Yamaha MusicCast BAR 40 čierny

Cena:
499,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Skvostný soundbar Yamaha MusicCast BAR 40 v čiernej farbe vás vtiahne do sveta jasného a čistého zvuku, ktorý sa bude rozliehať po celej miestnosti. Jedna z technológií, ktorá sa o to postará, je DTS Virtual:X – virtuálny 3D priestorový zvuk. Dokáže vytvoriť a simulovať zvuk vo viacerých rozmeroch, a to bez zložitosti používania mnohých reproduktorov. Súčasťou sú režimy čistého hlasu, aby boli dialógy jasné a zrozumiteľné bez narušenia celkovej kvality zvuku. Soundbar disponuje vstavanými hudobnými streamingovými službami a podporuje multiroom audio. Tenký dizajn zaručuje, že dokonale zapadne pred váš televízor bez toho, aby tienil obrazu, ale taktiež môže byť namontovaný na stenu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Skvostný soundbar Yamaha MusicCast BAR 400 v čiernej farbe vás vtiahne do sveta jasného a čistého zvuku, ktorý sa bude rozliehať po celej miestnosti. Jedna z technológií, ktorá sa o to postará, je DTS Virtual:X – virtuálny 3D priestorový zvuk. Dokáže vytvoriť a simulovať zvuk vo viacerých rozmeroch, a to bez zložitosti používania mnohých reproduktorov. Súčasťou sú režimy čistého hlasu, aby boli dialógy jasné a zrozumiteľné bez narušenia celkovej kvality zvuku. Soundbar disponuje vstavanými hudobnými streamingovými službami a podporuje multiroom audio. Tenký dizajn zaručuje, že dokonale zapadne pred váš televízor bez toho, aby tienil obrazu, ale taktiež môže byť namontovaný na stenu. Priložený bezdrôtový subwoofer môže byť umiestnený kdekoľvek v miestnosti.

Základné parametre

 • Bluetooth: Áno
 • Zvukové formáty: mp3, aac, flac, ALAC, AAIF
 • Počet kanálov: 2

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zážitok zo zvuku

Pozdvihnite svoj zážitok z domáceho kina so vzrušujúcim priestorovým zvukom DTS Virtual:X. MusicCast BAR 40 podporuje najnovšie televízory 4K Ultra HD a prináša širokú škálu možností pripojenia vrátane technológií Bluetooth a HDMI, ako aj vstavané hudobné streamingové služby a multimediálne funkcie MusicCast.

 • 3D priestorový zvuk s funkciou DTS Virtual:X

 • Režim Čistého hlasu umožňuje, aby filmový dialóg vystúpil do popredia a bol zreteľnejší

 • Kompatibilita ovládania hlasu Alexa (dostupnosť sa líši podľa regiónu)

 • Vstavané hudobné streamingové služby

 • Multiroom technológia

 • Možnosť pridania bezdrôtového reproduktora pre priestorový zvuk (MusicCast 20 alebo MusicCast 50)

 • Možnosť pridania bezdrôtového subwoofera (MusicCast SUB 100)

 • Audio s vysokým rozlíšením

 • HDMI (ARC), optický vstup, AUX vstup, ethernetové pripojenie

Všade okolo vás

Preneste svoj zážitok s domáceho kina do nových výšok so zvukom, ktorý prichádza zhora a nachádza sa všade okolo vás. MusicCas BAR 40 je vybavený funkciou DTS Virtual:X – ponoríte sa do vzrušujúceho 3D priestorového zvuku.

Pridajte ďalší zvuk

Pozdvihnite filmy a hudbu na inú úroveň pridaním bezdrôtového subwoofera alebo reproduktorov priestorového zvuku (predávajú sa samostatne). Súvisiace produkty: MusicCast 50, MusicCast 20, MusicCast SUB 100.

Zrozumiteľné dialógy

Rozlúčte sa s ťažko počuteľným dialógom vďaka MusicCast BAR 40. Režimy čistého hlasu prenášajú zvuk dialógov na popredné miesto, pričom celková kvalita zvuku zostáva nedotknutá. Filmy, televízne relácie, športové komentáre – všetky sú okamžite jasnejšie a počuteľnejšie. 

Znie tak dobre, ako vyzerá

Ideálny priestorový zvuk pre tých, ktorí majú obmedzený priestor – soundbar prináša viackanálový zvuk v elegantnom priestorovo úspornom dizajne. Tenký profil umožňuje diskrétne umiestnenie pred televízormi s plochým panelom bez toho, aby zatemnil obrazovku.

Pripevnite ho na stenu

MusicCast BAR 40 nielenže zlepšuje zvukový zážitok z pozerania filmov, ale je tiež navrhnutý tak, aby sa dal v miestnosti diskrétne umiestniť a dopĺňať tak moderné televízory. Možnosť namontovať ho na stenu zaručuje bezproblémovú inštaláciu a integráciu s existujúcim nábytkom.

Pripojenie

Pripojte sa tak, ako chcete – zariadenie ponúka možnosť pripojenia cez Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi, opticky alebo cez HDMI. 

Svet hudby

Preskúmajte hudobný svet so vstavanými hudobnými streamingovými službami (dostupnosť služby Streaming Services sa líši podľa regiónu). Synchronizácia zoznamov obľúbených skladieb z vášho smartfónu alebo počítača do MusicCast BAR 40 umožňuje jednoducho počúvať obľúbené skladby alebo objavovať novú hudbu.

Multiroom audio

Už vás nebude bolieť hlava z počúvania rôznych zvukoch z rôznych miestností. Stačí jednoducho pripojiť všetky zariadenia MusicCast k rovnakej sieti a začať zdieľať rovnaký zvuk v celej domácnosti.

Poďme sa rozprávať

„Alexa, popros MusicCast, aby v kuchyni hral obľúbený album 1“. 
S integráciou hlasovej kontroly Alexa stačí len požiadať. MusicCast BAR 40 ponúka plnú kompatibilitu s rozsahom hlasových zariadení spoločnosti Amazon. Vitajte v smart domácnosti. (dostupnosť ovládania hlasových povelov sa líši podľa regiónu)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: AAIF, wav, mp3, flac
Počet kanálov: 2
iSubwoofer: Nie
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 100 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Áno
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 98 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 11 cm
Hmotnosť: 2,7 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: AAIF, wav, mp3, flac

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľkový ovládač, optický kábel

Zvuk

Audio dekódery: DTS, Dolby Digital
Frekvenčný rozsah (Hz): 160 - 23000
Výkon reproduktoru: 100 W

Reproduktory

iSubwoofer: Nie

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Ostatné

Kód produktu: AYMS4080BL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore