Yamaha MX-A5200 titán

Cena:
2 990,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 59,80 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Zosilňovač Yamaha MX-A5200 AVENTAGE poskytne nevšedný výkon a všestrannosť zapojenia domáceho kina pre maximálnu čistotu reprodukovaného zvuku. Delená konštrukcia samostatného 11-kanálového zosilňovača využíva vynikajúce remeselné spracovanie jednotlivých detailov, výkonný zdroj a pevnú konštrukciu. V kombinácii s 11.2-kanálovým AV procesorom CX-A5200 a symetrickým XLR pripojením dosiahnete ohromujúci výkon a štúdiovú kvalitu zvuku. Systém je vhodný aj pre ozvučenie veľkých priestorov, kde je požadovaná maximálna kvalita ozvučenia. Vysokokvalitné pozlátené reproduktorové terminály umožnia bi-amping i mostíkové zapojenie reproduktorov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Oddelené komponenty série AVENTAGE

AV komponenty série AVENTAGE predstavujú vrchol v súčasnej domácej zábave. Spoločnosť Yamaha v snahe dosiahnuť najvyššiu úroveň domáceho kina vytvára nový benchmark výkonnosti a inovácie - predzosilňovač CX-A5200 a výkonový zosilňovač MX-A5200. 11.2 kanálový koncový zosilňovač Yamaha CX-A5200, zaručujúci kvalitu ako v štúdiu, je ideálnym doplnkom pre predzosilňovač Yamaha CX-A5200.

Výkon a flexibilita zapojenia

Yamaha CX-A5200 zabezpečuje dokonalý hudobný zážitok v konštrukčnom prevedení, ktoré je spracované do najmenších detailov. Obsahuje 11 samostatných koncových zosilňovačov s flexibilnými možnosťami konfigurácie - prinášajú pôsobivú kombináciu výkonu a kvality. Vychutnajte si flexibilitu multizónového systému alebo sa ponorte do vzrušujúceho priestorového zvuku pomocou ľubovoľnej kombinácie 11 kanálov.

Špičkový výkon s mostíkovým zapojením BTL

Ak chcete ďalej zvýšiť výkon a zmenšiť skreslenie zosilňovača, MX-A5200 podporuje konfiguráciu Bridge Tied Load (BTL) - mostíkové zapojenie reproduktorov pre 2 predné kanály. To umožňuje výrazné zlepšenie zvukových vlastnosti predných reproduktorov.

Nekompromisný dizajn

Ako súčasť nekompromisného dizajnu sa Yamaha MX-A5200 môže pochváliť špeciálne navrhnutým šasi, aby maximalizoval tuhosť a eliminoval účinky rezonancie. Využíva konštrukciu základne s dvojitou vrstvou oceľových plechov s hrúbkou 1,6 mm, čo je v porovnateľné s legendárnym AV prijímačom Yamaha Z11. Na podporu upevnenia ťažkých chladičov a iných komponentov sa využíva samostatná konštrukcia, spevnená pevnou rámovou konštrukciou. Spodný rám znižuje prenos vibrácií, spôsobených veľkým napájacím transformátorom a chladičmi.

Dokonale symetrické signálové cesty

Precízne navrhnuté obvody so symetrickým rozložením výkonového zosilňovača umožnia MX-A5200 ideálne oddelenie kanálov, ktoré sú fyzicky i elektricky izolované. Návrh tiež výrazne zlepšuje presluchy kanálov a pomer signálu k šumu, čo poskytne špičkovú kvalitu zvuku.

Vysoký výkon napájacieho zdroja

Model MX-A5200 využíva vysokovýkonný, veľký toroidný transformátor, kombinovaný s 2 špeciálne vyvinutými filtračnými kondenzátormi s kapacitou 27000 uF, ktoré dodávajú masívny výkon s veľkou energetickou rezervou. To zaisťuje bezproblémovú reprodukciu zdrojov zvuku.

Vynikajúce pripojenie reproduktorov

Zadná časť zariadenia MX-A52000 je vybavená vysokokvalitnými pozlátenými konektormi na pripojenie káblov reproduktorov, ktoré sú kompatibilné s konektormi Y (kovové banániky na reproduktorovom kábli) pre optimálne prepojenie s reproduktormi.

Pevná konštrukcia zosilňovača

Hrubá spodná kovová doska základne zosilňovača je kľúčom k vysokému výkonu a pôsobí na stabilitu celej konštrukcie.

Symetrické XLR pripojenia

Pri pripojení AV komponentov môže byť zavedený elektrický šum - výsledok spojenia medzi nimi a tiež z iných zdrojov vonkajšieho rušenia. MX-A5200 využíva symetrické (vyvážené) prepojenie pre všetky 11 kanálov - rovnaký typ, ktorý sa nachádza v profesionálnych audio zariadeniach. Navyše je možné použiť alternatívne RCA signálové pripojenie, ktoré sa nastavuje posuvným prepínačom pri každom vstupe.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet kanálov: 11
Výkon na kanál: 170 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Nie
Počet kanálov: 11

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,5 cm
Výška: 21 cm
Hĺbka: 46,4 cm
Hmotnosť: 26,4 Kg

Konektivita

Počet analógových vstupov: 11

Zvuk

Výkon na kanál: 170 W

Ostatné

Kód produktu: AMXA5200TI

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore