Yamaha NS-SW1000 (čierny-piano)

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!

Cena:
1 399,00 €

Pôvodná cena 1 599,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 27,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Subwoofer YAMAHA NS-SW1000 Piano Black, vám otvorí nový svet reprodukcie zvuku a vy si ho ešte viac užijete. Dostane sa vám vysoko kvalitnej zvukovej reprodukcie s mimoriadne hlbokými a autentickými basmi. Konštrukcia subwooferu je masívna, silná a žiaruvzdorná. Disponuje silnými rezonančnými vlastnosťami a poskytuje silný a ostrý zvuk basov. Vybavený je aj koncepciou točitého (tzv. Svetlicovitého) portu, ktorý vytvára jasnú a silnú reprodukciu zvuku. Digitálny výkonový zosilňovač dosahuje výkon 1000W, ktorý si vďaka koncovému stupňu MOS-FET udrží po veľmi dlhú dobu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 13 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Vypočujte si, čo nebolo počuť

YAMAHA NS-SW1000 Black je subwoofer, ktorý využíva technológiu Advanced YST LL (Yamaha Active Servo Technology II), a s ktorým dosiahnete vysokej hudobnej reprodukcie zvuku s mimoriadne nízkymi basmi . Navrhnutý bol s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu zvuku a vysoký výstupný výkon, a zároveň zabezpečenie hifi divadelnej reprodukcie, čo sa nepochybne podarilo. So subwooferom sa vám dostane tradičnej zvukovej reprodukcie s mimoriadne hlbokými a autentickými basmi, čo oceníte nielen pri sledovaní filmov, športových prenosov, ale aj počúvaní obľúbenej hudby z rôznych zvukových zdrojov.

Masívna konštrukcia

Skrinka subwoofera YAMAHA NS-SW1000 Black je vyrobená z masívnej, 36 mm hrubej drevovláknitej dosky. Celková váha subwooferu je úctyhodných 19 kg, čo svedčí o jeho masívnosti a kvalite použitých nanomateriálov. Jeho štruktúra je silná a zároveň žiaruvzdorná, takže sa nemusíte obávať ani prípadného prehriatia v dôsledku vysokého výkonu zariadenia. Za zmienku stoja silné rezonančné vlastnosti, ktoré nepochybne ocení každý užívateľ. Subwoofer poskytuje silný a ostrý zvuk basov, ktorý je vhodný pre doplnenie audio systémov, tzv. High-end.

Jasné a silné basy

Subwoofer bol vytvorený s novou koncepciou točitého (svetlicovitého) portu, ktorý má jemne krútený tvar, čo rozptyľuje vír vzduchu, ktorý sa generuje okolo okraja otvoru a vytvára tak hladký a nerušený tok vzduchu. Tým sa znižuje úroveň prípadného cudzieho a nežiadúceho zvuku, ktorý sa nenachádza v pôvodnom reprodukovanom zvuku a zostáva tak jasná a silná reprodukcia zvuku. Tento efekt oceníte predovšetkým pri sledovaní filmov, kedy sa vám zrazu zjaví živá basová produkcia, ktorá je jasná, tenká a realistická.

Výkon a zdroj napájania

Digitálny zosilňovač dosahuje výkon 1000 W o vysoký prúd sa stará diskrétny koncový stupeň MOS-FET. Starostlivo vyladená kvalita zvuku je dosiahnutá mimoriadnym trojitým vinutím lanka vysokokapacitného stupňa k cievke a kondenzátory sú špeciálne navrhnuté pre reprodukciu zvuku, čo má za dôsledok optimálne vysokú kvalitu zvuku a vysoký výkon. Subwoofer je vybavený aj výkonným transformátorom a elektrolytickými kondenzátormi. Subwoofer je tak schopný udržať výkon po dlhú dobu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 44,3 cm
Výška: 46,3 cm
Hĺbka: 52,2 cm
Celkový výkon: 1000 W
Typ subwoofera: aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz): 18-160

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Nie
Celkový výkon: 1000 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 44,3 cm
Výška: 46,3 cm
Hĺbka: 52,2 cm
Hmotnosť: 19 Kg

Reproduktory

Typ subwoofera: aktívny
Aktívny: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 18-160

Ostatné

Kód produktu: NS-SW1000PB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore