YAMAHA NS-SW300 Piano White

Cena:
349,00 €

Pôvodná cena 419,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 6,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Yamaha prináša novú technológiu medzi subwoofermi, s modelom NS-SW300 Piano white. Design subwoofera kombinuje vynikajúcu ovládateľnosť a jedinečnú krásu. Nová technológia Twisted Flare Port spravuje čisté a presné basy. Subwoofer NS SW300 je vhodný takmer ku všetkým reproduktorom a skrášli nejednu miestnosť. Subwoofer Yamaha NS-SW300 má vysoko účinný digitálny PWm zosilňovač a reproduktor o veľkosti 25 cm, kónický so štvorcovým vinutím. Ovládanie je praktické, na prednom paneli. Yamaha subwoofer NS-SW300 Piano white vám prinesie nový pôžitok z hudby a zvukov.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 17 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

YAMAHA NS-SW300 Piano White


Basový reproduktor je osadený do prednej časti ozvučnice -ide o takzvaný "frontfire" systém. Basreflexový výdych je vyústený do bočnej strany ozvučnice, riadiaca elektronika je umiestnená na zadnú stranu subwoofera. Dobrú basovú odozvu od najnižších frekvencií vám zaistí 250mm reproduktor s papierovou membránou s vysokým zdvihom. Dostatočnú tuhosť celého subwoofera dodáva ozvučnica z MDF materiálu s vnútornou výstuhou a viacvrstvovými bočnými panelmi.

Úplne nový basreflex Twisted Flare Port využíva rozsiahle skúsenosti s vývojom subwooferov. Jeho rozšírený jemne skrútený tvar rozptyľuje vychádzajúci vzduch okolo okraja vyústenia, tým je docielené hladkého toku vzduchu. Došlo k zníženiu parazitných zvukov v okolí výdychu basreflexu toto riešenie poskytuje jasnú, presnejšiu reprodukciu nízkych frekvencií. Zvuky vo filmoch dostanú reálnu atmosféru, počujete pevné a realistické basy.

Pre zvýšenie komfortu obsluhy je tlačidlo vypínača a potenciometer nastavenia hlasitosti, umiestnené na prednom paneli tak aby ste mali k týmto najčastejšie používaným funkciám čo najjednoduchší prístup. Indikátor LED, ktorý je umiestnený hneď nad tlačidlom napájania, tak aj jasne signalizuje, v akom režime sa práve subwoofer nachádza, či je zapnutý alebo vypnutý.

Veľká membrána 250mm (10 ") osadeného meniča je umiestnená do prednej strany ozvučnice subwoofera. Priamočiara cievka basového meniča je navinutá štvorcovým drôt s čo najväčšou plochou, ktorá vďaka svojmu profilu môže byť hustejšie navinutá a tým sa získa vyššia hustota magnetického toku. To prináša vysoký výkon, ktorý umožňuje pevnú a hlbokú reprodukciu basov.

Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) Výkonný zosilňovač disponuje vysokým výkonom pre dokonalý zážitok pri počúvaní vášho domáceho kina. Subwoofer je vybavený plynule nastaviteľnou deliacou frekvenciou, prepínače fázy 0 ° / 180 °. Subwoofer je vybavený systémom automatického zapnutia a vypnutia, užívateľa poteší nízkym odberom elektrickej energie v pohotovostnom režime. Zapojenie je možné vykonať cez nízkoúrovňový CINCH vstup alebo cez vysokoúrovňové reprosvorky. Štyri stabilné nôžky podopierajú masívne telo subwoofera a dbajú na to, aby nikdy nestratil svoju priľnavosť k podlahe.

Parametre a špecifikácie:

Konštrukcia: bočné basreflex
Reproduktor: 250 mm (10 ")
Maximálny výkon: 250 W RMS
Frekvenčný rozsah: 20 - 160 Hz
Deliaca frekvencia: 40 - 140 Hz (plynule nastaviteľná)
Rozmery: 366 x 350 x 420 mm (Š x V x H)
Hmotnosť: 18 kg
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 35 cm
Výška: 36,6 cm
Hĺbka: 42 cm
Celkový výkon: 250 W
Typ subwoofera: aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-160

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Nie
Celkový výkon: 250 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 35 cm
Výška: 36,6 cm
Hĺbka: 42 cm
Hmotnosť: 18 Kg

Reproduktory

Typ subwoofera: aktívny
Aktívny: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-160

Ostatné

Kód produktu: NSSW300W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore