Yamaha MusicCast SUB 100 biely

Zľava 20 %
Doprava zadarmo

Šírka: 25 cm, Výška: 37 cm, Hĺbka: 42 cm, Celkový výkon: 130 W, Typ subwoofera: aktívny, Frekvenčný rozsah (Hz): 28–300 Hz,

Farba


Cena 479,00 €

Zľava 20% z pôvodnej ceny: 599,00 € Zobraziť nápoveď

9,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Špičkový bezdrôtový aktívny subwoofer Yamaha MusicCast SUB 100 v elegantnom bielom farebnom prevedení svojím dizajnom a inovatívnymi vlastnosťami skvele zapasuje do vašej domácnosti. Ponúka celkový výkon 130 W, čím zaručuje čistú a jasnú produkciu, ktorú budete počuť aj cítiť. Vďaka portu Twisted Flare sa vytvára čistá a presná nízkofrekvenčná reprodukcia. Disponuje automatickým nastavením frekvencie prostredníctvom spárovaného hlavného zariadenia. Bezdrôtovo sa budete môcť pripojiť cez Wi-Fi, vďaka čomu je možné subwoofer umiestniť kdekoľvek v domácnosti a posilniť tak váš multiroom systém. Yamaha MusicCast SUB 100 prinesie extra basy do vašej hudby a filmov.

Dokonalá zvuková scéna

Vyskúšajte dokonalú zvukovú scénu s vynikajúcimi basmi. Vychutnajte si skvelý zvuk MusicCast s multiroom technológiou. 

  • Možnosť používať ako bezdrôtový subwoofer s vybranými modelmi MusicCast

  • Technológia Twisted Flare Port

  • Automatické nastavenie frekvencie prostredníctvom spárovaného hlavného zariadenia

  • Moderné prevedenie

Vitaj v rodine

Yamaha ponúka skvelý zvuk, ktorý bude vyhovovať vášmu životnému štýlu. Či už preferujete domáce kino alebo elegantný stereo zvuk, v rodine MusicCast nájdete všetko potrebné. 

Čas na turbulenciu

Subwoofer MusicCast SUB 100 je ideálnym nástrojom, ak chcete každý zvuk počuť aj cítiť. Ak chcete počuť, ako vaša obľúbená bubnová časť piesne narazí do vašej podlahy v obývacej izbe. Každá akčná filmová explózia bude doslova vibrovať cez vaše kosti. Yamaha prináša skutočný zvuk, ktorý by mal byť počutý. 

Stvorený pre slobodu

S pripojením Wi-Fi môžete subwoofer umiestniť kdekoľvek vo vašej izbe. Jednoducho stačí pripojiť a ste pripravení pozdvihnúť váš zvuk do inej úrovne. 

  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 25 cm
Výška 37 cm
Hĺbka 42 cm
Celkový výkon 130 W
Typ subwoofera aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz) 28–300 Hz

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Yamaha MusicCast SUB 100 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené