Yamaha R-N402 DAB čierny

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Dostupné rozbalené kusy ihneď v 2 predajniach

Cena:
499,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Užitočný domáci audio prijímač YAMAHA R-N402 DAB v čiernom farebnom prevedení vám poskytne zvuk na profesionálnej úrovni. Kvalitné spracovanie, jednoduché ovládanie a prehľadný displej patria k širokej škále výhod, ktoré vám tento prijímač poskytne. Je možné pripojiť ho k externým elektronickým zariadeniam, napríklad k televízoru alebo mobilnému telefónu. Prostredníctvom aplikácií a digitálneho vstupu potom môžete prehrávať vašu obľúbenú hudbu a vychutnať si tak jeho maximálnu kvalitu. Tiež je možné pripojiť prijímač k internetu a počúvať hudbu priamo zo stream programov Spotify alebo Pandora.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Elegantný čierny HIFI stereo receiver Yamaha R-N602 s výkonom 2 × 105 W sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou zvuku a širokou škálou sieťových služieb. Má k dispozícii AM/FM tuner so 40 predvoľbami, funkciu Pure Direct, FLAC alebo WAV 192KHz/24-bitové prehrávanie zvuku, USB digitálne pripojenie pre iPod, iPhone, iPad a USB zariadenia, podporu AirPlay a digitálny audio vstup pre TV alebo Blu-ray prehrávače. Prístroj je možné ovládať pomocou telefónu alebo tabletu, stačí stiahnuť aplikáciu NP Controller App. Hlavnou výhodou tohto zariadenia je technológia MusicCast, ktorá umožňuje ovládať všetky zariadenia vo vašej domácej sieti pomocou jedinej aplikácie.

Základné parametre

 • Wi-Fi: Áno
 • Bluetooth: Áno
 • Počet kanálov: 2

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Využitie

Kompatibilný a moderne vybavený audio prijímač YAMAHA R-N402 Black je ideálnym doplnkom do domácnosti pre každého, kto si potrpí na prvotriednu zvukovú úroveň. Je veľmi praktický aj do menších priestorov. Disponuje profesionálnymi technológiami, ktoré zabezpečia vysokú úroveň prenášaných audio záznamov. Prijímač je možné pripojiť prakticky k akémukoľvek externému elektronickému zariadeniu prostredníctvom aplikácií a vstupov. Váš obľúbený hudobný album si tak budete môcť vychutnať v maximálnej zvukovej kvalite

Dizajn

Kompaktnosť a jednoduché ovládanie patria k veľkým výhodám tohto audio prijímača. Je nenáročné umiestniť ho aj v menších priestoroch, napríklad nad televízor či na policu s knihami.

Ovládanie

Ovládanie audio prijímača YAMAHA R-N402 je zabezpečené prostredníctvom prehľadného ovládacieho panela. Ten sa nachádza na prednej strane. Umiestnený je na ňom LCD displej a tlačidlá. Na displeji sa vám budú zobrazovať všetky dôležité informácie ohľadom prehrávaných skladieb alebo o pripojení. Po stranách a pod displejom sú tlačidlá a otáčavé gombíky, prostredníctvom ktorých si naladíte všetky potrebné detaily.

Technické parametre

Nový audio prijímač YAMAHA R-N402 je vybavený vysoko kvalitnými technickými vymoženosťami, ktoré zabezpečia profesionálny zvuk. Prijímač je možné pripojiť k viacerým externým audio zariadeniam, napríklad k telefónu či televízoru. Využiť na to môžete Bluetooth alebo digitálny vstup. Tiež je možné pripojiť zariadenie k internetu prostredníctvom kábla alebo Wi-Fi a vychutnať si hudbu zo stream programov ako Pandora alebo Spotify. Audio prijímač je kompatibilný so systémom AirPlay. Nechýba ani DAB, DAB+ a FM tuner s až 40 predvoľbami. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 2
Výkon na kanál: 100 W
iAirplay: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Áno
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11n
Počet digitálnych vstupov: 2
Počet analógových vstupov: 6
iAirplay: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,5 cm
Výška: 14,1 cm
Hĺbka: 34 cm
Hmotnosť: 7,3 Kg

Zvuk

Výkon na kanál: 100 W

Rádio

DAB: Áno

Ostatné

Kód produktu: ARN402DBL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore