Yamaha YHT-1840 čierne


Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Nie, Počet HDMI portov: 5, USB port: Nie, Počet kanálov: 5.1, Bezdrôtové reproduktory: Nie, Audio dekódery: DTS-HD, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, 3D kompatibilita: Áno,


Cena 449,00 €

8,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Domáce kino Yamaha YHT-1840 pozostáva z 5.1 reproduktorovej sústavy Yamaha NS-P40 a AV príjmača HTR 2071. 5.1-kanálový AV receiver Yamaha HTR-2071 ponúka množstvo praktických funkcií: rádio FM/AM s RDS, dekodéry Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD, 4K upscaling - prevzorkovanie obrazu, 4 HDMI vstupy a 3 digitálne zvukové vstupy. Plne podporuje najnovšie HDMI štandardy a vďaka prenosu 4K videa si môžete plnohodnotne vychutnať vysokú kvalitu videa bez degradácie. Koncové zosilňovače poskytnú max. výkon 5 × 100 W. 5.1-kanálový set reproduktorov vytvorí priestorový zvuk s hudbou a filmami. Subwoofer s basreflexom a Advanced YST II poskytuje silné a čisté basy.

Skvelá voľba a dokonalý spoločník

Domáce kino Yamaha YHT-1840 vás už na prvý pohľad osloví svojim elegantným a nadčasovo pôsobiacim prevedením. Vaše kritéria však bude spĺňať aj po technickej stránke. Ponúka 5-kanálový, výkonný priestorový zvuk s maximálnym výkonom 100 W na kanál. Pozostáva z 5.1 reproduktorovej sústavy NS-P40 a AV príjmača HTR 2071. Lesklé čierne reproduktory sú navrhnuté tak, aby dopĺňali vzhľad väčšiny najnovších televízorov s plochou obrazovkou. Silné a jasné basy zase zabezpečuje aktívny subwoofer s technológiou Advanced Yamaha Active Servo Technology II a výkonom 50 W.

Úplná podpora 4K Ultra HD

AV receiver Yamaha HTR-2071 plne podporuje najnovšie HDMI štandardy. Vďaka prenosu 4K videa pri 60 snímkach za sekundu si môžete plnohodnotne vychutnať vysokú kvalitu videa 4K bez degradácie. Dodržiava tiež normu ochrany HDCP2.2 pre 4K prenos videa a HDR (High Dynamic Range) video, ktoré poskytuje neuveriteľný kontrast, jasné farby a umožňuje precíznejšie zobrazenie detailov v svetlých a tmavých častiach obrazu. Okrem toho podporuje širšiu farebnú stupnicu BT.2020, ARC - Audio Return Channel a prenos 3D obrazu. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a jedinečnej technológii spracovania signálu na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si vychutnáte ten najkvalitnejší obraz. Čím vyššia je kvalita pôvodného obsahu, tým lepší obraz získate.

Virtual CINEMA FRONT

Aj keď nie je možné inštalovať surround reproduktory za posluchovým miestom, Virtual CINEMA DSP reprodukuje virtuálny 5-kanálový priestorový zvuk plný realizmu s iba dvoma prednými reproduktormi. S Virtual CINEMA FRONT si môžete vychutnať virtuálny 5-kanálový priestorový zvuk a inštaláciou priestorových reproduktorov vpredu. Získate väčšiu flexibilitu pre usporiadanie reproduktorov v miestnosti spolu s jednoduchým užívaním si priestorového zvuku.

Tlačidlá SCENE pre zapnutie jedným dotykom

Prostredníctvom 4 praktických tlačidiel SCENE budete môcť flexibilne prepínať medzi jednotlivými zdrojmi audia a videa. K dispozícii budete mať prednastavené režimy pre prehrávanie diskov Blu-ray či DVD, sledovanie TV aj počúvanie CD či rádia. Stačí stlačiť patričné tlačidlo a receiver sa automaticky spustí vo zvolenom režime. Jednotlivé tlačidlá môžete prednastaviť na iné zdroje tak, že vyberiete zdroj a DSP režim.

HD Audio CINEMA DSP

Exkluzívna technológia vyvinutá spoločnosťou YAMAHA, ktorá podporuje prehrávanie HD audia (Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio), ktoré poskytuje prirodzený a realistický zvukový zážitok.

Compressed Music Enhancer

Pripojte kľúč USB alebo prehrávač MP3 k vstupu USB a prehrávajte hudbu pomocou zabudovaného prehrávača so zobrazením obsahu priamo na obrazovke TV. Keď je hudba kódovaná do digitálneho komprimovaného formátu ako MP3, dochádza k zhoršeniu frekvenčnej charakteristiky. Compressed Music Enhancer spoločnosti Yamaha používa sofistikované DSP algoritmy, ktoré obnovia vysoké frekvencie zvuku, takže hudba znie vždy tak, ako má.

Automatický úsporný režim

Voliteľný režim automatického pohotovostného režimu umožňuje ušetriť energiu tým, že nastavíte vypnutie po 2, 4, 8 alebo 12 hodinách.

HDMI 3D podpora

Prijímač dokáže prenášať aj 3D video signál. Funkcia Audio Return Channel umožňuje zvuk odosielať a prijímať pomocou rovnakého kábla HDMI. Takže môžete počúvať zvuk z televízora prostredníctvom jediného kábla HDMI bez nutnosti extra optického kábla.

HDMI CEC

Ďalšou výhodou HDMI pripojenia je dostupnosť funkcie CEC. YAMAHA HTR-2071 môžete pripojiť ku CEC kompatibilnému televízoru a obe zariadenia sa budú zapínať a vypínať súčasne. Diaľkové ovládanie televízora môžete použiť na nastavovanie niektorých základných funkcií ako napríklad hlasitosti.

5.1 kanálový set reproduktorov NS-P40

Vysoko kvalitný set reproduktorov NS-P40 je vynikajúcou voľbou pre zriadenie domáceho kina. Reproduktory s malými rozmermi dodávajú plný a vyvážený zvuk. Priestorové a stredové modely majú tradičný vzhľad reproduktorov značky Yamaha. Ich čistý dizajn zodpovedá ich vysokej kvalite zvuku a môžu byť umiestnené na ľubovoľnom mieste. Lesklé čierne reproduktory sú navrhnuté tak, aby dopĺňali vzhľad väčšiny najnovších televízorov s plochou obrazovkou. Otvory v zadnej časti umožňujú, aby boli tieto reproduktory úhľadne namontované na stene.

Pokročilý systém YST II subwofera

Novo vyvinutá technológia YST Yamaha Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) kombinuje princípy s negatívnou impedanciou a konštantným prúdom, ktoré riadia pohyb basového reproduktora pod kontrolou. Tento systém dynamicky optimalizuje efektívnu impedanciu reproduktora, aby sa zachovala vynikajúca lineárnosť aj vyšších hladinách akustického tlaku, pre prirodzenejšiu a energetickú reprodukciu basov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Nie
Počet HDMI portov 5
USB port Nie
Počet kanálov 5.1
Bezdrôtové reproduktory Nie
Audio dekódery DTS-HD, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD
3D kompatibilita Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Yamaha YHT-1840 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené