Yamaha NP-S303 strieborný

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, USB port: Áno, Zvukové formáty: flac, wma, mp4, ALAC, wav, aac, Ethernet / LAN pripojenie: Áno, Airplay: Áno,


Cena 349,00 €

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Sieťový prehrávač Yamaha NP-S303 je kompaktne prevedený a nabitý funkciami pre zdieľanie hudobného obsahu uloženého v PC, NAS a iných zariadeniach. Je kompatibilný so širokou škálou populárnych streamingových služieb, vrátane rozšíreného Spotify, Tidal a Deezer. Nastavenie domácej siete je jednoduché vďaka aplikácii, ktorá vás krok za krokom bude navigovať. K pripojeniu na zosilňovač sú k dispozícii pozlátené konektory RCA, digitálny optický audio výstup a digitálny koaxiálny audio výstup. Farba: strieborná.

Hudba z celého sveta

Sieťový prijímač Yamaha NP-S303 dokáže prehrať streamingové hudobné služby z celého sveta, hudbu z vášho inteligentného telefónu, sieťový zvuk a hudbu, ktorú počúvate z počítača alebo NAS úložiska vo vašej domácnosti. Je kompatibilný so širokou škálou populárnych streamingových služieb*, vrátane rozšíreného Spotify, služieb Tidal a Deezer, rovnako ako Napster, Qobuz, Juke a ďalších - umožňujúc si vychutnať si všetkých svojich obľúbených umelcov, objavte nových a získajte hudobný obsah z celého sveta. *Dostupnosť hudobných služieb sa líši podľa regiónu a môže byť spoplatnená.

Ovládajte hudbu dotykom

Ovládanie chytrým zariadením na dlani - s bezplatnou aplikáciou MusicCast CONTROLLER. Niekoľko dotykov na obrazovke smartfónu a jednoducho ovládajte všetky zariadenia MusicCast, rovnako ako aj NP-S303.

Žiadne káble. MusicCast

Žiadne drôty, jednoduchá inštalácia. MusicCast využíva prístup k celej vašej hudbe pomocou jednoduchej aplikácie a bezdrôtového prehrávanie v celom dome prostredníctvom vašej existujúcej siete Wi-Fi. Môže prenášať obsah digitálnej hudby z vášho smartphonu, počítača alebo NAS do iných zariadení MusicCast vo vašej domácnosti. Obsah zvuku z inteligentných telefónov alebo tabletov pripojených pomocou technológie Bluetooth môže byť streamovaný aj do zariadení MusicCast vo viacerých miestnostiach. Pridajte bezdrôtové reproduktory MusicCast, zvukové panely alebo iné zariadenia do až 9 ďalších miestností a počúvajte ich v celom dome.

Bezdrôtové pripojenie

Všetky produkty MusicCast sú plne nabité funkciami Wi-Fi, Bluetooth a AirPlay. Pomocou Wireless Direct môžete bezdrôtovo pripojiť zariadenie priamo k smartfónu, a vychutnať si tak hudobné súbory na telefóne cez AirPlay. Podporuje širokú škálu zvukových formátov vo vysokom rozlíšení, ako je FLAC, ALAC, WAV či DSD. Vďaka nim sa v nahrávke uchovajú aj najjemnejšie odtiene zvuku alebo atmosféra koncertu.

Počúvajte bezdrôtovo

Model NP-S303 je vybavený modulom Bluetooth, ktorý vám umožní jednoduché prehrávanie bezdrôtovej hudby zo smartphonov a iných zariadení. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
USB port Áno
Zvukové formáty flac, wma, mp4, ALAC, wav, aac
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Airplay Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Yamaha NP-S303 strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené