Yamaha R-N303D strieborný

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Receiver, Smart: Áno, 2 kanálový, 115 W na kanál, AirPlay: Áno, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Wi-Fi štandardy: 802.11n, 802.11b, 802.11g, DAB: Áno, 0 × HDMI vstup, 0 × HDMI výstup, 2 × digitálny vstup, 6 × analógový vstup, Výstup pre slúchadlá: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, Multizone: Áno. Viac info

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Stereofónny Hi-Fi receiver Yamaha R-N303D prehráva zvuk z analógových a digitálnych vstupov, streamovacích služieb a internetových rádií. Je kompatibilný so všetkými súčasnými možnosťami prehrávania, ako je Apple AirPlay, WiFi a Bluetooth pre bezdrôtový prenos hudby vo vysokom rozlíšení prostredníctvom miestnej siete. Zabudované má aj digitálne DAB+ rádio, ktoré rozširuje možnosti počúvania. Farba: strieborná.

Kvalita Hi-Fi pre vašu hudbu

Použite stereo prijímač Yamaha R-N303D ako ústredný prvok vášho audiosystému a získajte streamingové hudobné služby z celého sveta, hudbu z vášho inteligentného telefónu, sieťový zvuk a hudbu, ktorú počúvate každý deň - a užite si výnimočne muzikálny zvuk. Ak skutočne milujete hudbu, toto zariadenie otvorí nové rozmery počúvania, o ktorom ste ani nesnívali.

Nájdite svoje obľúbené, objavte nové

R-N303 je kompatibilný so širokou škálou populárnych streamingových služieb*, vrátane rozšíreného Spotify, služieb Tidal a Deezer, rovnako ako Napster, Qobuz, Juke a ďalších. Môžete si vychutnať všetkých svojich obľúbených umelcov, objaviť nových a získať hudobný obsah z celého sveta. *Dostupnosť hudobných služieb sa líši podľa regiónu a môže byť spoplatnená.

Ovládajte dotykom

Ovládanie chytrým zariadením na dlani - s bezplatnou aplikáciou MusicCast CONTROLLER. Niekoľko dotykov na obrazovke smartfónu a jednoducho ovládajte všetky zariadenia MusicCast, rovnako ako aj R-N303.

Zdokonalené obvody, silný zvuk

Prijímač R-N303D bol vyvinutý pre zvukový výkon a je vybavený vysokokvalitným zosilňovačom s vysokým výkonom s diskrétnym zapojením s tranzistormi, ktoré poskytuje maximálny výkon 140 wattov/kanál (8 Ω). Jeho návrh minimalizuje dĺžku vedenia zvukových signálov, pričom umiestnenie napájacej jednotky v blízkosti jednotky zosilňovača eliminuje straty energie a dosiahne vynikajúcu schopnosť ovládať optimálnu reprodukciu zvuku so všetkými druhmi reproduktorov, čím poskytuje mimoriadne dynamický a vzrušujúci zvuk.

Žiadne káble. MusicCast

Žiadne drôty, jednoduchá inštalácia. MusicCast využíva prístup k celej vašej hudbe pomocou jednoduchej aplikácie a bezdrôtového prehrávanie v celom dome prostredníctvom vašej existujúcej siete Wi-Fi. Môže prenášať obsah digitálnej hudby z vášho smartphonu, počítača alebo NAS do iných zariadení MusicCast vo vašej domácnosti. Môže tiež zdieľať hudbu z externých zariadení, ako napríklad CD prehrávač alebo televízor pripojený k R-N303D. Obsah zvuku z inteligentných telefónov alebo tabletov pripojených pomocou technológie Bluetooth môže byť streamovaný aj do zariadení MusicCast vo viacerých miestnostiach. Pridajte bezdrôtové reproduktory MusicCast, zvukové panely alebo iné zariadenia do až 9 ďalších miestností a počúvajte ich v celom dome.

Bezdrôtové pripojenie

Všetky produkty MusicCast sú plne nabité funkciami Wi-Fi, Bluetooth a AirPlay. Pomocou Wireless Direct môžete bezdrôtovo pripojiť zariadenie priamo k smartfónu, a vychutnať si tak hudobné súbory na telefóne cez AirPlay. Podporuje širokú škálu zvukových formátov vo vysokom rozlíšení, ako je FLAC, ALAC, WAV či DSD. Vďaka nim sa v nahrávke uchovajú aj najjemnejšie odtiene zvuku alebo atmosféra koncertu.

Zvuk Hi-Fi pre váš televízor

R-N303D je vybavený digitálnym audio vstupom s optickým a koaxiálnym konektorom. Optický je určený napríklad na príjem zvuku z televízora a koaxiálny je na príjem zvuku z prehrávača diskov Blu-ray. Zvuk zostáva v digitálnej doméne a poskytuje čistý, dynamický zvuk pre všetky vaše zábavné zdroje, od športových a iných programov po filmy a koncerty.

Počúvajte bezdrôtovo

Model R-N303 je vybavený modulom Bluetooth, ktorý vám umožní jednoduché prehrávanie bezdrôtovej hudby zo smartfonov a iných zariadení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Počet kanálov 2
Výkon na kanál 115 W
Airplay Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Yamaha R-N303D strieborný

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Filip

21. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Krásny čistý a silný zvuk, elegantný dizajn, jednoduché ovládanie, WiFi, Bluetooth.... veľa vstupov, taktiež nechýba ani digitálny optický a koaxiálny vstup
  • V prvom rade jeho elegantný dizajn, značka Yamaha
  • Veľké volume
  • žiadna čína!!!
  • Všetko je OK