subwofer, WIFI anténu a LAN konektor pre pripojenie do siete.

MusicCast

MusicCast je nová revolúcia v bezkáblovom šírení zvuku. Používajte všetky vaše produkty s MusicCast spoločne alebo samostatne. Ovládajte to všetko z jednej aplikácie, ktorá je intuitívna, rýchla a jednoduchá na používanie. Použite soundbar, bezdrôtový reproduktor, AV prijímač, Hi-Fi audio, podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. MusicCast využíva vysokokvalitnú bezdrôtovú sieť na poskytovanie hudby a zvuku. Môže prenášať obsah digitálnej hudby z vášho smartphonu, počítača alebo NAS na iné zariadenia MusicCast vo vašej domácnosti. Obsah zvuku zo smartfónov alebo tabletov s pripojením Bluetooth je možné streamovať aj do zariadení MusicCast vo viacerých miestnostiach.

Sofistikovaný vzhľad

Model MCR-N570 zachováva dizajnový obraz komponentov Hi-Fi značky Yamaha, ktorý predstavuje mimoriadne vysoký a sofistikovaný vzhľad. Centrálna jednotka je vybavená predným panelom z kvalitného hliníka s vlasovou úpravou, ktorá vyzerá čisto a elegantne. Reproduktory majú luxusný dizajn so zaoblenými rohmi a krásnym, hlbokým lesklým klavírnym povrchom. Pridanie tohto štýlového systému do vašej obytnej miestnosti zvýši vaše potešenie z počúvania.

Digitálny zosilňovač značky Yamaha

Model MCR-N570 je vybavený technológiou digitálneho zosilňovača Yamaha s vysokou účinnosťou, ktorá poskytuje bezstratové digitálne prehrávanie vysokej vernosti, či už zo sieťového zdroja hudby, USB alebo CD. Dizajn signálových obvodov zdedil koncept Hi-Fi značky Yamaha s minimálizovanou cestou signálu a dôkladným odstránením rušenia zvukového signálu, ktorý vám pomôže vychutnať vysokokvalitný zvuk zo širokej škály zdrojov od hudobných diskov CD až po zvukový formát vo vysokom rozlíšení.

2-pásmové reprosústavy s vysoko kvalitným basovým reproduktorom

Reprosústavy obsahujú kužeľový basový reproduktor s priemerom 12 cm a 3 cm výškový reproduktor s mäkkou kopulou. Tento basový reproduktor je jednotka A-PMD (Advanced Polymer-Injected Mica Diaphragm), vytvorená zmenšením a špecializovaným vyladením basového reproduktora, používaného v high-end reprosústavách “Soavo” od spoločnosti Yamaha. Je to vysoko kvalitný reproduktor s bielym kužeľom, čo je symbol vysokej kvality zvuku Yamaha.

Ovládacia aplikácia MusicCast pre ovládanie zvuku

Dotykom na displej môžete prevziať kontrolu nad všetkými audio zariadeniami a celou hudbou vo vašej domácnosti. Ľahko si vyberte zdroj hudby, ktorý chcete počuť. Aplikácia MusicCast uľahčuje výber a prehrávanie skladieb z diskov CD a zariadení USB, ako aj výber rozhlasových staníc (FM a DAB). Okrem toho môžete pomocou funkcie MusicCast Link posielať tieto zdroje na iné zariadenia kompatibilné so službou MusicCast, aby ste si ich mohli vychutnať v iných miestnostiach.

Stream cez Bluetooth® alebo AirPlay®

Počujete všetky hudobné zdroje zo svojho smartphonu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Bluetooth alebo AirPlay. Môžete prehrávať hudbu z hudobných aplikácií, rádiových aplikácií alebo z webových služieb typu YouTube ™.

Výstup Bluetooth pre pohodlné streamovanie hudby

Model MCR-N570 je vybavený najnovšou technológiou Bluetooth, takže bezdrôtová prevádzka je pohodlnejšia než kedykoľvek predtým. Môžete streamovať hudbu z MCR-N570 do Bluetooth slúchadiel pre osobné počúvanie alebo cez Bluetooth reproduktory.

Vychutnajte si digitálne rádio z tunera DAB/DAB +

DAB a vylepšená verzia DAB + je digitálne vysielanie z pozemných vysielačov, ktorá ponúka veľký výber rozhlasových staníc s vysokou kvalitou zvuku. Medzi ďalšie výhody patrí automatické ladenie dostupných staníc so zoznamom na výber a zobrazenie informácií, ako je názov stanice a interpréta.

Kľúčové vlastnosti

 • MusicCast pre zábavu v každej miestnosti
 • Podpora internetového rádia a rôznych hudobných streamingových služieb
 • Hliníkový predný panel s vlasovou úpravou
 • Vysokovýkonný reproduktor s technológiou VCCS (štruktúra riadenia vibrácií)
 • Podporuje hudbu s vysokým rozlíšením 192 kHz/24 bitov (Flac/WAV/AIFF)
 • Bluetooth® pre bezdrôtové prenosy hudby
 • Podporuje výstup Bluetooth pre párovanie MCR-N570 a ďalších produktov vybavených technológiou Bluetooth
 • AirPlay® umožňuje streamovanie hudby z počítačov Mac, iPod®, iPhone®, iPad®
 • Ovládanie aplikácie pre jednoduché operácie (MusicCast CONTROLLER)
 • Predný konektor USB pre prehrávanie z pamäte USB (mass storage class)
 • Frekvenčný rozsah reproduktorov: 60 Hz - 40 kHz
 • Externé vstupy: 1 x RCA, 1 x 3.5 mm STEREO mini Jack na zadnom paneli
 • 30 predvolieb pre FM aj DAB

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
RMS výkon: 40 W
Typ reproduktora: 2 - pásmový
DAB: Áno
Počet reproduktorov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
iAirplay: Áno
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Hmotnosť: 9,6 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Typ média: CD-R, CD, CD-RW
Zvukové formáty: mp3, aac, flac, ALAC, wma

Display/Grafika

iTyp displeja: fluorescenčný
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: DAB+, FM, DAB
FM rádio: Áno
Počet staníc v pamäti: 30
DAB: Áno
Zobúdzanie rádiom: Nie

Zvuk

RMS výkon: 40 W

Funkcie

Ekvalizér: Nie
Budík: Nie

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Nie

Ostatné

Kód produktu: APKMCRN570DSIPB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore