Yamaha YAS-109 čierny

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Rozbalené kusy v 1 predajni

Cena:
299,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový soundbar Yamaha YAS-109 v elegantnom čiernom prevedení s technológiou DTS Virtual:X vám poskytne verný priestorový zvuk priamo vo vašej obývačke. Až 6 reproduktorov s celkovým výkonom 120 W zaručí hlboké basy, vyvážené stredy a čísté výšky. Soundbar má plnú podporu streamovacích služieb Spotify, Amazon Music a TIDAL. Hlasový asistent Amazon Alexa vám umožní ľahké ovládanie soundbaru, inteligentnej domácnosti a iných kompatibilných zariadení.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Výkonný soundbar Yamaha YAS-209 v elegantnom čiernom prevedení s technológiou DTS Virtual: X vám poskytne virtuálny 3D priestorový zážitok, pretože je schopný vytvoriť a simulovať zvuk vo viacerých rozmeroch. Jednoducho sa ponoríte do čistých a živých tónov vašich obľúbených televíznych relácií, filmov, hier či hudby. Tenké zariadenie dokonale zapadne pred váš televízor bez obmedzenia výhľadu na obrazovku, zatiaľ čo bezdrôtový subwoofer môže byť umiestnený kdekoľvek v miestnosti. S určitosťou poteší funkcia Clear Voice, ktorá sa postará o jasný zvuk dialógov a funkcia rozšírenia basov, s ktorou sa ocitnete v centre diania napínavého filmu. Disponuje technológiou Bluetooth, takže preferovanú hudbu budete môcť jednoducho streamovať zo svojho smartfónu. Špecifikom je podpora hlasového asistenta Alexa, aplikácie Sound Bar Controller či podpora služieb Spotify a Amazon Music.

Základné parametre

  • Výkon reproduktoru: 200 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Pohlcujúci zážitok z priestorového zvuku

Špičková technológia priestorového zvuku DTS Virtual:X ponúkne vernú simuláciu 3D zvuku aj bez kompletnej zostavy domáceho kina. Silný zážitok z priestorového zvuku umocňujú vylepšené basy a krištáľovo čistý dialóg, ktorý vás obklopuje. A pretože DTS Virtual:X funguje v každej miestnosti, priestorový zvuk je k dispozícii bez ohľadu na umiestnenie alebo akustické obmedzenia. Duálne 7,5cm subwoofery a štvorica reproduktorov s celkovým výkonom 120W ponúka hlboké basy, vyvážané stredy a čisté výšky. 

Moderné streamovanie

Pripojenie soundbaru k sieti Wi-Fi vám umožňuje prehliadať a streamovať hudbu zo všetkých pripojených inteligentných zariadení vrátane počítača, notebooku, NAS (Network-Attached Storage) alebo smartfónu. Otvorte dvere do sveta hudby s prístupom k službám Spotify, Amazon Music alebo TIDAL, s ktorými soundbar natívne spolupracuje. 

Elegantný dizajn, jednoduchá inštalácia

Soundbar Yamaha YAS-109 ponúka jednoduchý, minimalistický dizajn vďaka ktorému sa hodí do každej obývačky. Inštalácia je tak jednoduchá, že ju zvládne naozaj každý. Jednoducho zapojíte jeden kábel do elektrickej zásuvky a druhý do televízora. Soundbar je možné umiestniť v prednej časti pred televízorom, alebo namontovať na stenu.

Hlasový asistent Amazon Alexa

Soundbar YAS-109 ponúka vstavané hlasové ovládanie Alexa pre ľahké ovládanie soundbaru, inteligentných domácností, hudby a oveľa viac.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iPočet HDMI portov: 2
Počet kanálov: 2,1
Výkon reproduktoru: 120 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Áno
Počet kanálov: 2,1

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 89,9 cm
Výška: 5,3 cm
Hĺbka: 13,1 cm
Hmotnosť: 3,4 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: wav, wma, mp3

Zvuk

Audio dekódery: DTS Digital surround, DTS:X, Dolby Pro Logic II, Dolby Digital
Frekvenčný rozsah (Hz): 62-23000
Výkon reproduktoru: 120 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa

Ostatné

Kód produktu: AYAS109BL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore