Yamaha WXAD-10

Zobraziť


,


Cena 149,00 €

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Sieťový adaptér Yamaha WXAD-10 je výkonné bezdrôtové zariadenie, ktoré prepojí svet MusicCast s akýmkoľvek audio zariadením vo vašej domácnosti. MusicCast využíva vysoko výkonnú bezdrôtovú sieť pre pôžitok z hudby. Tá môže prenášať digitálny hudobný obsah z telefónu, PC alebo NAS k iným MusicCast zariadeniam vo vašej domácnosti. Môžete tiež zdieľať hudbu z externých zariadení, ako sú napríklad TV alebo BD prehrávač pripojené AV receiveru. Audio obsah z pripojených Bluetooth smartfónov alebo tabletov môže byť tiež streamovaný do MusicCast zariadenia v rôznych miestnostiach. LAN (RJ45) konektor umožňuje tiež jednoduché a stabilné pripojenie do miestnej siete .

Brána do sveta hudby

Yamaha WXAD-10 má vysoko výkonné funkcie bezdrôtovej siete, ktoré vám umožňujú preniesť digitálny hudobný obsah z vášho smartphonu alebo tabletu, ako aj hudobné knižnice z vášho počítača alebo sieťového ukladacieho priestoru a množstvo online streamingových služieb a internetového rádia - pre prístup k akejkoľvek hudbe, ktorú chcete. Okrem toho môžete pomocou funkcií MusicCast zdieľať hudbu so zariadeniami podporujúcimi hudbu v iných miestnostiach vášho domova.
Jednoducho pripojte Yamaha WXAD-10 k svojmu existujúcemu audio systému a premeňte ich na chytré zariadenie!

Široké možnosti počúvania

Bezdrôtové streamovanie hudby pomocou Bluetooth a Airplay, streamovacie služby* ako Spotify, Pandora, JUKE, Napster, Rhapsody, SiriusXM, TIDAL a DEEZER. Yamaha WXAD-10 prináša inteligentné riešenia pre vaše existujúce zariadenia. *Streamovacie služby sú dostupné podľa regiónu a môžu byť spoplatnené.

MusicCast

MusicCast je nová revolúcia v sieťovom zvuku. MusicCast je intuitívne a jednoduchá multi-roomová aplikácia, ktorá Vám umožní využívať WXAD-10 na maximum. Ovládajte Váš prístroj jednou rukou z vášho mobilného telefónu či tabletu. Používajte zvukový projektor, bezdrôtový reproduktor, AV prijímač, HiFi audio, podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Audio obsah z pripojených Bluetooth smartfónov alebo tabletov môže byť tiež streamovaný do MusicCast zariadenia v rôznych miestnostiach.

Aplikácia pre jednoduché ovládanie

Vyhradená aplikácia MusicCast vám umožní používať váš smartphone alebo tablet jednoduchým a pohodlným výberom požadovaných skladieb a streamovaných hudobných služieb, ovládaním hlasitosti  atď. Aplikáciu na svojom smartfóne môžete použiť aj na diaľkové ovládanie všetkých zariadení kompatibilných so službou MusicCast v iných miestnostiach.

Vysokokvalitný zvuk s vysokým rozlíšením

V zariadení WXAD-10 je mimoriadne kvalitný D/A prevodník, ktorý dokáže reprodukovať zvukové zdroje s vysokým rozlíšením so svojou pôvodnou kvalitou. Podporuje širokú škálu formátov vo vysokom rozlíšení, vrátane WAV, FLAC a AIFF s rozlíšením 192 kHz/24-bit, rovnako ako ALAC v rozlíšení 96 kHz/24 bitov. Jednotka okrem toho používa špeciálny obvodový dizajn a využíva vysoko kvalitné súčasti a technológie - vrátane renomovaného Burr-Brown DAC prevodníka, originálnych PML kondenzátorov, používaných v AV prijímačoch spoločnosti Yamaha a vlastnej originálnej technológie spoločnosti Yamaha, ktorá kombinuje sieťových modulov na dosiahnutie zníženia jitteru. Výsledkom je, že WXAD-10 dôkladne vykreslí všetky zvukové vlastnosti zvukových zdrojov s vysokým rozlíšením a účinne reprodukuje aj jemné prostredie koncertných sál a jemné expresívne nuansy v zvuku.

Jednoduchý a rafinovaný dizajn

Vďaka matnej povrchovej úprave, podobnej jemnej keramike, s miernou priehlbinou v hornej časti, bol model WXAD-10 navrhnutý tak, aby zodpovedal akémukoľvek prostrediu a vyžaroval nenápadnosť. Jednoduchý a bezvýrazný vzhľad sa hodí pekne a prirodzene spolu s prakticky ľubovoľnou zvukovou súčasťou.

Možné pripojenie k akémukoľvek zvukovému zariadeniu

Vybavený výstupnými konektormi RCA Cinch a stereo mini 3,5 mm, Yamaha WXAD-10 môže byť pripojený k širokej škále audio produktov - bez ohľadu na komponenty, ktoré máte v súčasnosti. Používajte ho so stereo systémom, komponentom Hi-Fi, systémom domáceho kina alebo dokonca so zvukovým projektorom alebo soundbarom. Možnosti sú nekonečné.

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Yamaha WXAD-10

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

9. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • rýchle pripojenie do siete
  • rýchla reakcia na zapnutie
  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo aplikácii v music cast
  • aplikácia v mobile je len v anglickom jazyku

Veľmi dobrý produkt, reaguje okamžite, ovládanie z mobilu, staré HIFI zariadenie je možné využiť na prehrávanie internetových rádii, spotify, je možné pripojiť TV cez bluethoot na externé repro, resp. zosilovač


Pavol

24. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Výborný pomer cena / kvalita zvuku.
  • Pomalšia aplikácia
  • Treba si zvyknúť na logiku ovládania

Podľa Hifi-Voice najlepší streamer do 350e.


Peter

20. 5. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Jeden z najlepších hi-res streamerov na trhu
  • Žiadne negatíva som zatiaľ nezistil

Jeden z najlepších hi-res wifi streamerov na trhu.<br /> Jednoduché nastavenie a ovládanie.