Zaručené tipy na valentínske darčeky

Zaručené tipy na valentínske darčeky

Dosť bolo bezradného vymýšľania darčekov na sviatok všetkých zaľúbených. Zostavili sme pre vás tipy na najlepšie valentínske darčeky, ktoré vašu polovičku rozhodne potešia. Žijeme technikou, naše smart tipy na vás čakajú.

Starostlivosť o telo: Rozmaznávajte sa

Život je hektický, chvíľka pre seba či spoločné trávenie času vo dvojici sú neraz vzácnosťou. Tieto valentínske darčeky vašu polovičku nadchnú.

Valentínske darčeky pre muža

Zastrihávače fúzov a holiace strojčeky

Možno sa vám to zdá ako klasika, ktorá nie je nijak prevratná ani originálna. Ale. Najnovšie zastrihávače fúzov a holiace strojčeky dokážu to, čo majstri v nejednom barber shope. Skrotiť bujnú bradu a zastrihnúť ju do želaného tvaru je s modernými strojčekmi jednoduchšie. Skúste partnerovi upraviť bradu vy. Veď láska sa prejavuje práve starostlivosťou.

valentin_barber

Napríklad taký multifunkčný zastrihávač Philips MG9710/90 vďaka svojim 12 nadstavcom ohromí snáď každého muža. Dokáže zastrihávať, holiť a vytvárať línie na fúzoch akejkoľvek dĺžky. Tento strojček neholí tesne pri pokožke ako tradičné žiletky, teda ju ani nedráždi. Má samoostriace čepele, ktoré vydržia 5 rokov a môžete ho vziať aj do sprchy. Vody sa nebojí.

Valentínske darčeky pre ženu

Fény, kulmy a žehličky

Vlasy sú korunou krásy, vie to každá žena. Aj keď starostlivosť o ne môže byť náročná, s najlepšími prístrojmi sa rýchlo zmení a prinesie výsledok ako prvotriedny kadernícky salón.

Napríklad taký fén Phillips MoistureProtect poteší krátkovlasé a raz-dva si poradí aj s dlhou hrivou. Skúste tento tip nenápadne podsunúť svojmu partnerovi a možno fén dostanete práve na Valentína. Dokáže si sám strážiť teplotu, čím chráni vlasy pred zbytočným vysúšaním. Vďaka tomu nie sú bez lesku a zbytočne sa neničia. Ionizátor zase zabraňuje nabíjaniu vlasov statickou energiou, sú tak krásne jemné a hebké. Fúkanie studeným vzduchom na záver účes zafixuje a dodá ten správny šmrnc.

Žehlička na vlasy si poradí s nejednou hrivou. Tie lepšie dokážu nielen narovnávať, ale aj natáčať, pretože majú zaoblené hrany, ktoré fungujú ako kulma. Výhodou je, že žehlička robí vlny nadýchanejšie a vlasy tak majú väčší objem. Napríklad Revlon RVST2175E Salon Straight Copper Smooth ponúka profesionálne nastavenie teploty v 30 rôznych režimoch. Ten svoj si naozaj nájde každý typ vlasov. A má aj špeciálny program na farbené vlasy.

TIP: Aby ste nekupovali mačku vo vreci, máme pre vás návod, ako si vybrať žehličku na vlasy.

Valentínske darčeky pre páry

Elektrické zubné kefky

Dobrý pocit v ústach sa na rande hodí. Veď prvá pusa, a potom ďalšia a ďalšia, môže prísť kedykoľvek. Aby vám zuby vydržali čo najdlhšie zdravé a krásne, vyplatí sa investovať do elektrickej zubnej kefky. Zaujať by vás mohol Philips Sonicare ProtectiveClean, ktorý urobí až 62 000 pohybov za minútu. So špeciálnym programom pre ďasná, presvedčí mnohých pochybovačov.

valentin_kefky

Výhodou sonických kefiek je, že sú výkonnejšie ako vaša ruka držiaca zubnú kefku, a teda čistia efektívnejšie a dostanú sa aj do medzizubných priestorov. S obyčajnou kefkou sa do týchto nedostupných miest nedostanete. Pokiaľ teda nepoužívate špeciálne kefky na medzizubné priestory. Ak je tomu tak, verte, že si vás už čoskoro na ďalšej návšteve vychutná vaša dentálna hygienička.

Smart hodinky: Výborný doplnok aj parťák pri športe

Inteligentné hodinky potešia nielen technologického nadšenca, ale aj športovca či toho, kto sa ešte aj vo februári drží novoročného predsavzatia schudnúť. Zabudli sme na nadšencov praktických darčekov. Smart hodinky sú nielen inteligentným strojom, ktorý vám to spočíta, ale aj klasickými hodinkami. Takže dostanete minimálne 2 v 1.

Veď posúďte sami. Toto sú hlavné funkcie smart hodiniek:

  • Krokomer
  • Množstvo zdolaných kilometrov
  • Záznam športových aktivít (beh, chôdza, jóga...)
  • GPS
  • Senzor tepovej frekvencie
  • Monitoring spánku
  • Notifikácie (spárovanie s mobilom)
  • Bezkontaktné platby
  • Na rande prídete včas

TIP: Neviete si rady? Poradíme, ako si vybrať tie najvhodnejšie smart hodinky.

Smart kávovary: Kávy nie je nikdy dosť

Kávu ako z kaviarne dokážete vykúzliť aj vy, a to vďaka smart kávovaru. Valentínsky darček naozaj ako vyšitý. Dobrou šálkou kávy urobíte svojej láske radosť raz-dva. Raňajky s kávou do postele pocit z dobrého darčeka len umocnia a predĺžite si vzácne spoločné chvíle.

 

Výhody inteligentných kávovarov:

Automatické čistenie – inteligentný kávovar si sám povie, keď potrebuje vyčistiť a odvápniť a celým procesom vás krok za krokom prevedie. Predlžuje sa tak životnosť kávovaru a vaša káva je vždy dokonalá.

Ovládanie mobilom – nové možnosti prípravy kávy sú tu, a to priamo z pohodlia vášho kresla. Vďaka aplikácii objavíte nielen nové chute, ale vás aj naučí, ako na dokonalú mliečnu penu.

Široké možnosti nastavenia – na výber máte rôzne stupne mletia, volíte si teplotu vody, množstvo kávy a mlieka. Experimentujte a vďaka prepojeniu s mobilom si svoje kávové novinky uložte, aby ste si ten istý nápoj mohli pripraviť zas a znova.

De'Longhi Dinamica Plus

Ideálna voľba pre tých, čo so smart kávovarom začínajú. Ovládanie je intuitívne a nevyľaká vás ani premrštené množstvo funkcií. Pomocou Bluetooth ho spárujete so smartfónom a svoju šálku kávy si naťukáte cez aplikáciu aj priamo z gauča.

Siemens Plus Connect s700

Tu zajasá nejeden kávový nadšenec. Vďaka zabudovanej umelej inteligencii môžete kávovar ovládať hlasom. Ponúka 24 predpripravených možností, akú kávu si urobiť. A ovláda sa mobilom.

Má aj možnosť uložiť osobné recepty na vaše kávové delikatesy, a to až pre 10 ľudí. Navyše má 2 samostatné mlynčeky, a predsa je tichý vďaka funkcii SuperSilent.