Zhiyun Crane M2

Cena:
219,00 €

Pôvodná cena 289,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,38 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Unvierzální gimbal Zhiyun Crane M2 zaujme kvalitným spracovaním, nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom. Určený je pre použitie s smartfónmi, zrkadlovkami, akčnými kamerami a digitálnymi fotoaparátmi. Gimbal vyniká skvelou ergonómiou aj jednoduchým používaním. Vybavený je OLED displejom, ktorý vám zobrazí aktuálne nastavenie. Vybavený je podporou bezdrôtového prenosu Bluetooth a WiFi. Samozrejmosťou je stabilizácia v plných 360° a tiež možnosť rýchleho otočenia o 180° pre vytvorenie selfie. Integrovaná batéria poskytne dostatok energie až na 7 hodín s možnosťou dobíjania z powerbanky. Gimbal disponuje aj 1/4 statívovým závitom pre možnosť pripojenia ďalšieho zariadenia.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 24 %
Popis produktu

Ľahký a univerzálny

Zhiyun Crane M2 je vhodný ako pre začiatočníkov, tak i pokročilých. Zároveň je možné tento gimbal využívať s digitálnymi fotoaparátmi, smartfónmi, zrkadlovkami i akčnými kamerami. Výhodou je ľahké a kompaktné prevedenie, vďaka čomu sa gimbal stane skvelým spoločníkom pre každého začínajúceho i pokročilého filmára alebo vlogera. Gimbal vám ponúkne až šesť režimov používania a udrží s vami krok počas vašej tvorby. Vždy sa budete môcť spoľahnúť na perfektný stabilizačný výkon, ktorý posunie vašu tvorbu na profesionálnu úroveň.

Informatívny OLED displej a pohodlné ovládanie

Súčasťou gimbalu je tiež integrovaný OLED displej, ktorý vám poskytne informácie o aktuálnom nastavení vášho fotoaparátu. Ďalej ponúkne informácie o stave batérie a stavu WiFi alebo Bluetooth pripojeniu. V blízkosti displeja sa tiež nachádzajú ovládacie prvky, ktoré sú umiestnené tak, aby boli vždy na dosah. Po spárovaní s kompatibilným zariadením budete môcť prostredníctvom aplikácie ZY Play ovládať gimbal aj nastavenie fotoaparátu priamo na displeji svojho telefónu alebo tabletu.

Uzamykateľné osi

Skvelou funkciou je možnosť aretácie jednotlivých os. To oceníte v prípade, kedy budete gimbal využívať spolu s viacerými zariadeniami. Gimbal umožní zapamätanie si nastavenia pre rôzne zariadenia, čím odpadne dlhšie nastavenie pri každej výmene zariadení a vy tak budete môcť ihneď začať točiť, aby vám neunikol žiadny záber. Zároveň gimbal umožňuje uzamknúť osi počas prenášania, aby ste mali istotu, že nedôjde k ich poškodeniu. Bez obáv ho tak môžete nosiť aj v batohu.

Vynikajúca výdrž batérie

Zhiyun Crane M2 disponuje tiež vysokokapacitnou batériou, ktorá poskytne dostatok energie až na 7 hodín prevádzky. Získate tak spoľahlivý nástroj pre vašú kreatívnu tvorbu. Gimbal je zároveň možné dobíjať prostredníctvom powerbanky, takže získate extra energiu navyše. Vďaka tomu budete môcť nahrávať ešte dlhšie aj v miestach, kde nie je dostupná elektrická sieť pre jeho opätovné dobitie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna nosnosť: 0,72 Kg
Trojcestná hlava: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Zhiyun
Maximálna nosnosť: 0,72 Kg
Trojcestná hlava: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 69 mm
Výška: 267 mm
Hmotnosť: 500 g
Hĺbka: 138 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: držiak na telefón, kábel, skladovacie púzdro

Ostatné

Kód produktu: C020016EUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore