YAMAHA NS-B750 PIANO

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −11 %

Frekvenčný rozsah (Hz): 60-50000 Hz, Počet pásiem: 2, RMS výkon: 30 W


Cena 399,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 449,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dynamický reproduktor Yamaha NS-B750 Piano nemá posledné slovo vo svojom označení len tak náhodou, pretože je vyrobený z rovnakých materiálov ako klavíry od tejto spoločnosti, a preto si môžete byť istý jeho elegantnosťou. Poskytuje však kvalitný zvuk, ktorý bude pôsobiť skutočne a rozľahne sa po celej miestnosti. Postará sa o to jeho dvojica reproduktorov, kónický woofer s priemerom 13 cm, ktorý je vyrobený z extrémne ľahkých materiálov a preto znižuje čas odozvy basov pre ich lepšie vyznenie a kupolovitý tweeter z hliníka, s ktorými dostáva zvuk vysokú čistotu. Cena je uvedená za jeden kus.

Reproduktor so štýlom aj vysokým vyznením

Regálový reproduktor Yamaha NS-B750 Piano sa vyznačuje presne v jeho farbách a teda v lesklej čiernej farbe a je vyrobený aj z rovnakých materiálov a tak prinesie vysokú eleganciu do miestnosti, kam ho uložíte. Poskytne vám neskutočne výrazný a dynamický zvuk, ktorý vám pripadá ako živý, a preto sa pri počúvaní svojich obľúbených skladieb do nich úplne ponoríte. Jeho vzhľad však nie je len pastvou pre oči, ale aj účelný, a preto je nesymetrický. Dochádza pri ňom totiž k oddeleniu vertikálnych a horizontálnych vĺn, s čím dostanete vo výsledky prirodzený zvuk.

Reproduktor so štýlom aj vysokým vyznením - YAMAHA NS-B750 PIANO

Woofer

Dolný reproduktorom je kónický woofer s priemerom 13 cm, s ktorým dostanete rýchlu odozvu basov a preto nedochádza k strate kvality. Postará sa o to aj jeho neskutočná ľahkosť, ktorú dostane vďaka tomu, že je vyrobený z materiálu známeho ako PMP a teda poly-metyl-pantén, ktorý je ešte 3-krát ľahší ako polypropylén používaný v iných reproduktoroch.

Tweeter

Kupolovitý tweeter s priemerom 3 cm je v jeho hornej polovici a rovnako si udržuje vysokú ľahkosť, pretože je vyrobený z hliníka. Obsahuje dve cievky, ktoré sa zvlášť starajú o prevedenie hudby a hlasov a tak perfektne spracováva jednotlivé zložky, výsledkom čoho je zvuk s vysokou čistotou.

A-MPD

Reproduktory sú navyše vybavené membránami typu A-MPD, čo je skratkou pre pokročilú polymerickú membránu a takto dostane síce ľahkosť, ale aj tuhosť, s ktorou prepustí iba žiadané zložky a tak je zabránené aj rušivému zvuku.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 60-50000 Hz
Počet pásiem 2
RMS výkon 30 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií YAMAHA NS-B750 PIANO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené