Yamaha RX-V485 čierny

Cena:
439,00 €

Pôvodná cena 489,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,78 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

5.1-kanálový AV receiver Yamaha RX-V485 s výkonom 115 W na kanál ponúka veľké množstvo praktických funkcií: rádio FM/AM s RDS, dekodéry Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD, 4K upscaling - prevzorkovanie obrazu, USB vstup, 4 HDMI vstupy a 3 digitálne zvukové vstupy. Integrované Bluetooth a podpora AirPlay umožňuje prenos hudby z mobilného zariadenia. Technológia Compressed Music Enhancer dokáže vylepšiť zvuk komprimovanej hudby MP3 a obnoví vysoké frekvencie. Plne podporuje najnovšie HDMI štandardy a prenos 4K videa. Predný panel obsahuje dobre čitateľný displej, ovládacie prvky s rýchlou voľbou režimu a USB vstup pre USB flash disky.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %

Zvážte aj tento produkt

7.2-kanálový sieťový AV receiver Yamaha RX-V585 s vysokým rozlíšením prenosu obrazu 4K Ultra HD umožní vychutnať si priestorový zvuk s podporou Dolby Atmos a DTS: X. Pridajte zvuk do 9 ďalších miestností s bezdrôtovými reproduktormi MusicCast alebo inými zariadeniami MusicCast. Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, Bluetooth a AirPlay poskytujú pridanú všestrannosť. Špičkový audio výkon zaručuje zapojenie zvukových obvodov, plne diskrétna štruktúra koncového zosilňovača a podpora prehrávania zvuku s vysokým rozlíšením. Predný panel obsahuje dobre čitateľný displej, ovládacie prvky s rýchlou voľbou režimu, USB vstup pre USB flash disky. Nemožno opomenúť ani FM/AM tuner so 40 predvoľbami, automatické vypnutie alebo časovač.

Základné parametre

  • Wi-Fi: Áno
  • Bluetooth: Áno
  • Počet kanálov: 7

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Podpora videa 4K Ultra HD

AV receiver Yamaha RX-V485 plne podporuje najnovšie HDMI štandardy. Vďaka prenosu 4K videa pri 60 snímkach za sekundu si môžete plnohodnotne vychutnať vysokú kvalitu videa 4K bez degradácie. Dodržiava tiež normu ochrany HDCP2.2 pre 4K prenos videa a HDR (High Dynamic Range) video, ktoré poskytuje neuveriteľný kontrast, jasné farby a umožňuje precíznejšie zobrazenie detailov v svetlých a tmavých častiach obrazu. Okrem toho podporuje širšiu farebnú stupnicu BT.2020, ARC - Audio Return Channel a prenos 3D obrazu. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a jedinečnej technológii spracovania signálu na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si vychutnáte ten najkvalitnejší obraz. Čím vyššia je kvalita pôvodného obsahu, tým lepší obraz získate.

Zažite 7.1-kanálový zvuk s technológiou virtuálnych reproduktorov

Pri CINEMA DSP 3D funkcia Virtual Presence Speaker plne využíva stredové a priestorové reproduktory na vytvorenie počuteľných informácií z miesta, kde sú bežne nainštalované predné horné reproduktory. Navyše, tento model je vybavený funkciou Virtual Surround Back Speaker. Dokonca aj bez použitia priestorových zadných reproduktorov môžete dosiahnuť prirodzený priestorový zvuk vďaka prehrávaniu CINEMA DSP 3D - čo vám poskytne virtuálny ekvivalent až do 7.1-kanálového priestorového zvuku, a to aj pri konfigurácii s 5.1 reproduktormi.

Ľahká inštalácia

Sprievodca nastavením AV umožní jednoduchšie vykonať proces nastavenia prijímača Yamaha. Táto aplikácia vám pomôže s káblovým pripojením medzi AV receiverom a zdrojovými zariadeniami. Navyše vás prevedie rôznymi nastaveniami, ako sú pripojenia reproduktorov, pripojenia k TV a zdrojovému zariadeniu a priradenie výkonového zosilňovača. Systémové obrázky a aktuálne obrázky prijímačov AV vám pomáhajú pochopiť, ako vytvoriť spojenia medzi zariadeniami. Je k dispozícii vo viacerých jazykoch a je určený pre tablety s iOS a Android.

Tlačidlá SCENE pre zapnutie jedným dotykom

Prostredníctvom 4 praktických tlačidiel SCENE budete môcť flexibilne prepínať medzi jednotlivými zdrojmi audia a videa. K dispozícii budete mať prednastavené režimy pre prehrávanie diskov Blu-ray či DVD, sledovanie TV aj počúvanie CD či rádia. Stačí stlačiť patričné tlačidlo a receiver sa automaticky spustí vo zvolenom režime. Jednotlivé tlačidlá môžete prednastaviť na iné zdroje tak, že vyberiete zdroj a DSP režim.

MusicCast

MusicCast predstavuje revolúciu v oblasti sieťového audia. Všetky produkty MusicCast môžete používať dohromady alebo samostatne. Na ovládanie slúži jediná aplikácia s intuitívnym rozhraním a jej použitie je rýchle a jednoduché. Môžete používať zvukový projektor, bezdrôtový reproduktor, AV receiver, komponenty HiFi, skrátka čokoľvek vám vyhovuje, kombinovať jednotlivé prvky a postupne svoj systém MusicCast rozširovať.

Bezdrôtové priestorové reproduktory

Kombinujte tento AV prijímač s hudobným reproduktorom Yamaha MusicCast 50 alebo MusicCast 20 a vychutnajte si úžasné pohodlie pri vytváraní domáceho kina s bezdrôtovými zadnými reproduktormi. A čo viac, získate úžasne realistický zvuk s jednoduchým nastavením. Ľahko premeníte súčasnú obývaciu izbu na zábavné prostredie, kde si môžete plne vychutnať filmy a hudbu.

CINEMA DSP 3D

Technológia spoločnosti Yamaha pre tvorbu zvukových polí, ktorá nemá na svete konkurenciu, bola vytvorená kombináciou meraných dát zvukových polí sa spracovaním digitálneho signálu. Technológia CINEMA DSP 3D prináša trojrozmernú priestorovú reprodukciu vrátane výšky zvukového poľa. Výsledkom je najpôsobivejšií zvuk domáceho kina, vďaka ktorému sa budete cítiť tak, ako by ste boli súčasťou scény.

Compressed Music Enhancer

Pripojte kľúč USB alebo prehrávač MP3 k vstupu USB a prehrávajte hudbu pomocou zabudovaného prehrávača so zobrazením obsahu priamo na obrazovke TV. Keď je hudba kódovaná do digitálneho komprimovaného formátu ako MP3, dochádza k zhoršeniu frekvenčnej charakteristiky. Compressed Music Enhancer spoločnosti Yamaha používa sofistikované DSP algoritmy, ktoré obnovia vysoké frekvencie zvuku, takže hudba znie vždy tak, ako má.

Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie hudby

AV receiver Yamaha RX-V485 je vybavený technológiou Bluetooth, ktorá vám umožní jednoduché bezdrôtové prehrávanie hudby z telefónov, tabletov a ďalších zariadení. Yamaha Compressed Music Enhancer je teraz optimalizovaný aj pre prenos zvuku prostredníctvom Bluetooth, aby bolo zaručené, že bude mať vaša hudba živý a temperamentný zvuk aj pri bezdrôtovej reprodukcii.

YPAO optimalizácia zvuku profesionálnej úrovne

Technológia YPAO analyzuje akustiku miestnosti a váš systém, potom presne upraví najrôznejšie zvukové parametre a vy tak pre svoju miestnosť získate ten najlepší zvuk. Jednoduchým umiestnením dodávaného mikrofónu do miesta, odkiaľ počúvate, a zapnutím technológie YPAO, systém v miestnosti s domácim kinom automaticky vytvorí optimálny zvuk.

Extra Bass pre bohatý basový zvuk

Exkluzívna technológia Extra Bass pre posilnenie hlbokých frekvencií prináša bohatšie basy aj pri použití malých reproduktorov, ako by ste čakali od reproduktorov danej veľkosti. Ak sa použije subwoofer, vylepšuje hlasitosť celého nízkofrekvenčného pásma reproduktorového systému, nielen predných reproduktorov, ale aj basov zo subwoofera. Môžete si tak vychutnať hudbu a zvuk filmov s mimoriadnou energiou a silou.

Vylepšenie videa až na 4K - upscaling

Upscaling funkcia premení obraz videa s nižším rozlíšením do najnovšieho rozlíšenia 4K. Môžete si vychutnať video z diskov Blu-ray s detailmi a hĺbkou obrazu, ktoré môžu poskytnúť iba 4K.

Automatický úsporný režim

Voliteľný režim automatického pohotovostného režimu umožňuje ušetriť energiu tým, že nastavíte vypnutie po 2, 4, 8 alebo 12 hodinách.

Streamingové služby s hudbou z celého sveta

Preskúmajte hudobný svet s hudobnými streamingovými službami z celého sveta* po pripojení príjmača na internet cez LAN alebo Wi-Fi. Synchronizácia playlistov a piesni z vášho chytrého telefónu alebo počítača sa presunie do RX-V485, ktoré umožní počúvať vaše obľúbené pesničky a objavovať novú hudbu. 
*Dostupnosť služieb na streaming hudby sa líši podľa regiónu a niektoré služby môžu byť spoplatnené.

Bezdrôtové streamovanie

AV receiver Yamaha RX-V485 s podporou bezdrôtovej funkcie Bluetooth bude ideálnym riešením do každej domácnosti, prípadne kancelárie. Umožňuje pohodlne a jednoducho prenášať zvukový obsah bez obmedzujúcich káblov. Či už z mobilných telefónov, tabletov alebo iných kompatibilných zariadení.

HDMI 3D podpora

Prijímač dokáže prenášať aj 3D video signál. Funkcia Audio Return Channel umožňuje zvuk odosielať a prijímať pomocou rovnakého kábla HDMI. Takže môžete počúvať zvuk z televízora prostredníctvom jediného kábla HDMI bez nutnosti extra optického kábla.

HDMI CEC

Ďalšou výhodou HDMI pripojenia je dostupnosť funkcie CEC. YAMAHA RX-V485 môžete pripojiť ku CEC kompatibilnému televízoru a obe zariadenia sa budú zapínať a vypínať súčasne. Diaľkové ovládanie televízora môžete použiť na nastavovanie niektorých základných funkcií, ako napríklad hlasitosti.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 5
Výkon na kanál: 115 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Áno
Počet kanálov: 5

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11n, 802.11ac
Počet digitálnych vstupov: 3
Počet analógových vstupov: 4
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,5 cm
Výška: 16 cm
Hĺbka: 33 cm
Hmotnosť: 7,8 Kg

Zvuk

Audio dekódery: Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS
Výkon na kanál: 115 W
Multizone: Áno

Rádio

DAB: Nie

Ďalšie parametre

Phono vstup: Nie

Ostatné

Kód produktu: ARXV485BL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore