Yeticool BX40 modrá

  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 38 dB, Celkový čistý objem: 40 L, Kompresor: Áno, Pripojenie 220V: Áno Viac info


Cena 459,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prenosná autochladnička Yeticool BX40 v modrej farbe má objem 40 litrov. Rýchle schladenie vložených potravín vďaka dobrej izolácii a kompresoru. Nastavenie teploty na dotykovom paneli s obrazovkou. Stabilná teplota vo vnútri až 22 hodín po pripojení externého akumulátora (nutné dokúpiť). Podpora technológie Bluetooth 5.0. Disponuje USB portom pre nabíjanie telefónov alebo tabletov. Ergonomická teleskopická rukoväť a kolieska pre jednoduchý prenos. Vrchné veko s protišmykovou úpravou vhodné na položenie fľaše a pohárov. Rozsah chladiacich teplôt: +20 °C až -20 °C. Hlučnosť pri chladení len 38 dB. Hmotnosť: 13 kg. Napájacie napätie: 12/24V DC, 100-240V AC.

Yeticool BX40 

Prenosná autochladnička Yeticool BX40 v modrej farbe poskytne priestor na chladenie vaších potravín či už sa chystáte do prírody, na dovolenku a iné. Vďaka kvalitnej izolácií a efektívnemu kompresoru sa postará o rýchly proces chladenia. Ponúka 40 litrovú kapacitu a rozsah teploty chladenia je od 20°C do -20°C

Ovládanie pomocou aplikácie 

Autochladnička disponuje ovládacím panelom s priehľadnou LCD obrazovkou, ktorý vám poskytne intuitívne ovládanie zariadenia. Vybavená je aj bezdrôtovou technológiou Bluetooth 5.0, ktorá umožní ovládať autochladničku pomocou aplikácie určenej pre mobilné zariadenia Android a iOS.  

Bezpečnosť na prvom mieste 

Vybavená je viacúrovňovou ochranou akumulátora vozidla pred vybitím a prepäťovou ochranou, ktorá ho chráni pred náhlymi prepätiami napätia v elektrickej sieti. Priemerná spotreba energie je 45 až 60 W, v závislosti od teploty okolia. 

Jednoduchá manipulácia 

Chladnička disponuje vstavanou zásuvkou USB, ktorá vám umožní nabíjať extérne zariadenia ako smartfón či tablet. Pre pohodlnú manipuláciu bola chladnička vybavená ergonomickými rukoväťami, teleskopickou rukoväťou a kolieskami

Obsah balenia

  • Prenosná chladnička s kompresorom
  • Interné zásuvky
  • Napájací kábel 12/ 24V (dĺžka – 3,5 m)
  • AC/ DC adaptér s napájacím káblom 100-240V (EU/ UK)
  • Používateľská príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 40 L
Kompresor Áno
Pripojenie 220V Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Yeticool BX40 modrá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené